Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Alo dirkači!

Bo kdo pršu pelat amatersko dirko v Logatec 14.10.???

Al boste samo na netu glasni????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo dirkači!

Bo kdo pršu pelat amatersko dirko v Logatec 14.10.???

Al boste samo na netu glasni????

Če se to ponovi poleti, ko bo dost toplo in bo asfalt vroč, pridem 100 % !!!

Zdej pa sploh ne, ker te gume ne držijo nič več :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj nej js, če grejo v kurac bodo pač nove dale, ni to moj problem.. Kvasko, ti si pa, koler se spomnim najbolj zagovarjal tega tomosa hehe :P

Jurči, kaj pa spet teb ni jasn :wub:

Ei jst ga zagovarjam naprej :whistle: pač grejo vilce u k... boli me, popravjo nej pa gremo naprej itk je garancija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej si pa predstavljej da se pelješ 90,100, kr naenkrat spustijo, pred teb avto k začne naenkrat bremzat.. kaj pa pol? :unsure: Men se je zadnjič to nardilo da se mi je en kr naenkrat ustavu na polno sred ceste, brez sprednje bremze pa nevem kaj bi blo... Sm se ustavil komaj kak meter za njim...

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj to čist mal teče.Zašraufaš nazaj pa neha.Problem je v tem, da se odšraufa srebrna cev iz vpetja kolesa.Saj bi lahko sam popravil, samo zakaj, če je v garanciji, naj mi dajo nove.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj hočeš garancijo, ti je težko en šraufek zategnat? :unsure: Maš mogoče kak predlog kako preprečim da se mi kdaj zgodi to?

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj hočeš garancijo, ti je težko en šraufek zategnat? :unsure: Maš mogoče kak predlog kako preprečim da se mi kdaj zgodi to?

Ni en šraufek.Najprej bi moral levo cev vilic vzet dol. Odvit srebrno teleskopsko cev iz vpetja kolesa, zamenjat O ring, navoj zavarovat proti odvitju, nalit novo olje, ter vse nazaj zmontirat.

Zakaj bi si delal stroške, pa tratil čas.

Nove naj mi dajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razen tega da se kdaj v peti če je mal vetra sploh ne zvrti (in gre hitreje v 4 prestavi), ni :)

Aja, pri meni ni tako, razen v kakšen klanec.

Drugače jaz nekako takole prestavljam.Ponavad speljem z drugo, pri 40 v tretjo, pri 60 v četrto in pri 80 v peto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pri meni ni tako, razen v kakšen klanec.

Drugače jaz nekako takole prestavljam.Ponavad speljem z drugo, pri 40 v tretjo, pri 60 v četrto in pri 80 v peto.

zakaj pa speljuješ z drugo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh js kr vsako prestavo do konca.. prva 30km/h, druga 45km/h, tretja 65km/h, četrta 85km/h pa pol peta do konca :whistle: sam to je po tomos števcu ko mi kaže za 10 km/h premal :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men kaže premal od 70 naprej, do 70 pa je še kr natančn :whistle:

ja prej je pa za 5km/h,nad 70 pa za 10km/h :whistle:

Orje že tak :whistle:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odšraufej bicikl pa maš pr zadnjem zobniku en šrauf horizontalno postavlen. pa našpanej pa zategn bicikl. poglej v navodila za uporabo 100% piše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!