Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

upam pol da majo sej navadno :glare:

Hehe, js jo tud rabim ja :whistle: Pol ko jo boš zamenjal.. bi mi dal staro? :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm vidu dava tomosa V lublani enga ...

dsc0029916588.jpg

...(mal slaba slika ker je s telefonom pa se mudil se mi je)

pa se enga k se je mim glavne pelu voznik je mev pa crno celada a je kdo od tle???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tiste "tomaseli" sploh nimajo. Zgleda je okras na spletni strani. Po mojem da je cirka 20,30€.

v louisu so po 50€ pa več. Balance so drage, sploh pa tomaseli je po moje kao neka firma, tako da zna bit še dražja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edina varjanta za krajšanje tace, je, da jo odrežeš en konec pa nazaj zavariš. Tam ko je pregibno je U profil privarjen in še dodatno prinetan na ostalo, tako, da tam ni varjante.

Danes me je pa moj motorček pustil na cedilu.Čudno se mi je zdelo, kako da sprednja zavora tako slabo prime, pa pogledam, pa vse mastno od olja, ki je pritekel iz vilic.Sem se že doghovoril na servisu, bodo v petek vse zamenjali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edina varjanta za krajšanje tace, je, da jo odrežeš en konec pa nazaj zavariš. Tam ko je pregibno je U profil privarjen in še dodatno prinetan na ostalo, tako, da tam ni varjante.

Danes me je pa moj motorček pustil na cedilu.Čudno se mi je zdelo, kako da sprednja zavora tako slabo prime, pa pogledam, pa vse mastno od olja, ki je pritekel iz vilic.Sem se že doghovoril na servisu, bodo v petek vse zamenjali.

In... si šel po zadnji do doma , da si razbremenil sprednji konec al kako? :whistle: :whistle: :naughty:

Zanimiv drgač, men je Cagiva to delala čist po malem, pa je mela semeringe stare 16 let...(vrjetno so bli še prvi)

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, js jo tud rabim ja :whistle: Pol ko jo boš zamenjal.. bi mi dal staro? :)

ej jest mam to balanco na motorju :naughty: vm povem kr dobr zgleda :naughty: sam za ceno pa lihk nevem kt sm jo že zravn dobu kt sm od enga frenda kupu motor pa je že on to kuj gor naštimu :worship:

ej vm jutr gor dam slike dau te vidl kuko je :rolleyes:

Popravljeno . Popravil DrMotospeed
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, js jo tud rabim ja :whistle: Pol ko jo boš zamenjal.. bi mi dal staro? :)

ne mi jo bo kolega poravnau,pa jo bom meu če jo bom še kdaj nucu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ja.. pomoje da bi se isto zvila če bi padu hehe :whistle: Drgač pa dans sm mehanika klicu pa prav da je neke dele dobu.. zdej kaj vse je dobu nevem, zadnji rok v soboto odpelem, pol pa pridem nazaj ko bo še drugo mel, pa mi je čist vseen :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre za bolj delikatno stvar-popravilo vilic, kar pa nobeden od okoliških serviserjev(motork in mopedov) ne zna.Tako, da danes so ga odpeljali, v torek oz.sredo ga pa upam dobim nazaj. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol če bota tk štirasti ravnala k sm jo js.. bo treba še prešmirglat pa špricnat d bo spet lepa hehe :)

bo un to v službi naredu ko je avtomehanik.. slabš ziher nebo ko je zdej :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi da mam jst mal pretrde vilce.Ker za ispit sm vozu(še vozim)MZ 125 RT in grejo vilce ornk dol pri počasnem zalaganju.

pa sm razmišlju da bi nekako malo moje zmehčal.

kako?

Popravljeno . Popravil tada
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi da mam jst mal pretrde vilce.Ker za ispit sm vozu(še vozim)MZ 125 RT in grejo vilce ornk dol pri počasnem zalaganju.

pa sm razmišlju da bi nekako malo moje zmehčal.

kako?

Zredi se :whistle: Al pa olje menjat, ni drugega. Sam ni to kr tk. Tomos je res trd, vsaj spredaj. Js sm si zato zadej pač na trdo nastavu fedr da je nekje enakomern prednjemu, da ne posede zadn konc k se gor usedem :) Pa mam tud sam 75 kil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuuu je blo zakon dans

S fotro pa bratom smo sli na eno turo po Avstriji, vreme zakon, ceste tut lepe

170 km, brez problema

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons padu s svojim motorjem :headbang: na ostrem ovinku je blo mal peska in sm sam položu tk da sm zjebu ročko za sklopko pa špegu sm u nulo sfuku :unsure: plastike pa hwala bogu nedotaknjene edino spredi strehca :whistle: a mrbit kdo ve kolk pride nova??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!