Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

U dans je pa skor blo po tlehi ...

Se pelem iz šole, pa ena leva rida, nism glih nvm kolk prpelo, kr naenkrat pa me začne zanašat, se popravim, spt zanese proti pločniko, pa kr direkt gr na robnik, sm skočo tja proti eni bajti po pločniko, pa me zanese nazaj dov, pa skor enmo avtono v rit ...

Tak da ... temperature asfalta niso več ok, gume tut ne držijo več tk ko da bi mogle, tk da .... treba ahtat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to se kr cele sisteme menjava al kako? :D

Nimajo posameznih delov, pa ne gre drugače...

U dans je pa skor blo po tlehi ...

Se pelem iz šole, pa ena leva rida, nism glih nvm kolk prpelo, kr naenkrat pa me začne zanašat, se popravim, spt zanese proti pločniko, pa kr direkt gr na robnik, sm skočo tja proti eni bajti po pločniko, pa me zanese nazaj dov, pa skor enmo avtono v rit ...

Tak da ... temperature asfalta niso več ok, gume tut ne držijo več tk ko da bi mogle, tk da .... treba ahtat

Asvalt eje čist ok, gume pa nikol niso bre vredu. Pač ogrej jih mal prej :whistle: Meni je tudi zadnjič obe neslo, pa se ne sekiram preveč :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U dans je pa skor blo po tlehi ...

Se pelem iz šole, pa ena leva rida, nism glih nvm kolk prpelo, kr naenkrat pa me začne zanašat, se popravim, spt zanese proti pločniko, pa kr direkt gr na robnik, sm skočo tja proti eni bajti po pločniko, pa me zanese nazaj dov, pa skor enmo avtono v rit ...

Tak da ... temperature asfalta niso več ok, gume tut ne držijo več tk ko da bi mogle, tk da .... treba ahtat

naj ugibam od kod si... vuzenice al mute...haha :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po downhill progi navzgor nism pršo :headbang: Pizda pa te cestne gume :whistle: Pa take kolesnice so bile potem, da sm ga opšrek mogu vlečt, da mi je približno ratalo obrnit za nazaj dol hehe...Dolgčas pač :winkiss:

post-9211-1191260539_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Nejko

Ravne pa res :)

____________

@Nejc

Kk pa naj iz šole do doma ogrejem gume? :)

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, kaki enduro :whistle: Sej to mam js vse v enem :rolleyes:

čeprav je tomos , bi ga lahk mal bl merkov... ni to isto k 6-ka :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čeprav je tomos , bi ga lahk mal bl merkov... ni to isto k 6-ka :whistle: :whistle:

eh, kaj boš merkal, ti ga samo fajn razturaj nejko, toto škatlo od 125-ke, tak ko sn jaz svojo in jo še razturavam kolk se da :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Nejko

Ravne pa res :)

____________

@Nejc

Kk pa naj iz šole do doma ogrejem gume? :)

ja fant. sej veš tiste zakone še vedno ne?

prilagodi vožnjo razmeram na cesti in zmožnostim sebe in motorja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Nejko

Ravne pa res :)

____________

@Nejc

Kk pa naj iz šole do doma ogrejem gume? :)

milenko čečovje hahah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Nejko

Ravne pa res :)

____________

@Nejc

Kk pa naj iz šole do doma ogrejem gume? :)

Če nočeš ogrevat, pa počasi pelji pa je :whistle:

BTW, js ga čist lepo merkam... :krneki: Pa fore ko z BMX-om se da delat.. :worship: Onga bunnyhopa al kaj je hehe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po downhill progi navzgor nism pršo :headbang: Pizda pa te cestne gume :whistle: Pa take kolesnice so bile potem, da sm ga opšrek mogu vlečt, da mi je približno ratalo obrnit za nazaj dol hehe...Dolgčas pač :winkiss:

ja sekirej se, jest mam enduro pa tud ucerej nism pršu po eni vlaki gor, pač je mal bl mokro pa kuj kople

Popravljeno . Popravil mad driver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

milenko čečovje hahah

od kod pa vi njega tam dol poznate ??? ... 2390 prasica :lol1:

on je na čečovjo doma, js pa na Javorniko (čist blizo)

:lol1: kake pesmi ma :slap: :lol1:

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od kod pa vi njega tam dol poznate 2390 prasica :lol1:

on je na čečovjo doma, js pa na Javnorkiko (čist blizo)

:lol1: kake pesmi ma :slap: :lol1:

v zameno te nabijem na koleno... bam na oko, arkada odprta na širokoooo hahaha, če ovi je care kak govori mi tu poslušamo včasih pa umiramo od smeha tota vaša govorica je res tak smešna da dol padeeeš hahah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prit kaj grta v naše rovte z mopijo, bomo mavo hodli štole okolo, pa vahko mavo vidiš kk je štole, da to ni kr štk...

Pa ne pozabi dovgih hvač ozet ker je štole še kr mrzvo! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prit kaj grta v naše rovte z mopijo, bomo mavo hodli štole okolo, pa vahko mavo vidiš kk je štole, da to ni kr štk...

Pa ne pozabi dovgih hvač ozet ker je štole še kr mrzvo! :)

haha, alo dečko jaz sn bil med počitnicami skor vsaki dan pr tebi, ker smo pijačo razvažali v gostilne--- naprimer k lenki, pol onemu čebularu, interdiscontu, lahovniku,... pa pol vse dalje do črne, tak da jaz poznam tote kraje....pridem pa spomladi ziher še z motorom poglejat, pa se te vidimo heheh....samo šote korošice pa so doubre babnce :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha, alo dečko jaz sn bil med počitnicami skor vsaki dan pr tebi, ker smo pijačo razvažali v gostilne--- naprimer k lenki, pol onemu čebularu, interdiscontu, lahovniku,... pa pol vse dalje do črne, tak da jaz poznam tote kraje....pridem pa spomladi ziher še z motorom poglejat, pa se te vidimo heheh....samo šote korošice pa so doubre babnce :lol1:

no fino :)

Ti kr pridi, te prej najavim babncam :D

no pa tk tam blizo inter d®iskonta je tista rida, ki ima najbol gladek asfalt kar sem jih kdaj videl (pa še v senci je)

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no fino :)

Ti kr pridi, te prej najavim babncam :D

no pa tk tam blizo inter d®iskonta je tista rida, ki ima najbol gladek asfalt kar sem jih kdaj videl (pa še v senci je)

no boš pokazal kje, mam že dolgo željo it po toti koroški trasi z motorjem pa mi letos žal ni uspelo, tak da drugo leto skor 100% pridem!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no boš pokazal kje, mam že dolgo željo it po toti koroški trasi z motorjem pa mi letos žal ni uspelo, tak da drugo leto skor 100% pridem!!

ti kr pridi, si vzamemo cajt en dan, pa pregledamo celo koroško :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!