Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

uuu beda :BUA:

sreča da sta jo ti in motor kr lepo odnesla ...

Ja to res sam mi je ful bed k sm že na podobn način fuknu in je zlo bedn občutk. Je pa srača da kadarkol padm se men čist nč ne zgodi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, vsi letimo :worship: Ne rabiš nove kupovat, ker če se misliš normalno za supermoto vozit še boš na tleh kdaj :)

Ja tist ne rečm sam bom zamenu usen k pomoje ni tok draga pa mam rd da je lep motor čeprou se zavedam da bo glede na mojo vožno še kdaj na tleh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi blatnik si zrajsal? Novi so 20€..

Ja je kr konkretno podrgnn :trance_33_sleep: drgač pa hwala za info.

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to res sam mi je ful bed k sm že na podobn način fuknu in je zlo bedn občutk. Je pa srača da kadarkol padm se men čist nč ne zgodi

js mam še tako srečo da se mi pa vedn kej zgodi.. :rolleyes: sej sm že navajen gipsa sm ga meu na isti roki ko mam zdej, enkrat 4 mesce gips gor :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tvoj je brez konkurence :rolleyes:

Sej ga še nis vidu pa ne nabijej :whistle: Blatnik je bil čist cel zrajsan..pa še na enmu delu tak bel, k je plastiko tolk prepognalo hehe. Pa sm mislu da gre dol do gume, tk k pr krosih :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ga še nis vidu pa ne nabijej :whistle: Blatnik je bil čist cel zrajsan..pa še na enmu delu tak bel, k je plastiko tolk prepognalo hehe. Pa sm mislu da gre dol do gume, tk k pr krosih :lol1:

sm vidu na servisu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajaaa hehehehe :worship: A si bil zdej kej tm, kej dela na mojem motorju? Zdej baje neke dele ma. Jutr grem tja, upam da bom lahka odpelu, ga bom kr zjutri poklicu pa povedu kdaj pridem da more bit konc :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajaaa hehehehe :worship: A si bil zdej kej tm, kej dela na mojem motorju? Zdej baje neke dele ma. Jutr grem tja, upam da bom lahka odpelu, ga bom kr zjutri poklicu pa povedu kdaj pridem da more bit konc :D

ne sm biu neki cajta nazaj nwm točn kdaj.. ko še nič ni delu :whistle: sej bom še mogu it kej.. ju3 bom vidu kok mi bo prjatu balanco naravnau.. če bo treba slučajn novo naročit. pa zadna bremza spet neki zajebava..ne prime skor čist nič, pa šteker na spredni bremzi za štop luč mi more še menjat.. :lol: tak da ga bom mogu kej obiskat.. sam zdej ga še tja pelat nemorm ko mam gips :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe.. a je že ratal komu v luftu šaltat.. mene dostkrat zjebe da prpelem, po sprednji teh par metrov kolko mi rata, padem dol, pa prestavt ne morm, ko hudič da ne, V luftu pa ne upam :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe.. a je že ratal komu v luftu šaltat.. mene dostkrat zjebe da prpelem, po sprednji teh par metrov kolko mi rata, padem dol, pa prestavt ne morm, ko hudič da ne, V luftu pa ne upam :whistle:

VAJA DELA MOJSTRA!! sej tud drnovšek ni biu pr 1 letu predsednik države!! ;) tko da... ti kr vadi pa ti bo uspel! :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ga mam gor.Samo ti težko povem koliko se pozna, ker se ne spomnim kako je bilo z originalnim.Navora je sigurno malo več.Treba pa potem ponovno nastavit uplinjač.V kombinaciji z 26mm uplinjačem je pa to čisto druga pesem :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse "predelovalce" Tomosovih raket, bo v nedeljo na MAKSI delavnici Tomos SM 125 s katerim dirkam v državnem prvenstvu. Debata bo tekla tudi o smiselnih predelavh in o možnosti vožnje po stezah, ki so trenutno na voljo v Sloveniji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!