Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Že že, ampak js hočem to, ker pozabim na tačko.. :unsure:

js pa še nism nikol, nwm kak bi na tačko pozabu :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na frendovem malagutiju sm pozabu.. in kr naenkrat mal obrnem, pa me je nabilo nanjo.. sreča nism padu pa tud tački ni blo nč.. sam fajn ni blo :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh ti maš luskuz ko maš yamaho, al tomos ima nek nov sistem, čim je motor na tački ne laufa :headbang: pa čeprav je v leru

ko da imbecili inženirski ki so to sestavljal niso mogl vezat stikala še na lučko od lera, pa bi delalo tako kot treba

stvar je v tem, da včasih lučka kr svet, čeprav ni v leru. tko sm nekje vidu na tomosu. pol mislš, da maš pa v leru, je pa v brzini.

js sm meu tud tačko brez lučke, mislm...sj se mi je že zgodil tud, da sm jo pozabu, samo ponavad sm rikvercu z dvorišča pa je podrsala, sm takoj opazu, k čim si mal nagnu motor je podrsala...ampak to je blo mogoče 2x, ponavad sm jo čis avtomatsko, ko sm se na motor vsedu brcnu gor...

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tiste stvari na tački ni treba dol jemat, maš 20 cm višje gor na kablu konektorje, pa samo odklopiš al prevežeš, sem že pozabil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj, ampak danes sem se "zalubu" v Tomosa, vedno sem si ga žele imeti (kot froc) kakega frčota al pa 4-ko, za se okoli preganjat :whistle: , ampak ta je pa 125, men se sploh ne zdi slab :grim

zamenjamzakawasakijatakoj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj, ampak danes sem se "zalubu" v Tomosa, vedno sem si ga žele imeti (kot froc) kakega frčota al pa 4-ko, za se okoli preganjat :whistle: , ampak ta je pa 125, men se sploh ne zdi slab :grim

zamenjamzakawasakijatakoj :whistle:

kawasakija 650 menjaš za tomosa? uf to pa ne bo težko nardit, marsikdo ti bo rade volje menjal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kawasakija 650 menjaš za tomosa? uf to pa ne bo težko nardit, marsikdo ti bo rade volje menjal

vrjetn je to mislu z doplačilom.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kam pa priporocate motor pelat na servis v lj?

a je BIBIRO d.o.o. vredu?

pa je kje zuni kakšna tabla al kar kol podobnega.

Popravljeno . Popravil tada
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stvar je v tem, da včasih lučka kr svet, čeprav ni v leru. tko sm nekje vidu na tomosu. pol mislš, da maš pa v leru, je pa v brzini.

js sm meu tud tačko brez lučke, mislm...sj se mi je že zgodil tud, da sm jo pozabu, samo ponavad sm rikvercu z dvorišča pa je podrsala, sm takoj opazu, k čim si mal nagnu motor je podrsala...ampak to je blo mogoče 2x, ponavad sm jo čis avtomatsko, ko sm se na motor vsedu brcnu gor...

zato ma pa moj CH Racing tako k se sama da gor :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kam pa priporocate motor pelat na servis v lj?

a je BIBIRO d.o.o. vredu?

pa je kje zuni kakšna tabla al kar kol podobnega.

Ei men so uredu oni :rolleyes: hitr zrihtajo sam tkoj jim morš rečt da ne mislš čakat. Men so rekl da se u enmu tednu motorja tut dotaknil naujo pol je pa fotr ke klicu so pa drug dan zrihtal tko da jih morš tkoj mal "nadret". Drgač pa nardijo kvalitetno pa res use kokr je treba. To je drgač na tržaški 233 je pa ena majhna tabla uspred morš dobr gledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto, da se sama gor da, je po mojem mnenju silno glupo, saj je zelo težko s stilom "razjahat", ker moreš z nogo tiščat taco v poden.

Da crkne ko daš v brzino se mi še vedno zdi najboljša rešitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kam pa priporocate motor pelat na servis v lj?

a je BIBIRO d.o.o. vredu?

pa je kje zuni kakšna tabla al kar kol podobnega.

Ta je super ce bi rd placov 150€ za prvi servis

Ja table ni se mi zdi ce se prpels iz ljubljanske smeri iz vrhnske smeri je mala tabla

Drugac je pa to Mal bred babico

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto, da se sama gor da, je po mojem mnenju silno glupo, saj je zelo težko s stilom "razjahat", ker moreš z nogo tiščat taco v poden.

Da crkne ko daš v brzino se mi še vedno zdi najboljša rešitev.

Valda da je najbols

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta je super ce bi rd placov 150€ za prvi servis

Ja table ni se mi zdi ce se prpels iz ljubljanske smeri iz vrhnske smeri je mala tabla

Drugac je pa to Mal bred babico

Jst sm 90 :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe mater ste dosti dali. jas sem dal 40€ za prvi servis. ko je olje menjal pa neke nastavo na amraturki da se kilometri od znova odžtevajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za koga boste navijal v nedeljo na dirki v Logatcu?

Jst sm za Sarah :worship: (sošolka)

a ne fura ona kros ce se ne motm KTMa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe mater ste dosti dali. jas sem dal 40€ za prvi servis. ko je olje menjal pa neke nastavo na amraturki da se kilometri od znova odžtevajo

mater, kaj so vam pa počeli :eek:

js sm dau za prvi servis okol 7 jurjev, vsak naslednji je bil pa okol 8 (SIT seveda)

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!