Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Ammm, zmern ko se pelem iz Golice in gre motor 120 po števcu začne mašina malo štekat, tak cukat ... ka bi lahko blo? dobi preveč zraka?

Zrak najbrz ne...na ful obratih? (lahko so ventili za postelat)

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pac v 5 full gas, sej sam tk mal cukne masina, no tak mal jo zadusi za 1/4 sekunde, pol je pa spet bols (kk lep pogled je, ko je kazalc že skor tam pr kolometrih :P)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi zrihta kdo zobnik k paše na tomosa? 45 zobov, zadnji.. Oz kje nej ubavim to :P

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nemoj :D Mi smo enga nategnali k ma tisto kitajsko jajco oriona al krneki da majo pr nas u Hoferji turbine za motorje :D Je šol kr gledat proklet butl :D

Ne resno no.. hočem zobnik :whistle: Aja, pa zlatega bi mel heheh. Sej ne, pretiravam. Jah bom šol jutri v Celju do prodajalne tomosa pa bom vprašu če se morbit da pr njih kej dobit :P

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ki jih majo?

Drage so ko pes, js bi jih tud mel. Js bom svojo staro prebarval, pa ti jo lahko dam.. sej boš vidu skor v nulo ravna. Oz ti jo kr posodim tačas sam pač mal je barva odkrušena ko jo je olje neslo..

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drage so ko pes, js bi jih tud mel. Js bom svojo staro prebarval, pa ti jo lahko dam.. sej boš vidu skor v nulo ravna. Oz ti jo kr posodim tačas sam pač mal je barva odkrušena ko jo je olje neslo..

no če ne bo druga zdej pol bi blo fain.. ko se čez zimo dnar nabere pa pol nabavm orng :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nemoj :D Mi smo enga nategnali k ma tisto kitajsko jajco oriona al krneki da majo pr nas u Hoferji turbine za motorje :D Je šol kr gledat proklet butl :D

Ne resno no.. hočem zobnik :whistle: Aja, pa zlatega bi mel heheh. Sej ne, pretiravam. Jah bom šol jutri v Celju do prodajalne tomosa pa bom vprašu če se morbit da pr njih kej dobit :P

a hočeš met tak lep motor ko js :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ti javim na msn ko jo dobim na servisu kot star del nazaj :whistle: Pa ti pol recimo v pondelk dam k mamo športn dan? ;)

mi smo ga mel ta pondelk :whistle: sej vseen pač enkrat sej se ne mudi zle tak.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pac v 5 full gas, sej sam tk mal cukne masina, no tak mal jo zadusi za 1/4 sekunde, pol je pa spet bols (kk lep pogled je, ko je kazalc že skor tam pr kolometrih :P )

to ti voziš na blokadi jas sem vozo 120 pa je bil mašin na 10000 obratih. pa isto ga začne trokirat pa ne vleče več. prenosi so to krivi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Tomos ne vem kje bi naj mel blokdade, ker sm ču da xt ma elektronske blokade na obratih ...

Za Tomosa pa ne verjamem da bi mel blokade, sploh elektronske, ko pa je vse analogno :rolleyes: in je digitalika Amerika za Tomos :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

xt ma menda na 10 000 obratov blokado. tud na moji ybr-ki je blo od 10 000 naprej rdeče polje in na 10 000 obratov je šla še mal čez 120, drgač sm jo pa največ natišču 125 v eno hudo dolino, takrat je pa števc šou že v rdeče polje, na mestu se je pa zavrtela malo preko 11k :whistle: (nima blokade obratov)

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no sem mislo ker pač meni na 10000 slišiš blokado. samo verjetno ma ker itak ma mašina elektroniko vžiga tak ko ma tudi apn pa vsi motori. takda nevem je pa res da ej blokada odvisna od prestave(?) ker mi v četrti že pri 9200 začne blokada delat. bol podrobno pa nevem. ma pa tomos ziher elektroniko ker se lahko zamenja pa je pol drugačen ražim delovanja motorja tudi če ma uplinjač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

xt ma menda na 10 000 obratov blokado. tud na moji ybr-ki je blo od 10 000 naprej rdeče polje in na 10 000 obratov je šla še mal čez 120, drgač sm jo pa največ natišču 125 v eno hudo dolino, takrat je pa števc šou že v rdeče polje, na mestu se je pa zavrtela malo preko 11k :whistle: (nima blokade obratov)

Tomos ima blokado na 10.500 obratov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobil motorček :naughty: :naughty: :naughty:

Moram v Koper klicat, ker so mi zaračunalo 20€ poštnine :evilgrin: :evilgrin: čeprav je v garanciji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jamraš pa rad :rolleyes: Aja, nekej časa nazaj si nekej pravil o tem da ferg ni idealno nastavljen.. pozna kdo koga k bi mi lahko to zrihtal v nulo ? :) Ni problem plačat :) sam da je kul..

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja fergi je bil nastavljen za navaden auspuh, ne pa za akrapota. Ne poznam nobenga k bi to nastavu. Jaz mam še filter drug, pa sem na fergiju dvignil iglo pa malo povečal dotok goriva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!