Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

So kar prave Marazzochi, takšne kot jih ima CH...

Tudi na navadnem? Skoraj ne verjamem.. A se da kk trdoto spremenit razen da olje menjaš? K men so mal trde.. :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj, kokr vem so na navadnem iste ko na replici. sj replica ma samo gume pa bremze druge

Ja sej s tem sm mislil da ma tud replika neke nonejm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marazzochi imajo samo tisti motorji, ki so v lanski sezoni dirkali v 125 prvenstvu (ne CUP ampak 125 open).

Sam imam tudi Marazzochi, ki so od Husqvarne, zadaj pa Öhlins, ki je bil narejen prav za ta motor (made by Gidl)

Motorji iz trgovine imajo vsi gor kitajske vilice.

Popravljeno . Popravil bladzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si probal kdaj zavrtet kolo v prazno - mogoče kej drajsajo ploščice ob disk preveč? a maš disk kej osmojen (moder)

ja sm šou zle pogledat, pa sm opazu da drsa po zadnjem disku mal.. :unsure:

photo0103.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej men tud drsa, kwa pa je za narest?

Un šraufek mal odšponaš k ti tačko drži dol :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo pjebi, kje nej dobim eno poceni pa kvalitetno stojalo za motor? :rolleyes: Mora bit mal boljši kot tole..

20070625095324_DSC00135.JPG

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yo

ej blazdo ti k se bl spoznas mene neki zanima, kko se da kej zrihtat sm-a open 125 (t rdec, sej je to open, k jst sm cist zmeden :whistle: :unsure: ) nek sm slisu da se da kupt powerkit (cilinder, bt p ostalo)

p me zanima kok folka kle ma t rdecga sm-a, p ce ma kdo na svojih sm-ih tut na t navadnem kej manjse zobnike udzad za konco al pa odspred vecje sej je usejn p kok vm je kej dodal p odvzel pospeskov, k mene to mal mika :naughty:

tanks za odgovore :worship: p lp jonny

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti rdeč ima večji fergazer, drugo odmično gred, pa nek drug bat za več kompresije.

ja ja to jst vem sam me zanima ce se da se kej zrihtat, da bi kupu power kit mal vec kubature jiihaaa :rolleyes: :naughty:

drgac p tanks za odgovor

lp jonny

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo pjebi, kje nej dobim eno poceni pa kvalitetno stojalo za motor? :rolleyes: Mora bit mal boljši kot tole..

js sm gledu v Drešinji vasi v Promotor-ju, pride stojalo 50€, je pa kr uredu..ga bom vrjetn kupu če ne bom ki drugje kej druga najdu.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!