Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

na mojem obratomeru je blo od 10 naprej rdeče. samo potem je že čist zgubu moč pa naprej od 11 skor ni šlo, težko težko...sem samo enkrat probu, ker me je matral...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne provociraj baraba :krneki:

Sam res C4V4L13R ti prou nimaš nikol dost tist tvoj ybr tomosu tut do feltn ni pa če mu usak dan kej crkne :headbang:

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ne nism tk resno mislu :) Ne se kregat spet nooo :)

Sej nč ne rečm sam k ta norc skoz začne neki jeb.. k pojma nima. Pa smo se že neki skregal par strani nazaj pa je spet začeu. To me podraž k nima tega motorja pa največ ve o njemu :slap: :slap:

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nč ne rečm sam k ta norc skoz začne neki jeb.. k pojma nima. Pa smo se že neki skregal par strani nazaj pa je spet začeu. To me podraž k nima tega motorja pa največ ve o njemu :slap: :slap:

Pusti mu veselje. Če bi ti imel tak moped kot ima on bi isto pisal na ta topic :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej mam pa dost počas. Da Tomos v 2 tednih ne more poslat p**ukanga predračuna pa res ne more bit tako. Motor bo že 3 tedne na servisu, brez da bi se storilo karkoli. Nevem, poklical bom na tomos, če se bodo javli sploh seveda, pol še na zavarovalnco.. use uglavnem. ker tk ne more bit :headbang: :headbang: Bomo pač mal drugače rešvali u 3pm :headbang: :closedeyes:

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej mam pa dost počas. Da Tomos v 2 tednih ne more poslat p**ukanga predračuna pa res ne more bit tako. Motor bo že 3 tedne na servisu, brez da bi se storilo karkoli. Nevem, poklical bom na tomos, če se bodo javli sploh seveda, pol še na zavarovalnco.. use uglavnem. ker tk ne more bit :headbang: :headbang: Bomo pač mal drugače rešvali u 3pm :headbang: :closedeyes:

še vseen bolš to.. ko pa js ko so mi dons dal še gips za 3 tedne :angry: :headbang: :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pizda ja.. :closedeyes:

Sam gled emojga motorja.. prov en dan si bom fraj vzel in grem vsem po vrsti mater jebat.. v Koper, na zavarovalnico, in na servis. Pa me ne zanima sploh kdo je kriv :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejte zadnič se mi je zgodilo neke groznega se peljem v četrti ene 90 po števcu pa hočem dat še v peto pa mi kar naenkret v nulo vrže!!! ni bil v prestavi. v prazno se je sukal gas. kaj to je mašina kaj sklumpana?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejte zadnič se mi je zgodilo neke groznega se peljem v četrti ene 90 po števcu pa hočem dat še v peto pa mi kar naenkret v nulo vrže!!! ni bil v prestavi. v prazno se je sukal gas. kaj to je mašina kaj sklumpana?

verjetno si mal premal prešaltal, ampak mal bl nežno... in se ni čist zaskočil. Ni lih fajn to delat, samo ni mašina kriva za to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si cel sklumpan. Js sm na svojim vedno r taki bl na izi vožnji lih dodatknu se stopalke za šaltat, pa jo je pol smao dvignalo gor kolkr je blo treba da prestavi. Kvaliteta :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja se verjetno je blo res kaj takega samo čudno se mi zdi če pa vedno sam skoči v brzino samo malo potisneš gor ročko. začudo sem se to ej blo ker pol sem dal nazaj v četrto pa pol v peto pa je šlo. pol pa en avto pred mano bremza ko mam glih fajn brzino ... eh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejte zadnič se mi je zgodilo neke groznega se peljem v četrti ene 90 po števcu pa hočem dat še v peto pa mi kar naenkret v nulo vrže!!! ni bil v prestavi. v prazno se je sukal gas. kaj to je mašina kaj sklumpana?

to se je men tud ze nardil, sm gledov od kje se je pa ta ler uzev :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno sem brez motorčka. V ponedeljek moram še enkrat poklicat na servis.Vilice so mi zamenjali, ukvarjajo se še z zadnjim diskom ker opleta. So dali novega pa še vedno opleta.Upam, da bodo zrihtali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah... sej šestke majo tud med vsako prestavo ler :whistle: :whistle: tomos pač :evilgrin: :evilgrin:

hec fantje, hec :P

oranzni ma XTjko, tk da ššštt :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js pa fotr sma dans dobila glavnega na tomosu (težkoooooo) na telefon. In smo se lepo (jasno) zmenli in je blo čudežno, so kar danes takoj za tem poslali dele. Zdej eč so me nategnali.. pol tak vedo kaj bo :whistle: Ferjan pa je obljubil da če dobi dele da v torek motor bo!

(ziher bo sneg, pm!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne znate šaltat ? :krneki: Men še ni vrgl...

Men tud ne

men je enkrat na lučki pokazal da mam u leru pa spustim kuplongo pa sm skoču naprej na enga skuterja :lol1:

to se je tud men zgodil sm da ni sov v skutrja ampak v steno :headbang: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!