Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

MATEX

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga a bi se dal kej zment pol glede frgazarja :D

(pa kuko to da znaš ti vse take stvari?? :? )

lohka ja samo če boš prišel v ljubljano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj pa je že v zimskem spanju. garaže tak ne počivajo... aja neke mi povejte. v louisu maš neke univerzalne izpuhe. kaj to se da gor narejit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zna kdo mikunija VM 26 nastavit?

Saj v grobem je nastavljen, edino pri višji hitrosti 90 in več, ne vleče tako kot bi moral. Verjetno dobi preveč zraka.

Zaenkrat imam iglo do konca dvignjeno in vijak za zrak skoraj do konca odvit.

največja napaka!!! motor ti z tako nastavitvijo fergazerja ne bo nikoli dobro delal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena dobra fora... takrt k mislte da mal slabš vleče, dejte zaug. Pa se bo kuj vidl al rab več zraka al več bencina. Če ga bo še bl zamoril, pol je preveč bencina, če gre pa bolj je pa preveč zraka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo. meni ko mam zauh ko dam gas prvo malo zamori pol pa kar eksplodira tak ga naprej požene

pravš da gre po luftu al kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

največja napaka!!! motor ti z tako nastavitvijo fergazerja ne bo nikoli dobro delal

Aha, kaj priporočaš??

Svečka je pravilne rjave obarvanosti.Če pa spustim iglo, pa pri majhnem plinu ne dobi dovolj bencina in sploh ne potegne, tud speljat ne moreš.

Originalni uplinjač sem drugače nastavil tako, da sem iglo dvignil (drug zračni filter), potem sem z vijakom, ki pride od spodaj nastavil najvišje obrate in z vijakom za prosti tek, nastavil delovanje v prostem teku.

Delovalo je super, vleklo je solidno v vseh obratih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravš da gre po luftu al kako?

pa ne to. se te nemoreš pričakovat da bi sploh kaj potegnilo. pač začne vlečt. ko da bi nevem bil prej zalit pol pa začne vse vreji delat. tak ko pri tvoji hondi ko prije v določene obrate da jo začne trgat neke podobnega samo pač dosti majn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne to. se te nemoreš pričakovat da bi sploh kaj potegnilo. pač začne vlečt. ko da bi nevem bil prej zalit pol pa začne vse vreji delat. tak ko pri tvoji hondi ko prije v določene obrate da jo začne trgat neke podobnega samo pač dosti majn

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :lol1: :lol1:

ej, a če maš pa skoz zaug ti pa tega ne dela? oz, če takrt, k ti ga kao zamori, daš zaug, pa kuj lepo potegne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se naredi ko je zaug pa hladn motor ko speljem pa se peljem ene 5 km/h pol pa dam pač 3/4 gasa pa prvo tak malo zaduši pol pa potegne. ko da premalo lufta. nič posebnega. tak je ko da bi dal ti v štantgasi gas do konca nahitro. tudi crkne (meni vsaj)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve, je v Sloveniji določen minimalni garancijski rok za motorna vozila? Ker sem nekje zasledil da je zakonsko določeno 2 leti, Tomos pa ima samo eno leto? Ker če je tako bi blo treba mal kontaktirati tomos.. js se pač brez garancije z tem ne upam voziti :unsure: Torej kdo ve kako je z tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve, je v Sloveniji določen minimalni garancijski rok za motorna vozila? Ker sem nekje zasledil da je zakonsko določeno 2 leti, Tomos pa ima samo eno leto? Ker če je tako bi blo treba mal kontaktirati tomos.. js se pač brez garancije z tem ne upam voziti :unsure: Torej kdo ve kako je z tem?

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smej se :) Res se ne upam, da mi gredo kake vilce recimo v kurac, tega pač sam ne mislim plačevat..

Recimo za vilce se da nardit en dan pred garancijo jih zjebi al pa lukno zvrti da ti ole v stece :whistle: pa ti jih bojo zamenal

( :whistle: Isto k men grafo sm jo skuru en dan pred koncem garancije pa so mi jo zamenal :whistle: )

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!