Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Recimo za vilce se da nardit en dan pred garancijo jih zjebi al pa lukno zvrti da ti ole v stece :whistle: pa ti jih bojo zamenal

( :whistle: Isto k men grafo sm jo skuru en dan pred koncem garancije pa so mi jo zamenal :whistle: )

ja in serviser sploh ne bo pogruntu da je bila luknja vrtana v vilice :headbang: pa tut če ole spusti ti ne bo vilic menju ampak samo semeringe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in serviser sploh ne bo pogruntu da je bila luknja vrtana v vilice :headbang: pa tut če ole spusti ti ne bo vilic menju ampak samo semeringe

nebo k bo slep :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa pr Tomuso vedn gr vse menjajo, se jim sploh ne da rihtat, names da bi semeringe menjal bi raj cele vilce nove dal...Vsaj če je na garancijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj toti paioli je kitajska firma? pa gnilo je to. kolko te misliš da stanejo. jas vem da serijski deli so hudo dragi. jas sem gledal da bi dal za celi izpuh 500€ komplet cev pa dušilec. to je tolko ko akrapovič al pa kaki gianelli. je pa serijski ko da bi ga otroci skupaj delali. kdo drago je vse skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vilce so drugače čisto v redu. edino spodaj je slabo skupaj dano. To bom zdaj sam popravil, zamenjal O ringe in nalil novo malo redkejše olje, ker zdaj v tem mrazu so postale kar trde in počasne.

Mogoče kdo ve koliko ga gre noter?

Na motorju najbolj pogrešam blatnik na sprednji gumi. Če je mokra cesta sem usran po škornjih, hlačah, jakni, pa še cel motor je ofrajhan spodaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je res, cel gnil si če je mokro ja.. sam pač, supermoto.. pač sprejmeš to hehe. Ko sm skuterja mel tud nism bil nikol mokr, sam jebi ga :) Blatnik pomoje nebi pasal gor.. Kako pa boš tisti del spodaj popravil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vilce so drugače čisto v redu. edino spodaj je slabo skupaj dano. To bom zdaj sam popravil, zamenjal O ringe in nalil novo malo redkejše olje, ker zdaj v tem mrazu so postale kar trde in počasne.

Mogoče kdo ve koliko ga gre noter?

Na motorju najbolj pogrešam blatnik na sprednji gumi. Če je mokra cesta sem usran po škornjih, hlačah, jakni, pa še cel motor je ofrajhan spodaj.

kaj se še vozite pubeci? mene že peški zebe vi pa še kar vztrajate. sem pa resno razmišal da bi dal terenske gume gor na mojega bi mogoče malo pa snegu probal samo je pa en vlki problem... ve kdo če obstajajo gume za teren 17 col?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se še vozite pubeci? mene že peški zebe vi pa še kar vztrajate. sem pa resno razmišal da bi dal terenske gume gor na mojega bi mogoče malo pa snegu probal samo je pa en vlki problem... ve kdo če obstajajo gume za teren 17 col?

Baje da se dobijo, sam mal težk.. Drgač a js se skos vozim magar je minus 10 zun, sam da je vreme lepo, mraz mi ni problem :) Mam pa ponavad dvojne zimske zoknje, ono smučarsko spodnje perilo :krneki: trenirko pa ene širše hlače čez hehe. Edino rokavice morem še neke prave dobit, pa čelado ker je čist adijo.. mi že tam pri vizirju notr piha pa vse :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober si. samo boš vido ko bo revmica začela trgat v nogicah. hehe. se je lepo samo je pa nevrano že zaj. mrzle gume mrzla cesta ni oprijema. malo je že rizično.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober si. samo boš vido ko bo revmica začela trgat v nogicah. hehe. se je lepo samo je pa nevrano že zaj. mrzle gume mrzla cesta ni oprijema. malo je že rizično.

Ah kje pa revma. Če sm z skuterom lani naredil novembra decembra in januarja 4000km, bom z tem tud :) Edino včasih me je sfukalo ko se se zvečer vrača pri -10 domov, pa se prpeljem pred garažo, pa hočem dol stopit z motorja, pa me kipne :whistle: Enkrat je pa blo tud da je še en frend bil zravn mene, pa mi je mogu pomagat rokavice dat dol z roke, ker nism čist nč čuto :trance_33_sleep: Bomo že preživeli, zimo prespijo samo pussyji :D :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te sn pa pussy se vseeno samo meni je premrzlo. če je ak svinsko ko se pelaš v mrzlem pa tovornjak mimo pa tak pihne da me kuj premkne. pol pa še ko hočem dol stopit morem pazit da si ne pretengem vseh kit ko dam nogo preko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah kje pa revma. Če sm z skuterom lani naredil novembra decembra in januarja 4000km, bom z tem tud :) Edino včasih me je sfukalo ko se se zvečer vrača pri -10 domov, pa se prpeljem pred garažo, pa hočem dol stopit z motorja, pa me kipne :whistle: Enkrat je pa blo tud da je še en frend bil zravn mene, pa mi je mogu pomagat rokavice dat dol z roke, ker nism čist nč čuto :trance_33_sleep: Bomo že preživeli, zimo prespijo samo pussyji :D :worship:

bogi ti čez 10+ let :headbang: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, sej redno telovadimo pa to :whistle: Nima kaj bit hehe

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, kaj priporočaš??

Svečka je pravilne rjave obarvanosti.Če pa spustim iglo, pa pri majhnem plinu ne dobi dovolj bencina in sploh ne potegne, tud speljat ne moreš.

Originalni uplinjač sem drugače nastavil tako, da sem iglo dvignil (drug zračni filter), potem sem z vijakom, ki pride od spodaj nastavil najvišje obrate in z vijakom za prosti tek, nastavil delovanje v prostem teku.

Delovalo je super, vleklo je solidno v vseh obratih.

si kdaj pomislil da bi zamenjal dizo-katere velikosti je diza

ali še koga zanimajo prve vilice za tomyja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si kdaj pomislil da bi zamenjal dizo-katere velikosti je diza

ali še koga zanimajo prve vilice za tomyja

O sploh se ne spomnim, v spominu imam 95, samo to je pomoje od originalnega dol se mi ga pa ne da šraufat zdele.Kolikor sem spraševal serviserje tomosov na diirkah, naj bi bila ta , ki je noter prave velikosti in naj bi delalo super. Problem bi lahko bil le v zračnem filtru, ker bi lahko imel prevelik pretok zraka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi pa neki uprašal drugo leto bi rad jst dirkal v DP v supermoto pa bi mu tomosa pa se ga ne da več novga kupet pa me zanima če bi mi kdu lahku navadenga predelal za dirkat al pa če mi ga gdu proda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nvadn je z večjim fergom k ga dobim jutr :whistle: Kako pa to da se ne da dobiti novih? Ne verjamem da se neda :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne mislm novga za dirkat, k drugač jih mi doma prodajamo (avto center Vovk) navadenga dobim splomlad za po cest se vozet mu bi pa še enga za dirkat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!