Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Sej prilagodiš hitrost :krneki: Jah dle je kr drselo tu po bregu dol, me je blo mal strah :unsure: Sam lokalne ceste pa niso tk slabe, drži solidno :) Pač, govorim to za neko dokaj normalno vožnjo. Za kaj več Sava NI!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kak ste lahka taki frajerji da se furate 120 po jutranjem alsfaltu pri teh temperaturah :? sj ko vas bo začel ma premetavat pocesti v tistim savinih copatih pol bote pa začel študirat

michelin pilot 2ct

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še policaji vejo kak zvok je če maš akrapoviča :lol1:

Dans sm se skoz mesto plo pa sm ga v prvi skos navijo, pa sm priso do njih ko so stali v kriziscu, pa sam kuplunga pa poln gas, pa odpelem, pa so se tipi prpelali za meno, je sam rek: ''a morjo vsi vedet da maš akrapoviča gr'' pa zka poln gas navijam, sm sam rek da je štangas slabo nastavlen pa da v prvi ugasne zto morm gas skos bulat, je sam rek naj porihtam pa se je odplo ... sreča za mene :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam mojega od Junija. En mesec sem delal in nisem bil doma spljoh, en mesec pa sem bil brez ker je bil na popravilu :whistle: Pa sej to ni nekej velik kilometrov.. sam če bi pa mel nek jači motor upam stavit da bi mel od junija do zdej zihr 10-15k km.. po tamalem :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa se to mas prav. ce so kolko tolko normalno vozis naredis 1000 kilometrov na mesec. al pa tam neki. jas pac vem da sem tankal na en tedn. takoda bi mogo narejit 300 km na tedn. pa ceprav nevem ki sem jih. malo v mb pa gor pa dol pa se nabere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr. moj pije ko žolna ... pr 3000 sm natanko polno, do konca! Dans se pa obrne na 3200 in mi zmanka bencina?!?!? :huh:

Pije 4 litre na 100 km ... je pa res da a skos, res skos teram do konca!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr. moj pije ko žolna ... pr 3000 sm natanko polno, do konca! Dans se pa obrne na 3200 in mi zmanka bencina?!?!? :huh:

Pije 4 litre na 100 km ... je pa res da a skos, res skos teram do konca!

Res se prtožujete kok vm kur, kwa nej pa pol mi rečemo k mamo 2T?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res se prtožujete kok vm kur, kwa nej pa pol mi rečemo k mamo 2T?

pššt :evilgrin: :evilgrin:

Drgač ste pa usi eni pusiji :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :P :P

Husota mam nekje od sredine augusta... pa mam 5000km se pravi v 2eh, 3eh mesecih :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res se prtožujete kok vm kur, kwa nej pa pol mi rečemo k mamo 2T?

se bi kr strinju s tabo ja...jst mam do zdej čist zaprtga pa mi žre ene 6l plus olje seveda...tko da če bi mi žru 4l bi biu res vesel ja :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se bi kr strinju s tabo ja...jst mam do zdej čist zaprtga pa mi žre ene 6l plus olje seveda...tko da če bi mi žru 4l bi biu res vesel ja :trance_33_sleep:

ce bos odpru, vrjem da ti bo pri enaki vožnji manj kurila :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kolko pa te na dan naredis km. jas se vozim v solo pa domov pa malo ce se pol popoldne. cez vikend pa obvezno kak vejca voznja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj kak ste bogi najboljše da si mesečne za avtobus kupite pa bote vsi PRIŠPARALI :headbang: kakšen je to motorist da gleda na porabo bolj kot na veselje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no se mene tak boli. pac tankam pa pelam. samo vesda pogledam kolko sem furo ker se mi zdi da nic prav ne vozim pa ni benza vec. drugace pa jebes porabo. se strosek je zanemarljiv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cez tedn se skoraj nič ne vozim, no ponavadi grem 2x do Zbilj, pa v šolo kdaj pa kdaj. Čez vikend pa pade kkšnih 300-600km ja :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bi ti vedu.. mel sm gor pllišaste: medvedka, osla, psa, pa žirafo. Vse so mi pobrli. Mel sm še 2 taka copatka. Mam še smao enga :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj kak ste bogi najboljše da si mesečne za avtobus kupite pa bote vsi PRIŠPARALI :headbang: kakšen je to motorist da gleda na porabo bolj kot na veselje...

tak k da vs dnar za servise :rolleyes:

+ vi k ste dal dB killer vn iz Akrapota a kdo ve a ga pol še zmer lahko registreraš? mislm glede homologacije pa to.

k js na mojem CHju nimam dB killerja pa ne vem a so to kej podobni pa bi tud od Tomosa k men pasal sam tok da ne bojo problemi z registracijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bi ti vedu.. mel sm gor pllišaste: medvedka, osla, psa, pa žirafo. Vse so mi pobrli. Mel sm še 2 taka copatka. Mam še smao enga :whistle:

ahaha

kako bi jest spravu uno cevko od preve bremze bel not k kr vn skoc a ms kej prtrjeno al kaj k je za plastiko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak k da vs dnar za servise :rolleyes:

+ vi k ste dal dB killer vn iz Akrapota a kdo ve a ga pol še zmer lahko registreraš? mislm glede homologacije pa to.

k js na mojem CHju nimam dB killerja pa ne vem a so to kej podobni pa bi tud od Tomosa k men pasal sam tok da ne bojo problemi z registracijo

Lol?

ahaha

kako bi jest spravu uno cevko od preve bremze bel not k kr vn skoc a ms kej prtrjeno al kaj k je za plastiko

Razdereš masko pa pač tak napelješ. Nimam nikjer nič pritejeno, pač se malo skušpaj tišči, vsaj kluč normano notri dobim :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak k da vs dnar za servise :rolleyes:

+ vi k ste dal dB killer vn iz Akrapota a kdo ve a ga pol še zmer lahko registreraš? mislm glede homologacije pa to.

k js na mojem CHju nimam dB killerja pa ne vem a so to kej podobni pa bi tud od Tomosa k men pasal sam tok da ne bojo problemi z registracijo

Po moje ga lahk registreraš, ker nam piše da je homologiran, razn če te dajo na mirjenje decibelov ...

Lahk pa probas ce od nas kak killer pase v tvojga :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lol?

si moten?

Po moje ga lahk registreraš, ker nam piše da je homologiran, razn če te dajo na mirjenje decibelov ...

Lahk pa probas ce od nas kak killer pase v tvojga :winkiss:

sej po mojem tud nebi smelo bit problemov ampak k usi govorijo o neki direktivi k ti more pisat v prometnem al nek no in jest tega nimam oz sploh ne vem kje nej bi bla.

ne vem pa točno kako je s tem če je motor iz Nemčije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lahk sam neki poveste :unsure: kt užigate mrzu motor av vm kuj užge pa ga pol ogrevate a se zajebavate en cajt da vm sploh užge in ga pol ugrevate :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!