Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

1. prestava je res kratka

2. prestava je recimo tako kot na hyosungu gt125 1. prestava.

pr men so tud use prestave kratke, jih kuj zvrti pa se usen z 1 spelem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. prestava je res kratka

2. prestava je recimo tako kot na hyosungu gt125 1. prestava.

eh pač šaltaš hitrej pa je, js pr 30-35m/h :whistle: nwm zka bi zto z drugo speljevau :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah, mal več gasa pa gre komot z drugo ;) tud s tretjo je že ratal hehe

Gre z 5 tud :whistle:

Alo fantje ... mam problem ... ketna se je čist odšpanala!

Kak jo naj našpanam???

Na obeh straneh maš taka 2.. mah poglej pa ti bo jasno. Pa na obeh straneh enako premakneš pa je to to!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: sej ce z drugo speljuje jo tud skur

V bistvu je ne.Ker nič ne spodrsuješ, ker ima motor dovolj navora

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sklopko kuriš vedno pri speljevanju, razen če spelješ tako da zadnja guma vrti v prazno

To jasno, ampak je pa ne skuriš s tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh nvm zka sm vpraso kk se ketno naspona :)

Itak sta zada tisti 2 za spanat, pa malo kolo odtegnes ... pac tk ko mi je na serviso naredo, pa je to to :)

sam pizdo, nvm zka se je tolk odspanala, je pa kr 5 cm hoda!

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prej je blo 5 cm hoda? zdaj si porihtal? ker če maš 5 cm hoda je to absolutno preveč zategni te malo nazaj...

5 cm hoda je blo, sreča je fotr šov svoj motor spucat pa je mojga pogledo malo ce je vse vredo, pa vidi da ma ketna 5 cm hoda, uuu pizdo to je pa vlkoo prevec

tk da jutr zutra boma to porihtala, pol pa cel dan gasaaa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo, ketna je naspanana!

Pa slucajno fotr (spet ja) pogleda kolk olja se kaj ma masina, uuu pizdo, ni ga blo nista vec, niti kaplce, tak da sma pol 2 deci pa pol zravn nalila (DELO, pol sintetično) tak da ... fantje redno preglejujte olje v masini :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men ga je že un na servisu premal nalil.. je reku da on že ve kolk je dost, pa je blo lih na tisti palčki čist spodej na prvi črtici.. baraba škrta :whistle: Aja, js ga še nisem nič dolival, bodo že na servisu hehe. Bom pa pol za hec pogledal kolk ga je.. Pri padcih ga je tak nekej malega že vn steklo.. bomo vidl :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda men ga je zdej zmanaklo (2800km) pa mi je na serviso odpro cist novo flaso pa ga not vlil cel liter, pa gazdej ni blo vec, tak da kr poglej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem kr, brb :whistle:

jo, tyt :P

(pa lepo ravno postavi motor, obrisi tisto palcko, itd :P hehe)

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej k ste rekl da je pr husotu 1 k pr tomosu 2...

učer sm šu prov gledat... s prvo gre malenkost čez 40km/h, 2.=60km/h, 3. = 85km/h 4.= 105km/h, 5 pa kar še gre... nekje 125 po ravnini bi ga spravu :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem olje nalil noter pri 500 km, sem dal pa nekaj boljšega.Po 4000 km je še vedno na isti črtici.

Mislim, da je poraba olja odvisna od stila vožnje in od tega, če je bil motor pravilno utečen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej k ste rekl da je pr husotu 1 k pr tomosu 2...

učer sm šu prov gledat... s prvo gre malenkost čez 40km/h, 2.=60km/h, 3. = 85km/h 4.= 105km/h, 5 pa kar še gre... nekje 125 po ravnini bi ga spravu :rolleyes:

No potem je pa približno tako kot sem rekel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O ti kurba.. pogledam.. nič olja :unsure: Grem na pumpo po Valvoline SAE 10w-40 (to kar je tudi original..), tankam deci.. nič, tankam dva, nič... in na konc sm notr spravu 4 deci olja oz še mal več da mam zdej do tretje črtice.. Zdej pa nevem, mam pa slabih 5k km hehe.. :rolleyes:

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O ti kurba.. pogledam.. nič olja :unsure: Grem na pumpo po Valvoline SAE 10w-40 (to kar je tudi original..), tankam deci.. nič, tankam dva, nič... in na konc sm notr spravu 4 deci olja oz še mal več da mam zdej do tretje črtice.. Zdej pa nevem, mam pa slabih 5k km hehe.. :rolleyes:

haha, a mate porabo k 2-takt :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!