Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Ah jebemti pa ti serviserji :trance_33_sleep: Cel tedn je mel motor, pa je danes pogruntal da je nihajka zvita, ker se ga prej niti pipno ni (deli pršli zdej). :headbang: Zdej pa spet čakanje cenilca, zavarovalnice.. ma še en jeben teden najmanj :headbang: :headbang: Znoru bom :slap: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah jebemti pa ti serviserji :trance_33_sleep: Cel tedn je mel motor, pa je danes pogruntal da je nihajka zvita, ker se ga prej niti pipno ni (deli pršli zdej). :headbang: Zdej pa spet čakanje cenilca, zavarovalnice.. ma še en jeben teden najmanj :headbang: :headbang: Znoru bom :slap: :doze:

js tut, dons bom balanco dobiu.. pa tak lep vreme pa se nebom mogu nič furat zarat gipsa :( :headbang:

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kot da še to ni vse, pa sm dobu še jebeno slikor adarja, naselje 63km/h, mrš :headbang: Nevem kolk 83 eurov al neki takga :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah sej grem zle na policijo. Ne mislim js tega plačvat :trance_33_sleep:

ampak boš usen mogu.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak sploh motorje dobijo na radar? ka slika odzadi ko maš tablco al kaj? :unsure:

Pojma nimam kdaj me je dobu.. ker tam vedno peljem manj kot 60.. edino enkrat me je od spredi flashnu.., to pa tak ne vela :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojma nimam kdaj me je dobu.. ker tam vedno peljem manj kot 60.. edino enkrat me je od spredi flashnu.., to pa tak ne vela :whistle:

kok so pa vedl da si ti če so te oduspredi slikal? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah nevem,.. k ta slika je od zadej hehe.

aja sm mislu da so te oduspredi slikal :whistle: sam 83€ je pa kr dost za 13km/h prekoračeno hitrost :wacko: so čist znorel s temi kaznimi :headbang:

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe..hmm ja :rolleyes: Grem se zdej mal prezračit. Upam da ne vidim nobenga z motorjem :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe..hmm ja :rolleyes: Grem se zdej mal prezračit. Upam da ne vidim nobenga z motorjem :D

mah js pa vn kosit travo.. :D doklr je še svetlo.. že ceu dan se odpravlam kosilnco zalavfat.. pa se mi ne da :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurc sm že nazaj :S Nobenga nikjer. Pokosil sem že.. škoda da nimam več za kosit ker mi je zakon :whistle:

lahk prideš k nam :lol1:

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurc sm že nazaj :S Nobenga nikjer. Pokosil sem že.. škoda da nimam več za kosit ker mi je zakon :whistle:

lohk bi prej reku :D

pr nm bi te minil kosit.. zarad smotanih dreves :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ewo fantje kje sem dns bil, no pa še en je bil z yamaho xt125x pa en z apnom...

Višina:nekaj čez 1100m :worship: :worship:

post-16809-1189794197_thumb.jpg

post-16809-1189794232_thumb.jpg

post-16809-1189794254_thumb.jpg

post-16809-1189794280_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj nejc ti pa res nimas sreče ej.....a ti še zdej niso poštimal al kaj....c-c-c :krneki: :headbang:

Jah zdej baje novga dobim.. nevem kaj mutjo spljoh :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!