Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Če boš za dirkat kupoval vseeno kupi navadnega.. nima tako širokih feln kot so na repliki in je lažje vodljiv. Drugo je tako vse isto, le da ma še disk prednji drug..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja za dirkat je neki predelan elektronka pa tu sm jst bom mu na obeh ta široke gume pa me zanima če je na tistmu open še kej druzga za predelat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol jst kupem 2 navadna z akrapovičem pa ta široke gume gor pa une diske use pa na enmu še masko brez luči pa števc vn dam pa še forgazarja na obeh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za dirkat maš za menjat: bat, fergazer, odmične gredi, pa elektroniko si š omenu če maš dnar :whistle: Pa dirkalni imajo še vilice druge, pa zavore. Ne moreš pa dat kar širših gum, moraš tudi felne potem menjat. Zadnja široka nova pride 200€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tu vem jst mislm dat tut ta široke feltne pa diske plavajoče pa zu use na dirkalnem najbrž ne bom sm vilc menal drugu pa use pa bom našmu prodajalcu reku da nej u tomos pokliče pa mi nej že kr tam gume zmontirajo da se ne bom jst tu doma zejbaval. pa kuk prbližnu pride bat, fergazar, odmična gred pa elektronka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol še ene 1000 euru pa je za dirkat prpravlen pa kje bi lahku tu kupu pa kje si ti fergazar kupu pa kuk si dal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok fantje, nujna pomoč :whistle:

post-9211-1193240078_thumb.jpg

To da nič ne paše mi verjetno ni potrebno posebej omenjati.. :whistle: Kako naj rešim problem z zajlo? Se na sliki vidi kako je trenutno..Potem me pa zanima še kako ste naredili tisto gumo, ki drži vergazer z airboxom, ker originalna ne paše.. kaj naj dam namesto nje tam okoli da bo kul? Pa še cevka za bencin je prekratka, kje lahko dobim novo? Prosim za odgovore, nujno :krneki: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nmorm da vrjamem dans me je celo serviser poklicu da so pršl deli pa da je zrihtan,po 23 dneh :slap: :rolleyes: ju3 grem po njega kr dans nism meu časa :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok fantje, nujna pomoč :whistle:

post-9211-1193240078_thumb.jpg

To da nič ne paše mi verjetno ni potrebno posebej omenjati.. :whistle: Kako naj rešim problem z zajlo? Se na sliki vidi kako je trenutno..Potem me pa zanima še kako ste naredili tisto gumo, ki drži vergazer z airboxom, ker originalna ne paše.. kaj naj dam namesto nje tam okoli da bo kul? Pa še cevka za bencin je prekratka, kje lahko dobim novo? Prosim za odgovore, nujno :krneki: :worship:

Anyone? Predvsem me zanima kako zajlo rešiti :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobr da mam tebe ja :wub: :blush:

vem :P

imaš vsaj občutek da ti pomagam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole, za boljšo predstavo..Kakšna ideja?

ka pa če bi probal dat vmes kako kovinsko cevko pa potem na fino nastavit z podlaganjem podložk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: dans sm dau gips dol pa še po motor šou na servis, zdej se pa grejem ko sm skor zamrznu na motorju :lol: na servisu sm pa dau 60€ za popravilo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka pa če bi probal dat vmes kako kovinsko cevko pa potem na fino nastavit z podlaganjem podložk

Fora je v tem ker se tisti okvinski del potem prepogiba, namesto da bi stal pri miru.. pa še prostora ni veliko ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato moraš zajlo nad tistim kovinskim delom nekako pritrdit nekam da se ne bo premikala, najbolje tako, da bo kovinski del gledal navpično navzdol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno to sem mislil.. kaj pa da bi tisti šraufek k je zdej zunaj iz notranje strani prišraufal? Potem bi bilo malce več prostora, samo kako pa bi bilo z delovanjem..? Da se nebi tisti plovček potem butal gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!