Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

teb ga kr vn spusti, pr vilcah :lol1:

:worship: Huda hehe. Ne res, nevem kam je šlo moje olje.. utečen je bil pravilno (500km počasi, ne do konca, nikoli dolgo pod enakimi obrati, dinamično, prestavljanja velik..), je pa res da ga zdej včas kr teram.. dostkrat tud v ttretji do konca par kilometrov, k se mi ne lub prešaltat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men ga je cel liter spil po 2000 km .... c.c.c :unsure:

Zdej sm pa nalil 2 deci pa pol, ker čez zimo tk ne bo tak lavfo, spomladi pa nalijem na polno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej k ste rekl da je pr husotu 1 k pr tomosu 2...

učer sm šu prov gledat... s prvo gre malenkost čez 40km/h, 2.=60km/h, 3. = 85km/h 4.= 105km/h, 5 pa kar še gre... nekje 125 po ravnini bi ga spravu :rolleyes:

Za koliko ti pa števec laže (če primerjaš s tablo)?

P.S.: A Huso ima blokado na obratih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za koliko ti pa števec laže (če primerjaš s tablo)?

P.S.: A Huso ima blokado na obratih?

ja, ma blokado na obratih, nekje pr 12000 se mi zdi...

števec mi laže recimo če primerjam s tablo za ene 3km/h, več 100% ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tok k RS-ke vrjetn ne :whistle:

ah ne sam več olja pije kot kaka stara navita alfa romeo, zanja žarnica crkuje kot pri kakem italijanu, vilice spuščajo olje, zadnji amortizer spušča olje, zadnji zavorni sistem ste zamenjali že prav vsi kolikor jaz vem, ploščice cvilijo,...

pač se morte sprijaznit da ste zajebal ko ste kupil tomosa, zaenkrat se še lahko tolažite z garancijo, vendar bo kmalu potekla, in potem bo šele zanimivo, kot je že nekdo rekel :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tok k RS-ke vrjetn ne :whistle:

stari ne vem če ne bo kr isto... crkval bo že enako ja :whistle: fantje prodejte dokler je še cajt (garancija)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se sigurno nisem zasral ko sem ga kupil.Še vedno sem zadovoljen.

Zarad vilc se niti ne sekiram tolk.Bodo že nove dal, če ne si bom pa vzel uro cajta pa zrihtov.

Če pa pogledamo stroške sem za prevoženih 4000km dal:

120€ bencin

35€ olje in servis

Napol zastonj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jst sm fuul zadovoln s tomosom :rolleyes: 100% bi ga šenkrat kupvou po vsem kar se kle prebere. Aja jst še nism zadnje zavore menu kokr je prej en prou pametn napisu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa res da ga zdej včas kr teram.. dostkrat tud v ttretji do konca par kilometrov, k se mi ne lub prešaltat :whistle:

a je tak dolgčas med vožnjo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po ravnem tak da si prestavljat ne moreš :rolleyes: Sam dans je vredu vreme, gre skos 90 realnih ahahahahhahaha

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jst sm fuul zadovoln s tomosom :rolleyes: 100% bi ga šenkrat kupvou po vsem kar se kle prebere. Aja jst še nism zadnje zavore menu kokr je prej en prou pametn napisu.

pa si ti ziher da bi ga še enkrat kupo. meni se je edino bolše od yamahe akrapovič zdel. druga pa nič bolše ker tuji če je večje ne pomeni da je pol bol zaneslivo(vilce pa to)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nasploh je večji.. yamahe ne kupim pa če jo dajo za pol cene.. ker sm gor skrčen ko na kakem minimotoju.. Verjamem pa da je kar se zanesljivosti tiče tak približno 36x boljša od tomosa..

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če jas sem vlki 190 pa se komot pelam. ni tolko manjši pač nižji je. pa bol udobn tudi. mašin je pa tak isti. edina resna razlika je da je ful vredi vse pa da nič ne zabava. mogoče je zato res bolše tomos met lahko malo šraufaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, yamaha je čist preveč turistična..z tomosom se lahka vsaj mal bl agresivno peljem tam k razmere to dopuščajo (ovinki :whistle: ). Yamaha pa je k en čoper heheheeh

Aja, js še nism menjal zadnjega zavornega sistema... Je pa zato tomazin že 2 hehe :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa če po pravici povem se da z xt glih tak vreji pelat pač v primerjavi z tomosom je malo premehki sploh če sta 2 gor se fajn ziba. ampak je pa ful hvaležn mašin lahko ga pune teraš pa ga ziher neboš mogo uničit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, yamaha je čist preveč turistična..z tomosom se lahka vsaj mal bl agresivno peljem tam k razmere to dopuščajo (ovinki :whistle: ). Yamaha pa je k en čoper heheheeh

Aja, js še nism menjal zadnjega zavornega sistema... Je pa zato tomazin že 2 hehe :)

ja ju3 bom poklicu na servis upam da je zamenju pa da bom šou po njega :) pol pa v sredo upam da dam gips dol.. pa se končn začnem furat naprej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm fural XT-jko pa je bicikl, nekej takega ko Honda CBR. Je grda, mala, preveč udobna, potovalna, balanco ma prenizko, pa še isto ime si drzne met na mašini k ga mam js hehehe. Brez zamere no :whistle: XT- je splošno gledano res "boljši", manj kvarljiv, bolj kvalitetno skupej narjen, ampak če hočeš met športn motor je pa XT vse prej kot to :rolleyes: Isto oni MZ. Če že SM od Yamahe, potem DT125X, tisto pa je bomba :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emm :) se je dans kdo z tomosom pelal proti slov.bistrici?? sem enga srečal blizu cigonce

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!