Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Že našel. Proizvajalec NG brekediscs, enako dimenzije kot navaden disk, tako, da ko se nabere denar originalnega zamenjam s plavajočim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že našel. Proizvajalec NG brekediscs, enako dimenzije kot navaden disk, tako, da ko se nabere denar originalnega zamenjam s plavajočim.

Kako enake.. niso enake dimenzije. Vsaj kar se tiče pritrditve, ne paše na felno od navadnega. Drugače bi ga že jaz imel!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako enake.. niso enake dimenzije. Vsaj kar se tiče pritrditve, ne paše na felno od navadnega. Drugače bi ga že jaz imel!

Zunanji premer, notranji premer, število vijakov, razdalja med vijaki, premer vijakov vse je enako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zunanji premer, notranji premer, število vijakov, razdalja med vijaki, premer vijakov vse je enako.

Dean Brmec al kaj je že on z Tomosa, mi je zatrjeval in vsaj 10x zatrdil da ni enako. Zdej če me je nategnu pol pa je druga stvar. Kolk pa pride disk? Js takoj vzamem če paše..

Pozdravljen!

Prednji disk se da dobiti, ampak ga ni možno montirati, ker ne pašejo luknje za pritrditev na vaš model.

Replica ima namreč drugačno platišče.Potrebna je menjava sprednjega kolesa + vpetja.

Lp

Dean Bremec

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dean Brmec al kaj je že on z Tomosa, mi je zatrjeval in vsaj 10x zatrdil da ni enako. Zdej če me je nategnu pol pa je druga stvar. Kolk pa pride disk? Js takoj vzamem če paše..

Če je pa tako, pa zgleda ne paša.Čeprav, kar se tiče podatkov na strani proizvajalca so enaki za navadni in plavajoči disk. Možno pa je, da ima plavajoči mogoče drugačen sistem pritrditve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem zakaj hočete vsi menjat diske pa čeljusti....saj so original čisto dost dobri za te hitrosti ki jih dosega tomos... :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa sam neki zanima... Jst mam pr svojmu tomosu dost zjebano zadnjo nalepko in bi jo rd menu. Zdj pa newem al je opcija da dobiš sam to nalepko al dobiš komplet?? Pa kolk kej stane to?? Aja pa prosm ne odgovarjajte s "sej je dobr pust tko k je itd"... Če kdo kej konkretno ve bi ga prosu da mi pomaga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ti konkretno. Ne morše menjati samo ene, lahko naročiš celoten komplet oz garnituro nalepk, ki pride 50€ :winkiss:

odlično, tnx :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bi ga najrajš mev brez nalepk! :)

Prnes mi plastike, pa zrihtama hehe :) Nalepke dol, en fajn fin vodobrusn šmirgl, pa par plasti MAT laka pa bo hudo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prnes mi plastike, pa zrihtama hehe :) Nalepke dol, en fajn fin vodobrusn šmirgl, pa par plasti MAT laka pa bo hudo :)

bi blo dobro ja :) hehe

sam itak če ž dobiš nalepke dov je fajn mat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj to gre vsem dol? meni nena gre skor nič na xtx je zgleda bolše nareta :naughty:

preberi si malo več te teme, pa boš opazu, da se s tomosi še marsikaj drugega dogaja, kar se z yamaho ne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preberi si malo več te teme, pa boš opazu, da se s tomosi še marsikaj drugega dogaja, kar se z yamaho ne :whistle:

Ne provociraj baraba :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej že skos eno in isto govorijo, pa se niso navlčali ...

____________________

neka me zanima, na kolk obratov se tomosova (oz. yamahina) mašina največ vrti ... neki cajta nazaj sm prbrav da tam do 11k ??? ;)

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!