Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

ah ne sam več olja pije kot kaka stara navita alfa romeo, zanja žarnica crkuje kot pri kakem italijanu, vilice spuščajo olje, zadnji amortizer spušča olje, zadnji zavorni sistem ste zamenjali že prav vsi kolikor jaz vem, ploščice cvilijo,...

pač se morte sprijaznit da ste zajebal ko ste kupil tomosa, zaenkrat se še lahko tolažite z garancijo, vendar bo kmalu potekla, in potem bo šele zanimivo, kot je že nekdo rekel :naughty:

Za enkrat se mi se nec ni nardil od tega cist tko BTpotka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo, ketna je naspanana!

Pa slucajno fotr (spet ja) pogleda kolk olja se kaj ma masina, uuu pizdo, ni ga blo nista vec, niti kaplce, tak da sma pol 2 deci pa pol zravn nalila (DELO, pol sintetično) tak da ... fantje redno preglejujte olje v masini :winkiss:

men (če gremo na to, da so enake mašine) je po 18k kilometrih od servisa do sevisa,se pravi na 6k spil...recimo za en štamprle

Prej k ste rekl da je pr husotu 1 k pr tomosu 2...

učer sm šu prov gledat... s prvo gre malenkost čez 40km/h, 2.=60km/h, 3. = 85km/h 4.= 105km/h, 5 pa kar še gre... nekje 125 po ravnini bi ga spravu :rolleyes:

v piko tako je men vlekla yamaha, samo pr 110 se je ustavlo :whistle:

Za koliko ti pa števec laže (če primerjaš s tablo)?

P.S.: A Huso ima blokado na obratih?

tiste table niso realne

ah ne sam več olja pije kot kaka stara navita alfa romeo, zanja žarnica crkuje kot pri kakem italijanu, vilice spuščajo olje, zadnji amortizer spušča olje, zadnji zavorni sistem ste zamenjali že prav vsi kolikor jaz vem, ploščice cvilijo,...

pač se morte sprijaznit da ste zajebal ko ste kupil tomosa, zaenkrat se še lahko tolažite z garancijo, vendar bo kmalu potekla, in potem bo šele zanimivo, kot je že nekdo rekel :naughty:

ne, ne, tomos je zakon, kaj se zajebavaš

Ah, yamaha je čist preveč turistična..z tomosom se lahka vsaj mal bl agresivno peljem tam k razmere to dopuščajo (ovinki :whistle: ). Yamaha pa je k en čoper heheheeh

Aja, js še nism menjal zadnjega zavornega sistema... Je pa zato tomazin že 2 hehe :)

ful bol agresivno se lahko peleš ja, k maš tok močnejšo mašino gor :lol1: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ljubim te risko, št. 4 :winkiss:

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans sm klicu na servis ka se kej dogaja tam, mi je reku da je pisu neki na tomos če gre za serijsko napako na zadnjem zavornem sistemu pa da čaka na odgovor, vrjetn bojo pa spet kr ceu sistem poslal, v roku 2-3 dneh vrjetn. :unsure: Glede balance pa vilc mi je pa reku da je neki zvit sam še ne ve ka :huh: no upam da bo res to v 2-3 dneh zrihtan :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mhm, sm ti povedu da vilce težko da so zvite.. križi sploh, ker je tist aluminij, pa se ne zvije ampak pokne.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mhm, sm ti povedu da vilce težko da so zvite.. križi sploh, ker je tist aluminij, pa se ne zvije ampak pokne.. :whistle:

ka pa bi lahk blo pol zvit :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se podpišm pod tole ja :naughty: :rolleyes:

imaš prav...tomos je ZAKON :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je, če si ga lastiš so ti serviserji kot bratje in servisne delavnice drugi dom :worship:

ka ni lepo tam? :lol: pa še dauč nimam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je, če si ga lastiš so ti serviserji kot bratje in servisne delavnice drugi dom :worship:

to me spominja na moje čase s cagivo...sam da jst k sm se vozu je šlo res tko k more it..ne pa to..vozjo se 2k km na sezono pa še to tistih 80 realnih :D

se mi je zameru :P dobr da ga nism kupu pol po cagivi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to me spominja na moje čase s cagivo...sam da jst k sm se vozu je šlo res tko k more it..ne pa to..vozjo se 2k km na sezono pa še to tistih 80 realnih :D

se mi je zameru :P dobr da ga nism kupu pol po cagivi :P

nwm zka se ti je zamiru, sej drugač sploh ni vlik težav z njim, ene par pa še te se pod garancijo hitr odpravi ;) če pa te vrže al pa se kir v tebe zaleti so pa itq kake težave ne :)

80 realnih? :grrr na tomosu kaže števc premal, pr vseh drugih motorjih pa prevč :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bodimo realni.. če so ugodni pogoji gre 90, če se skloniš 100, če so res res ugodni pogoji pa gre tud v normalnem položaju 110, ampak to sm js sam enkrat do zdej mel.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!