Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

mah, na ttmo tomoso je vse skup defektno :doze:

Sej ni slab, sam so pa tiste malenkosti ki bi znoro pa fikno motor bek zarad njih!

_______________

Primer...vcera sm pobral dol plastike, dans jih sravfam nazaj gr, zasravfam eno stran, pa drugo, ewo tazadn sravf ... zacnem sravfat (lukne so itak povsod tk sfaljene tak da se mors prav potrudit da ti uspe sravf zaspravfat nazaj) pa zasučem imbus kluč 2x ... ewo pa začne matica v plastiki it v prazno ... zdej pa šravf ne gre vn ne nt ... pa to lahk popizdiš... da jim jebem mamo vsem po spisku :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Kaj si pa delu pod plastikami :whistle: :D to se je men isto zgodil sm sm pol zrihtu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah, na ttmo tomoso je vse skup defektno :doze:

Sej ni slab, sam so pa tiste malenkosti ki bi znoro pa fikno motor bek zarad njih!

no, no, no...sj se boste polahko pridružl mnenju ostalih

drgač pa s tistim šraufom...mogoče si ga pa postran not dau, a k si dvakrat obrnu je navoj na šraufu pobralo, zj je pa qrc. probej ga nekak tiščat z druge strani (če je možno kako) ven pa odšraufat, mogoče ga spraviš ven, pa potem novega not, če bo navoj še dober.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prednja dolga luč je šla.. zdej ko ukklopim na armaturki sveti kontrolka, luč pa ne.. edino navadna začne mal manj svetit heh. Je pa kdaj hec, ko se med vožnjo kdaj pa kdaj prižge še dolga (včeraj se je, danes ne..) Bo treba zrihtat, verjetn kje slab kontakt :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni tudi ne. neka mala žarnica je not mala pa gleda ko pozicijska samo mi nikoli ne sveti. manijaki so da to negre te tolko tudi ne trpi akumulator

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čuj kaj te ko ti daš kontakt ti svetijo luči brez da vžgeš mašino?

Ja frendu je svetlo ko je mel elektroniko v kurcu (kurcšlus nekje zarad ledic pa tega sranja k si je namontiru hehe). Pa k je bremzo stisnu je dolga svetla, pa svašta je blo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa drek je ker tega ni to ej le fajn da si malo posvetiš. da nerabiš vedno mašine vžigat. misliš bi se dalo to kak naredit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa drek je ker tega ni to ej le fajn da si malo posvetiš. da nerabiš vedno mašine vžigat. misliš bi se dalo to kak naredit?

Ja to pa res simpl nardiš.. pač na akumolator vežeš ane :whistle: Drgač pa vžgeš motor pa je.. js mojga tk vedno kam naslonim par minut predn se spravmo kam pa pustim da se ogreje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to pa res simpl nardiš.. pač na akumolator vežeš ane :whistle: Drgač pa vžgeš motor pa je.. js mojga tk vedno kam naslonim par minut predn se spravmo kam pa pustim da se ogreje :whistle:

zka pa nasloniš? še nisu dol dau unga štekerja? js sm si ga dol tam odšraufu pa ob rušt z vezico pritrdiu tak da se lahk motor normaln ogreje na mestu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, tkle moj ponavadi laufa doma.. da se mal olje v mašini segreje :rolleyes:

post-9211-1192042868_thumb.jpg

Tole pa frend, slikan med vožno pos prednjem (ne tisto da se ustavi na prednjega, ker bremzo stisnat zna vsak :whistle: ) Filmčkov pa teh z telefona nebom dajal gor, k je kvaliteta nikakva.. bomo enkrat mal z digitalcem :)

post-9211-1192042926_thumb.jpg

Aja, tisto gumo, po kateri ketna drsa rabim.. oz plastiko no,.. tam mal nazaj od sprednjega zobnika naj bi bla.. Mi jo je na servisu zgubo trotl zdej pa pod nizkimi obrati ketna seka po štelu.. kje bi dobil to?

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na taci ne laufa :whistle: Tista zaščita pa to. čim daš tačko dol vgasne.. prekine vžig pač, v tem je fora da sloni..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja te je tak kul če ma stikalo not samo če pa večje mašine delajo na taci. pač v nuli morejo bit pa delajo. moj pa ma taco na fedro :whistle: pa sama vedno nazaj skoči. pač poceni je bol če ni stikal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in v čem je finta da sloni? ko da ni isto na taci pač v drugo stran je nagnjen

heh ti maš luskuz ko maš yamaho, al tomos ima nek nov sistem, čim je motor na tački ne laufa :headbang: pa čeprav je v leru

ko da imbecili inženirski ki so to sestavljal niso mogl vezat stikala še na lučko od lera, pa bi delalo tako kot treba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja,če pa recimo, mi ko smo bol havdrasti.. recimo da motor laufat, js se hočem mal naslont gor, da si čevlje zavežem, pa ponesreč v prvo prestavim.. bi cuknalo naprej pa bi padu :whistle: Tk pa ne :krneki: Ma itak ni problem na zid al pa kako drevo naslont zuni al pa klopco magar..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja te je tak kul če ma stikalo not samo če pa večje mašine delajo na taci. pač v nuli morejo bit pa delajo. moj pa ma taco na fedro :whistle: pa sama vedno nazaj skoči. pač poceni je bol če ni stikal

sej vemo ja ...

sam to je za Tomos prevlka tehnologija ž, višja znanost :winkiss: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh če so majstri. samo apn pa je lahko 30 let star pa nebo nič zezal.

Najlažje je vam šimfat k motorja nimate spljoh :whistle: .. oz mate kolesa :) XT pa tista NoName zx6r :P Šala mala hehe

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na taci ne laufa :whistle: Tista zaščita pa to. čim daš tačko dol vgasne.. prekine vžig pač, v tem je fora da sloni..

ss.jpg

sam to dol odšraufaš, recimo z vezico pritrdiš gor na rušt pa je najbolš, lahk tut kam drugam če najdeš kak bolš plac ne.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!