Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

ja no sem mislo ker pač meni na 10000 slišiš blokado. samo verjetno ma ker itak ma mašina elektroniko vžiga tak ko ma tudi apn pa vsi motori. takda nevem je pa res da ej blokada odvisna od prestave(?) ker mi v četrti že pri 9200 začne blokada delat. bol podrobno pa nevem. ma pa tomos ziher elektroniko ker se lahko zamenja pa je pol drugačen ražim delovanja motorja tudi če ma uplinjač.

to je pa čudno :hmm:

pa se samo ne zavrti preko 9200 al slišš prov tist specifičem ummm t-t-t-t, ko zabija?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kk ma blokado.. js ga tu pa tam navijem na mestu do konca pa nč ne dela.. sej vete tist :krneki:

neboš slišal tistega omejevalca ki ga slišiš na kakem drifterju :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je pa čudno :hmm:

pa se samo ne zavrti preko 9200 al slišš prov tist specifičem ummm t-t-t-t, ko zabija?

pa ne veš kaj je to je te ko se pelješ pa negre nikakog čez 9200 obratov. nemorem ga preko spravit pa trese se vse. zgleda da nima več moči ker se čuti da se vse trese se pa peljem po števcu tam okoli 96-100

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neboš slišal tistega omejevalca ki ga slišiš na kakem drifterju :rolleyes:

potem pač ni blokade ampak se sama mašina ni sposobna zvrteti bolj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni ravno neki biser mašina tota. samo če pa tak gledam pa tudi nič ne manka. glih tak se peljem pa četudi gre samo 110 realnih. mogoče ma malo preveč zadušen zvok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eeej Tomyboy, kje boš ti gume vzel? Js te Continentalke ne najdem nikjer, ko bog da ne (sport verzije). Rabil bi pa sam sprednjo, zadnja tak more mal plesat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem pač ni blokade ampak se sama mašina ni sposobna zvrteti bolj

Rekel je tistega zvoka ne pa nobenega omejevalca. Jaz sem imel problem ker sem imel original eletroniko od tomosa in mi je na omejevalec šlo. Zdej ko sem menjal eletroniko (Zdej gre na 12 000) nimam več tega problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak to še vedno ni omejevalec obratov.......omejevalec se sliši ko prekinja iskro, če pa sama elektronika ni sposobna dati več kot toliko isker na sekundo pa to ni omejevalec

omejevalec obratov je tisto, kar prekine iskro zaradi previsokih obratov, ampak elektronika je sposobna dati še več isker od sebe, vendar bi to škodovalo mašini

ti si pač imel tako elektroniko, ki ni bila sposobna dati več isker, čeprav bi mašina to zdržala in tako omejevalca ni bilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče continental gum jih ma Bartog, Sprednja košta okol 40€. Mal poglej pri prodajalcih Continentala.

Jaz jih bom vrjetno menjal spomladi, zdaj pa se izživljal s savo.Dons sm na krožišču naredu 6 krogov, da sm jo mal ogrel :rolleyes:

Savina življenjska doba je pomoje 40000km, otrdet pa tko al tko ne more, ker je že trda :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne veš kaj je to je te ko se pelješ pa negre nikakog čez 9200 obratov. nemorem ga preko spravit pa trese se vse. zgleda da nima več moči ker se čuti da se vse trese se pa peljem po števcu tam okoli 96-100

vem, kko se sliš omejevalc in kako zgleda, ko se mašina sam matra pa ne potegne več...

potem pač ni blokade ampak se sama mašina ni sposobna zvrteti bolj

ampak to še vedno ni omejevalec obratov.......omejevalec se sliši ko prekinja iskro, če pa sama elektronika ni sposobna dati več kot toliko isker na sekundo pa to ni omejevalec

omejevalec obratov je tisto, kar prekine iskro zaradi previsokih obratov, ampak elektronika je sposobna dati še več isker od sebe, vendar bi to škodovalo mašini

ti si pač imel tako elektroniko, ki ni bila sposobna dati več isker, čeprav bi mašina to zdržala in tako omejevalca ni bilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak to še vedno ni omejevalec obratov.......omejevalec se sliši ko prekinja iskro, če pa sama elektronika ni sposobna dati več kot toliko isker na sekundo pa to ni omejevalec

omejevalec obratov je tisto, kar prekine iskro zaradi previsokih obratov, ampak elektronika je sposobna dati še več isker od sebe, vendar bi to škodovalo mašini

ti si pač imel tako elektroniko, ki ni bila sposobna dati več isker, čeprav bi mašina to zdržala in tako omejevalca ni bilo

ja pol mam js na hondi omejevalec obratov ko mi prekine štrom do svečke pr 6rpm :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo neka od dans ...

530919zjpk.jpg

Filmček pa še pride, ga zmontiram na hitrco pa dam na youtube ... sam je samo skok posnet, ker je za ostalo zmankalo baterije :headbang:

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rekel je tistega zvoka ne pa nobenega omejevalca. Jaz sem imel problem ker sem imel original eletroniko od tomosa in mi je na omejevalec šlo. Zdej ko sem menjal eletroniko (Zdej gre na 12 000) nimam več tega problema.

kolko pa te stane elektronika taka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!