Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Evo, to z lučko pa se mi je naredl enkrat.. Pač cukne, jebi ga :krneki: Sam da ga dobim v tork, madona. Pol pa začnemo rihtat :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, to z lučko pa se mi je naredl enkrat.. Pač cukne, jebi ga :krneki: Sam da ga dobim v tork, madona. Pol pa začnemo rihtat :naughty:

Kaj boš pa rihtal? Menjal fergazer, odmično, brusil kanale, znižal glavo, postružil vztrajnik......al ga boš samo opral :naughty:

Jaz bom čimprej zamenjal gume.Gor bodo šle pa Continental ContiTwist SM sport. Cena za komplet 100€ :naughty: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko bi za SSa gume ble tak poceni...kak bi blo to super :D

nea se sekiraj za suzukija itak sava dela za 50 evrov obedve :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj boš pa rihtal? Menjal fergazer, odmično, brusil kanale, znižal glavo, postružil vztrajnik......al ga boš samo opral :naughty:

Jaz bom čimprej zamenjal gume.Gor bodo šle pa Continental ContiTwist SM sport. Cena za komplet 100€ :naughty: :worship: :worship:

Od mašine nič, razen če kje nepričakovano prileti par 100 eurov :whistle: Tak vizualno mal. Pa opral ga bom tudi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi vs prosu za kkšn nasvet...pč jst ko se vozm, motor kr naenkrat zgubi moč in crkne. Meni deluje tako, kot da bi mašina dobila preveč zraka in premalo bencina...ampak fergazar je nastavljen tako, kot je biu ko sem ga kupil (to pa največkrat naredi ko se vozm u klanc). Tko da vs prosm, da mi svetujete, kaj naj naredim! :)

Pa še eno uprašanje...jst sm odprl filtr in je bil totalno prepojen z eno belo-rdečo snovjo...a bi kdo vedu kai bi lohk blo to pa kko je to sploh pršlo notr?? Pa a mislte da bi mi lohka motor tut zard tega nagaju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja saj...treba podpirat slovensko industrijo ;)

haha važno da se ti strinjaš :kva2:

sicer pa treba podpirat dobro in kvalitetno industrijo, ne glede na to iz katere države prihaja... za primer lahko vzamemo akrapovičeve izpuhe... to podpirajte ja, ker je dobro ;) ne rabite pa podpirat tomosa, če ni dober :)

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2000 km je prevoženih, za zdej dela motor vredo (upam da bo skos tak), dans sm bil na železni kapli, zej pa grem še na Golico :OK:

______________________________________

Včera sma se 2 po zadni koli pelala :lol1:

Pa skače tut vredo :P hehe

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2000 km je prevoženih, za zdej dela motor vredo (upam da bo skos tak), dans sm bil na železni kapli, zej pa grem še na Golico :OK:

Joooj, da nisi mogel it prvo na golico, pa šele potem na železno kaplo, bi se srečal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj motor bo baje v ponedeljek gotov.. Upam le, da je danes serviser dobil novo nihajko.. :unsure:

Dej zrihti ti cimprej motor da lahk grema se na eno furo predn bo sneg, pa da grema na Golico skup al :naughty: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo tak da bo v ponedeljek motor, grem naslednji vikend tak al tak v Slovenj Gradec na kros progo, k gre frend z crossom :worship: Da bo le vreme normalno :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomyfant, misliš da bofo tiste Conti gume boljše od Save? Po mojem da ne, če so tako poceni.. :unsure:

Contitwist SM sport je guma, ki je namenjena za uporabo na cesti, kot tudi na pisti. V bistvi je ta guma narejena prav za drkanje v SM za 125ccm motorje.Ponujala naj bi veliko, slabša od save platik fantastik pa tako ne more bit nobena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Contitwist SM sport je guma, ki je namenjena za uporabo na cesti, kot tudi na pisti. V bistvi je ta guma narejena prav za drkanje v SM za 125ccm motorje.Ponujala naj bi veliko, slabša od save platik fantastik pa tako ne more bit nobena.

Ampak je pa le Sava na Mobikrogu zdržala do roba :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do roba zdrzi vsaka guma...vprasanje je hitrost in sila katero na robu prenese...sicer pa mislm da sava ni tako slaba guma no.. :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poceni guma ni nujno slaba in draga guma ni nujno dobra ;)

sam sem meu heidenauke v vrednosti 100€ obedve, ampak vam povem, če bi za tak ali podoben motor kupoval gume bi še enkrat vzel heidenau, ko so enkrat ogrete držijo res super, presenetljivo dobro so se obnesle tud v dežju oz. na mokri cesti :worship:

Samo sj veš...dokler ne probaš sam, ne moreš vedt...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: za na ybr so pa dobre gume tut z APN sava,so tak mnde iste ne rabiš bolših ko v ovink se tak nmorš pelat :D :lol:

Ko bi ti bil na Mobikrogu bi vidu kak gre to YBR :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja me je strah ko jo sam vidm :rolleyes: ,sej mašina je isto končno ma pa mal večjo zarat prenosov..sam tiste gumice ko so gor bi me blo pa kr strah se čez ovink pelat :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja me je strah ko jo sam vidm :rolleyes: ,sej mašina je isto končno ma pa mal večjo zarat prenosov..sam tiste gumice ko so gor bi me blo pa kr strah se čez ovink pelat :lol:

Js sm jo fural na izpitu pa ti lahka rečem da kr sama pade v ovinek (ko bicikl) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!