Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Moj motor še vedno na servisu :headbang: Ne morejo dobit po*ukane zadnje nihajke :headbang: . Bom vidu kk bomo zdej reagirali ker nebom več dolgo tega nategovanja s strani tomosa prenašal ("poslali" so v petek :trance_33_sleep: ). Drugi pa uživajte v vožnji.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj motor še vedno na servisu :headbang: Ne morejo dobit po*ukane zadnje nihajke :headbang: . Bom vidu kk bomo zdej reagirali ker nebom več dolgo tega nategovanja s strani tomosa prenašal ("poslali" so v petek :trance_33_sleep: ). Drugi pa uživajte v vožnji.

LP

Na bad :BUA:

PRavi luzerji, nesposobneži so! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah res ne vem kaj delajo. Zdejle me je on glavni klico, Bremec al kaj je, pa na nihajko pravi da jih niti na Tomosu nimajo in zato ne morjo poslat. Tk da zdej res sploh vprašanje kdaj bo. Je sicer reku da bo osebno poskrbu da bo zrihtano sam kolk bo pa to trajalo pa pojma nimam. Če ne drugega bom sam šol dorserviserja dvakrat z kladivom zadaj gor da bo kolk tolk ravno pa bom vzel motor, ko pa jih bojo meli pa pelu zamenjat :whistle: K ne morm več :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah res ne vem kaj delajo. Zdejle me je on glavni klico, Bremec al kaj je, pa na nihajko pravi da jih niti na Tomosu nimajo in zato ne morjo poslat. Tk da zdej res sploh vprašanje kdaj bo. Je sicer reku da bo osebno poskrbu da bo zrihtano sam kolk bo pa to trajalo pa pojma nimam. Če ne drugega bom sam šol dorserviserja dvakrat z kladivom zadaj gor da bo kolk tolk ravno pa bom vzel motor, ko pa jih bojo meli pa pelu zamenjat :whistle: K ne morm več :krneki:

Itak da nimajo delov, ko so pa vse na mojga dal :naughty: :naughty: :naughty:

V sredo mi ga pripelje poštar. Zamenjana je pa komplet leva cev vilic, zadnji disk in zadnje ploščice.

off topic

Nej mi en pove zakaj mam jst ta motosvet tko čudn. Sporočila sploh niso lepo napisana, ampak je napisan samo prvi post iz leta 2005, potem se pa spodaj samo vrstijo avtorji sporočil, kr neki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jako smešno Tomyboy :whistle: Jutr bom kr poklical nej na roke poravnajo da bo za silo, pa pripeljem nazaj ko bodo meli nove.. ker pač ne morm več brez ker mi je zaenkrat motor edino rpevoznoo sredstvo :whistle: Javim jutri detajle hehe, pa kaj bodo na Tomosu povedal. Bom pa tud predlagal nej novega razstavjo, konc koncev ni to moj problem :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Juhuhu hehe. Zdej je že sestavljen motor, sam nalepke še nalepi, pa balanco baje dobi jutr :whistle: Novih je krnekej stvari, zadnja nihajka, zadnja aksa, križi spredaj, pol pa še tiste plastične zadeve :) Tako da zdej pa iskreno upam da jutri bo res :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Finooo :D

Zrihtaj zrihtaj, da se še lahk morda kda skup pelema to sezono :D

(opa, zadnjo nihajko maš od tekmovalne Huse :naughty: :P hehe (u wish))

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Juhuhu hehe. Zdej je že sestavljen motor, sam nalepke še nalepi, pa balanco baje dobi jutr :whistle: Novih je krnekej stvari, zadnja nihajka, zadnja aksa, križi spredaj, pol pa še tiste plastične zadeve :) Tako da zdej pa iskreno upam da jutri bo res :D

fain fain to :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ti k si iz nekih rovt lool :krneki: Zdej jutr še pa sprot grem mal po celju za gume pogledat.. Kje majo najcenej :unsure:

ti bom jest dav ene rovte no sej msm res 20 min do Rovt(sm to mislm prave rovte)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tomos je res prešvoh za kaj takega....sm kok pa uni to delajo kaj kej zadna bremza al kaj.... :unsure:

že 100x razložena stvar.....sprednja bremza čimveč, 2 brzini zanižaš in držiš napol sklopko in z zadnjo bremzo uravnavaš...

če maš sklopko preveč spuščeno bo zadnje kolo skakalo, če maš preveč stisnjeno pa bo zadnje k. blokiralo, kar pomeni da bo na hitro brez kontrole zbežalo...

Le vadit, ne pride to znanje v enem dnevu :whistle:

Pa moč ni pomembna, pomembno je kolko bremza mašina ko spustiš gas in tomos bremza dovol...

Popravljeno . Popravil dr_lunatic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prasec :trance_33_sleep: :whistle: Povej kej bote pol da se grem nalašč mim vozt :D

še nwm to se po pouku odločmo :lol: evo po dougem cajtu spet mal na motorju nism zdržau več..sm se mogu tule mal pelat :D gips sm tak lepo odrezu stran da lahk fain balanco držim.. pa sm ugotovu da bo res treba novo balanco je še kr zvita.. se jo ni dal čist poravnat tak da bom mogu novo kupit obvezn :)

...še 15 dni

:glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še nwm to se po pouku odločmo :lol: evo po dougem cajtu spet mal na motorju nism zdržau več..sm se mogu tule mal pelat :D gips sm tak lepo odrezu stran da lahk fain balanco držim.. pa sm ugotovu da bo res treba novo balanco je še kr zvita.. se jo ni dal čist poravnat tak da bom mogu novo kupit obvezn :)

...še 15 dni

:glare:

Pa konusno kup... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ammm, zmern ko se pelem iz Golice in gre motor 120 po števcu začne mašina malo štekat, tak cukat ... ka bi lahko blo? dobi preveč zraka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!