Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Jah ni.. sam se kej velik pa z tem ne moreš delat.. k kam dlje ne morš oz morš met res cajt da prideš kam.. drugo je če se ti nekam potovalno pelješ povprečno 120 :whistle: Z tem pa ne morš, k ne gre.. :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: To mi je zadnja skrb, bolj me skrbi za rit.. pa niti nimam volje se tk počasi nevemkam furat... Pa nobene vetrne zašlite ni, k bi zle pozim prov pršla :lol1: :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se podpišm pod tole ja :naughty: :rolleyes:

res je, če si ga lastiš so ti serviserji kot bratje in servisne delavnice drugi dom :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans sm klicu na servis ka se kej dogaja tam, mi je reku da je pisu neki na tomos če gre za serijsko napako na zadnjem zavornem sistemu pa da čaka na odgovor, vrjetn bojo pa spet kr ceu sistem poslal, v roku 2-3 dneh vrjetn. :unsure: Glede balance pa vilc mi je pa reku da je neki zvit sam še ne ve ka :huh: no upam da bo res to v 2-3 dneh zrihtan :krneki:

to ni nič kaj strašnega. se je meni tudi naredlo. pa sma z atejom odtegnila šraufe pol pa si lahko malo vilce obrno ker mi je kola postrani šla. tam odviješ pa gre z lahkoto kolo poravnat. ampak moreta bit 2 da en drži vse pri miru drugi pa zategne. to je lahko nareto v manj kot pol ure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to me spominja na moje čase s cagivo...sam da jst k sm se vozu je šlo res tko k more it..ne pa to..vozjo se 2k km na sezono pa še to tistih 80 realnih :D

se mi je zameru :P dobr da ga nism kupu pol po cagivi :P

In kja ti je naredu da se ti je zameru :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bodimo realni.. če so ugodni pogoji gre 90, če se skloniš 100, če so res res ugodni pogoji pa gre tud v normalnem položaju 110, ampak to sm js sam enkrat do zdej mel.. :whistle:

Men je sov po ravnini 103 pa nism biv sklonjen in mi števc (digitaln) cist natančno kaze

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kja ti je naredu da se ti je zameru :?

ma nevem..k gledam kaj je folku use se že zjebal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma nevem..k gledam kaj je folku use se že zjebal..

mn se še zaenkrat nč ni (2900km) pa ga skos gonim do konca, mu ne dam milosti

No upam da ostane brez problemov se naprej! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mn se še zaenkrat nč ni (2900km) pa ga skos gonim do konca, mu ne dam milosti

No upam da ostane brez problemov se naprej! :winkiss:

izjema potrjuje pravilo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pravilo ? :winkiss:

da je tomos jajc in da crkuje :)

P.S. a loh še enga lupčka? :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da je tomos jajc in da crkuje :)

P.S. a loh še enga lupčka? :winkiss:

ejga dej sam nehi, če crkuje enmu pol ne pomen da crkuje vsm :trance_33_sleep:

men naprimer še nikol ni crknu do zdej :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izjema potrjuje pravilo :)

Jest sm pol druga izjema sam mam mal mj kilometrov :D

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tistim ki ga merkate ko nevemkaj verjetno res nebo nič crknilo.. oz tisto kar je pač standard :whistle: Drugi pa k mamo supermoto zato k je, se pravi slajdat če znaš :whistle: , skakat, vozit po štengah. vozit po prednji, po travi, makedamu, burnoute ( :rolleyes: ) .... itd, skratka da se mamo fajn :worship: Sam js to nič... O:-)

BTW, men še zaenkrat zadnji fedr ni spusto, pa se dostkrat furamo 3-je, včasih tud 4 (če je kaka punca vmes oz da so sami bolj drobni :) )

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW, men še zaenkrat zadnji fedr ni spusto, pa se dostkrat furamo 3-je, včasih tud 4 (če je kaka punca vmes oz da so sami bolj drobni :) )

:kva2: :kva2:

ha, jest sm na cagivi pelov še 2 ženski, pa se mi je že zdelo da je malo prostora... kako lahko šele ti na tomosu tri pelješ :slap: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :kva2:

ha, jest sm na cagivi pelov še 2 ženski, pa se mi je že zdelo da je malo prostora... kako lahko šele ti na tomosu tri pelješ :slap: :kva2:

Ne se po glavi tolčt.. verjem da gre.. trije tipi se komot pelemo, pač mam že js jajca naslonjena na pokrovčku rezervoarja, da sta dva zadi še na sedežih. če pa je še kdo zravn, se pravi da so 3 zadej pa je isto, sem da se mi spredi mal bl stisnemo :wub: , ona zadi pa ma pol riti na plastiki.. Oz pol smo to spremenili in dali punce vmes :grim :OK: , da ne jamrajo zarad ritke.. in tud v 4 gre 80 po makedamu :D Nismo tk težki, računej da reicmo js 75 kil, punce majo vse tam okol 50,60 kil max., pa frendi tam od 65 do 105 :D Pa če mam 3 zadi, mi pol drugi šalta pa bremza z zadnjo takrat k rečem :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se po glavi tolčt.. verjem da gre.. trije tipi se komot pelemo, pač mam že js jajca naslonjena na pokrovčku rezervoarja, da sta dva zadi še na sedežih. če pa je še kdo zravn, se pravi da so 3 zadej pa je isto, sem da se mi spredi mal bl stisnemo :wub: , ona zadi pa ma pol riti na plastiki.. Oz pol smo to spremenili in dali punce vmes :grim :OK: , da ne jamrajo zarad ritke.. in tud v 4 gre 80 po makedamu :D Nismo tk težki, računej da reicmo js 75 kil, punce majo vse tam okol 50,60 kil max., pa frendi tam od 65 do 105 :D Pa če mam 3 zadi, mi pol drugi šalta pa bremza z zadnjo takrat k rečem :)

Ma sej vrjamem da gre, sam je pa res bogi tale tvoj tomos :krneki: :krneki:

Matr, sej nebi nč žalu, sam prov lahki pa spet niste no :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wiu, dans sm biu na servisu.. vilce je zrihtu, je reku da so ble sam zamakjene čist :rolleyes: ostalo bo pa ju3 vrjetn zrihtu.. pa gips dam ju3 dol :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah, na ttmo tomoso je vse skup defektno :doze:

Sej ni slab, sam so pa tiste malenkosti ki bi znoro pa fikno motor bek zarad njih!

_______________

Primer...vcera sm pobral dol plastike, dans jih sravfam nazaj gr, zasravfam eno stran, pa drugo, ewo tazadn sravf ... zacnem sravfat (lukne so itak povsod tk sfaljene tak da se mors prav potrudit da ti uspe sravf zaspravfat nazaj) pa zasučem imbus kluč 2x ... ewo pa začne matica v plastiki it v prazno ... zdej pa šravf ne gre vn ne nt ... pa to lahk popizdiš... da jim jebem mamo vsem po spisku :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!