Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Eh pa to je bedno :rolleyes: Sej nevem kaj bojo zrihtal.. al bo nov, al pa bo tt zrihtan da bo tk k nov.. karkol bo bo vredu, da bi le blo čimprej :trance_33_sleep: Ker je fora da sm reku da ne sme nč ravnat al pa karkol pa se ne strinjam, nej kr novo kupijo..

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh pa to je bedno :rolleyes: Sej nevem kaj bojo zrihtal.. al bo nov, al pa bo tt zrihtan da bo tk k nov.. karkol bo bo vredu, da bi le blo čimprej :trance_33_sleep: Ker je fora da sm reku da ne sme nč ravnat al pa karkol pa se ne strinjam, nej kr novo kupijo..

ja itq, glavn da bo čimprej :D ,evo zdej sm motor zrihtu, balanca poravnana, zj pa sam čakam da se gipsa znebim :BUA:

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj jamrate vsi.Pejte na bicikel, res, da je mal švoh ker ma samo enga osla :winkiss: , pa vseeno.Letos sem sigurno naredil več km s kolesom kot pa z motorjem.Ko sem si kupil motor sem se kar malo poredil, tako da zdaj hujšam, ker je motor že malo slabo vlekel :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj jamrate vsi.Pejte na bicikel, res, da je mal švoh ker ma samo enga osla :winkiss: , pa vseeno.Letos sem sigurno naredil več km s kolesom kot pa z motorjem.Ko sem si kupil motor sem se kar malo poredil, tako da zdaj hujšam, ker je motor že malo slabo vlekel :naughty: :naughty:

Hoho, ti meni za kolo :) Mam z kolesom že par k km letos. Pol sem pa svojega zjebal do konca pri skakanju, stara mama pa mi ne pusti da se vozim več z njenim, ker se skos po zadnji pa sprednji :whistle: Mamin ni vredu ker ni kul za po zadnji, od tamale je premali, fotr ga pa nima. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet mi je šla zadnja bremza, zgleda tak kot prejšnič ko je biu cilinder hin :glare:

Najbrz je serijska napaka v cilindrih, zato tud ce so ti namestil novega in je enak kot je originalni, so samo zacasno odpravl napake... No konec koncev je pa se vedno v garanciji tako da ni panike...dobis drugega, ga prodas in kupis rabljen cilinder od kakega drugega motorja, ali pa ga zamenjas s kom... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrz je serijska napaka v cilindrih, zato tud ce so ti namestil novega in je enak kot je originalni, so samo zacasno odpravl napake... No konec koncev je pa se vedno v garanciji tako da ni panike...dobis drugega, ga prodas in kupis rabljen cilinder od kakega drugega motorja, ali pa ga zamenjas s kom... :rolleyes:

ja sej ni problem ko je garancija, sam čudn se mi zdi ko skor čist nč ne bremzam na zadnjo.. :whistle: v pondelk gre na servis, da zrihtam vse predn dam gips dol, da se bom pol spet fain lahk vozu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SAm neki a ste se dans tomosarji kej dobil... k ko sm se pelu od bleda proti bohinju jih je blo ene 5 - 6 tanovih al pa še kkšn več...

MOgoče kdo od tuki? :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bil kdo na Ridah??

Popravljeno . Popravil Jaka_yamaha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, z rdečim pa se že da solidno peljat :krneki:

pol pa nrbol da ga ne rdec postrihas pa se bos solidno vozu :whistle:

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej ni problem ko je garancija, sam čudn se mi zdi ko skor čist nč ne bremzam na zadnjo.. :whistle: v pondelk gre na servis, da zrihtam vse predn dam gips dol, da se bom pol spet fain lahk vozu :D

a si probal kdaj zavrtet kolo v prazno - mogoče kej drajsajo ploščice ob disk preveč? a maš disk kej osmojen (moder)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa zadnja (razen da je mal osevljalo vse skupej :whistle: ) ni nikoli zajebavala, pa lahka rečem da ko se po domačem kraju bl ko ne 80% na zadnjo bremzam, ker je bolj na dosegu kot sprednja hehe :rolleyes: Pardon, sm bremzal..

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj me zanima.. kdo ve katere prednje vilice imajo ti tomosi? Vem da je prvi prototip imel sebacove..katere pa imajo sedaj? Sigurno kaj no-name :whistle: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!