Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Balanca bo čez vikend prebravana, tak da bo taka kot mora bit :whistle: Razn če kr tako uzameš :rolleyes:

še prebarvo mi jo boš :worship: sej bi jo tut sam si lahk.. sej se mi ne mudi zlo, če hočeš ja lahk tut ti prebarvaš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rekel je tistega zvoka ne pa nobenega omejevalca. Jaz sem imel problem ker sem imel original eletroniko od tomosa in mi je na omejevalec šlo. Zdej ko sem menjal eletroniko (Zdej gre na 12 000) nimam več tega problema.

kje se dobi ta elektrika..... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sky21 a nam lahko zaupaš kje se da dubiti taka elektronika kajti imam tudi jaz take probleme pri visokih obratih. In seveda če lahko poveš koliko stane :whistle:

Najlepša havala lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sky21 a nam lahko zaupaš kje se da dubiti taka elektronika kajti imam tudi jaz take probleme pri visokih obratih. In seveda če lahko poveš koliko stane :whistle:

Najlepša havala lep pozdrav

Jaz imam dirkalno eletroniko JD z 2 krivuljami (hard, soft), stane pa okoli 500€. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej gre zihr hitrej :D

Pomoje tud. Dans sem iz Celja štartal isto kot direktni avtobus do nas, pa sem šel naokoli po stari cesti, on pa direkt, po avtocesti, pa sm ga stegnu za par minut hehehee :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj je boljši :whistle: Prideš kej okol ta vikend? Tja, Logarska pa to :) Jutri še staro masko mal spremenim, da nebo več tk vesela (izraz by AbNormaln :D ), pol pa bo :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj je boljši :whistle: Prideš kej okol ta vikend? Tja, Logarska pa to :) Jutri še staro masko mal spremenim, da nebo več tk vesela (izraz by AbNormaln :D ), pol pa bo :)

Namen sem mel nekam it, samo še ne vem kako bo s časom. Mogoče bom res šel v Logarsko, pol pa čwz Olševo pa v Avstrijo pa čez Jezersko domov, samo ne vem če bom mel kaj cajta.

Če bom šel bom tukaj napisal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa je to? :whistle:

Od Jezerskega 20km čez mejo naprej...

Oz, zdele sm gledov zemljevid. Če greš po logarski dolini, pa čez mejo, bi se nekje mogu prključit na cesto, pa če greš tm levo gor prot jezerskem maš te ta hude ovnike, desno pa proti železni kaplji... no , v mislih sem imel te ovinke :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od Jezerskega 20km čez mejo naprej...

Oz, zdele sm gledov zemljevid. Če greš po logarski dolini, pa čez mejo, bi se nekje mogu prključit na cesto, pa če greš tm levo gor prot jezerskem maš te ta hude ovnike, desno pa proti železni kaplji... no , v mislih sem imel te ovinke :naughty: :naughty:

Ja iz logarske gres cez Pavličevo sedlo in pol tm nek u dolin :D zavijes levo.

Popravljeno . Popravil mad driver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!