Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

a mi lahk sam neki poveste :unsure: kt užigate mrzu motor av vm kuj užge pa ga pol ogrevate a se zajebavate en cajt da vm sploh užge in ga pol ugrevate :?

dej napis slovensko na da vemo o čem se gre ...

a misliš, da damo zavg predn ga zacnemo segrevat al ka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si moten?

Si ti? Bedarije sprašuješ.. :trance_33_sleep:

a mi lahk sam neki poveste :unsure: kt užigate mrzu motor av vm kuj užge pa ga pol ogrevate a se zajebavate en cajt da vm sploh užge in ga pol ugrevate :?

Zaug za pol minutke, pol pa tak laufa ponavad.. pol pa počasi vozim par minutk. To je to..Pod zaugom takoj vžge. brez njega pa ni šans..razen če je dost mrzlo zun, nevem u čem je fora :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fora je v tem da ni zauga :rolleyes: moj frgazar ma neki druzga - mam drug frgazar- drgač pa sam tko vprašam kt jest morm zmer neki dvignt podobn k zaug da normaln užge

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej napis slovensko na da vemo o čem se gre ...

a misliš, da damo zavg predn ga zacnemo segrevat al ka?

da taprav se oglaša o slovenskem jeziku :krneki: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fora je v tem da ni zauga :rolleyes: moj frgazar ma neki druzga - mam drug frgazar- drgač pa sam tko vprašam kt jest morm zmer neki dvignt podobn k zaug da normaln užge

Mi mamo tak vzvod za zaug.. kaj za en ferg pa maš pol ti? K mormo mi tud neki premaknat da užge pol :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm kako guma je na sm125 zadi? sava? ma mogoče kdo kako drugo, pa kaka mera je?

ja jest pa tud drugi vrjetn mamo pirelli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi mamo tak vzvod za zaug.. kaj za en ferg pa maš pol ti? K mormo mi tud neki premaknat da užge pol :P

ja jest sm dau več frgazar mam dellorto whst26

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na f-u je original Sava MC25 130/70-17

Na repliki pa 150/60 - 17 Metzelerto so original gor

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jest sm dau več frgazar mam dellorto whst26

vhst 26 je drgač, to so fergazerji katere so uporabljali na dirkah, če je pravilno naštelan ti more motor užigat brez čoka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vhst 26 je drgač, to so fergazerji katere so uporabljali na dirkah, če je pravilno naštelan ti more motor užigat brez čoka

ja a kdo ve ket bi mi ga lahk dobr naštelu v okolici krana :unsure: .. kt na 2h servisih za tomose so mi rekl da oni tega nebi znal oz. da ne morjo

Popravljeno . Popravil DrMotospeed
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@DrMotospeed ... a bi lahk objavo tto sliko ko mas za avatar? :winkiss:

evo sliko sam ta je z mobitelam slikana :D lahk ti pa do zvečer al pa do jutr nardim bolšo pa večjo (da slikam z digitalcam)

akrapovi.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz znam naštelat sem pa iz ljubljane!!!

ja ej tole bi se blo dobr zment, da bi se uštimal :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ej tole bi se blo dobr zment, da bi se uštimal :rolleyes:

Ja jst bi tut rabu mal nastelat, sam ce bo nuja te bom prosu za pomoc luksy okei.

Ej luksy od kje pa ti veš vse to?? A si slučajn tekmovou z njimi al kaj? Ker motor pa mas drgac?

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst bi tut rabu mal nastelat, sam ce bo nuja te bom prosu za pomoc luksy okei.

Ej luksy od kje pa ti veš vse to?? A si slučajn tekmovou z njimi al kaj? Ker motor pa mas drgac?

Lep pozdrav

Ej kako je teb ime a si mogoce janez?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej kako je teb ime a si mogoce janez?

on je đoni z lesnga brda...od mi-ja bratec

to je ta k ma tega tomosa k sm ga jst hotu kupt...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:?

tvoj bratec ga pozna ;) upraš ga po modelu k je meu črno nsr pa z lesnga brda je...pa tok str k on ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, kje nej dobim tisto plastiko, k pride tm spodi, da ketno stisne gor? Če neve kaj mislim poglejte svoj motor.. Ker mi zdej ketna pri nizkih oz zlo nizkih obratih tolče po geštelu :headbang: Mojo plastiko je zgleda pozabil gor dat na servisu, ampak tega do nedavnega nisem pogruntal.. Lahko še njemu zatežim? Ker je že mesec od tega..

LP, Nejc

post-9211-1192870212_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!