Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

probaj in se sam prepričaj!!!

tudi sam imam sm 125 open res da se bolje zvrti v pospeških nima šans samo se toliko bolj vrti, kot pa un z 40 zobnikom, zaradi tega pa ni tok velike razlike v končni hitrosti

a si meu ti slučajno prej črnga mitota?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje to ko se pregovarjate komu gre hitreje je odvisno od verižnikov, vse replice imajo 40 zob zadnji zobnik zato malo bolj potegne v končni hitrosti, kot tisti ki imajo 57 zob, samo ko smo mi testirali replico (40 zob) in open (57 zob) se je open bolj zavrtel in je bila končna sicer enaka v povprečju, če pa je bila res dolga ravnina je replica šla hitreje in to za en motor razlike med opnom

Za replico (to tisto, ko so jih samo 100 naredl) ne vem, kolk zob ma, ampak vem, da po ravnem ne gre več kot 100. Sem pa se začudu, ko k sm se js 110 pelu, je biu z običnim tomosom direkt za mano (sicer v dolino, ampak nima veze). Sej o teh prenosih smo že enkrat debatiral, se mi zdi, da sta 2 zoba razlike od ybr pa navadnga tomosa. Js vem, da sm se 110 pelov po ravnem, mi pa je v zavetrju za caddyjem, sklonjen in po čisti ravnini ratalo prek 115.

Pri tako mejhni moči je sigurno ogromno odvisno od prenosov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa fergazer ma YBR 2mm večji...

Alo nejc ... dej prit na msn da se za tiste rocke zmenima ...

ce ne pa kr tu napisi ...

kolk si ž rek da stanejo ?

firma ?

pa dej kako sliko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo boyzi ...

ka mislite ... po kakem cajtu bi se zadna guma znucala, ker zdej kr pogosto sam na zadno premzam pred ridah, tak da blokira?! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo boyzi ...

ka mislite ... po kakem cajtu bi se zadna guma znucala, ker zdej kr pogosto sam na zadno premzam pred ridah, tak da blokira?! :)

Ene 12k km :krneki: Sava pač :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ene 12k km :krneki: Sava pač :hmm:

Kakšnih 12k km?

Zdržala bo dlje, kot bo zdržal motor, vsaj 70k km :rolleyes: :naughty: :naughty:

Jaz bom vrjetno spomladi menjal. Zdaj jih namemoma bolj mučim, da bom mel razlog za menjavo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšnih 12k km?

Zdržala bo dlje, kot bo zdržal motor, vsaj 70k km :rolleyes: :naughty: :naughty:

Jaz bom vrjetno spomladi menjal. Zdaj jih namemoma bolj mučim, da bom mel razlog za menjavo

isti si ko jz :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat bi si mogu 3, 4 urce vzet pa en burnout nardit da bi zadnjo skuro.. sprednjo pa nevem, z najbolj grobim šmirgl papirjem šmirglat najmanj 7 dni in 2 noči..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm ribnu ni pa se noben tk k mitoti

jah sej k usi skup nimajo tok kilometrov k povprečn mito :winkiss:

sej čak da pride do 15k km kšn tomos k se bojo cilindri menjaval pa bati hahahaha :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: zdej pa že več ko 2 tedna čakam na cilinder za zadno bremzo.. ga spet nimajo :slap:

tomos je zakon :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak maš gips, ne jamri :whistle: Mene pa je zdej začela mal prednja.. ne prime več tk da bi se lahk na prednjo postavu med vožnjo :unsure: Pizda bo treba jovo na novo :D Kdo ve kje nej dobim tisti šraufek za odzračevanje? Na mojem so navoji šli.. zjebali na servisu :trance_33_sleep: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak maš gips, ne jamri :whistle: Mene pa je zdej začela mal prednja.. ne prime več tk da bi se lahk na prednjo postavu med vožnjo :unsure: Pizda bo treba jovo na novo :D Kdo ve kje nej dobim tisti šraufek za odzračevanje? Na mojem so navoji šli.. zjebali na servisu :trance_33_sleep: :rolleyes:

eh furu se bi lahk vseen :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari dans je ful lepo vreme za furat.. sm že naredu 50km, zdej pa sm pit pršu.. pičim spet kmalu naprej :whistle: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari dans je ful lepo vreme za furat.. sm že naredu 50km, zdej pa sm pit pršu.. pičim spet kmalu naprej :whistle: :krneki:

js tut grem zdej

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm ribnu ni pa se noben tk k mitoti

jah sej k usi skup nimajo tok kilometrov k povprečn mito :winkiss:

sej čak da pride do 15k km kšn tomos k se bojo cilindri menjaval pa bati hahahaha :D :P

:headbang: zdej pa že več ko 2 tedna čakam na cilinder za zadno bremzo.. ga spet nimajo :slap:

evo cilindri že ribajo :lol1: :lol1: :lol1: pa dobr, če niso iz mašine :whistle:

tomos je zakon :worship:

itak :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo cilindri že ribajo :lol1: :lol1: :lol1: pa dobr, če niso iz mašine :whistle:

itak :worship:

Je je tomos zakon :winkiss: :worship: :naughty:

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje prodam komplet sprednje vilice nove (sebac) niso panaredek z komplet prve vilice z križi, ter prvo zavorno čeljustjo predelano (pri sinterju---z dvema prstoma po sprednji) in lajtngo ter radialno ročko

ima tudi sintarjeve ploščice in dobite še ene originalne

cena vsega skupaj je 350€

imam pa še eno navadno zavorno čeljust in ročko:če koga zanima pokliči na telefon 040866863

imam tudi slike, ogled možen v lj!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Tomyboy, ti k pravš da ti je šol 120 zjutrej k je blo hladn. Js sm lihkar prterov iz enih hribov, zgor smo namerli -3 stopinje, pa ni šol niti približno tolk :) Edino kar je, je vžgal takoj brez zauga, kar v normalnih pogojih nikakor ne :whistle: Se pravi fergi ni vredu nastavljen :) Po ravnem pa tud ni šol več k 90. Mrzlo ko prasica uglavnem :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Tomyboy, ti k pravš da ti je šol 120 zjutrej k je blo hladn. Js sm lihkar prterov iz enih hribov, zgor smo namerli -3 stopinje, pa ni šol niti približno tolk :) Edino kar je, je vžgal takoj brez zauga, kar v normalnih pogojih nikakor ne :whistle: Se pravi fergi ni vredu nastavljen :) Po ravnem pa tud ni šol več k 90. Mrzlo ko prasica uglavnem :worship:

pa kak ste lahka taki frajerji da se furate 120 po jutranjem alsfaltu pri teh temperaturah :? sj ko vas bo začel ma premetavat pocesti v tistim savinih copatih pol bote pa začel študirat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!