Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Hmm ja.. torej če hočem met to čist ravno, more bit cel fergazer malce pošrek..ka pa vem :unsure: Pride še potem en frend pa bomo poskusili kaj stuhtati.. Glede cevke za benc.. dobil sem jo, sicer je širša, ampak bi moralo biti vredu kajne? Samo da bencin pride do dize, drugo ni važno? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst sem mel na Mikuniju isti problem.

Vseh teh matic, krivine in ostalih stvari na zajli nisem nič dol dajal.

Prevrtal sem pokrovček od uplinjača in lepo noter vstavil, ter zavaroval z varovalko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst sem mel na Mikuniju isti problem.

Vseh teh matic, krivine in ostalih stvari na zajli nisem nič dol dajal.

Prevrtal sem pokrovček od uplinjača in lepo noter vstavil, ter zavaroval z varovalko.

Lahko še malo bolj podrobno razložiš? Kako pa si naredil cevko za bencin?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet sem pozabil in ne morem urediti.. Tomyboy, kako pa si rešil airbox? Ali sploh nisi in si dal kar športni filter gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko še malo bolj podrobno razložiš? Kako pa si naredil cevko za bencin?

Vse kar je na zajli gor pustiš tako kot je, nič ne razstavljaš.V originalnem uplinjaču, si imel potem tisti zaviti del porinjen v pokrovček in zataknjen z varovalko.

V pokrovčku od novega uplinjača sem mel vrezan navoj in ene puša je bila prišraufana noter, tako kot pri tebi.No ta pokrovček sem lepo prevrtal, da je imel tako luknjo kot originalni, tisti zavit del vstavil noter in zataknil z varovalko.

Ne vem pa če je pri tebi to izvedljivo.

Cevko za gorivo mam pa originalno.

Če ti tista cev iz airboxa ne paše na uplinjač, poglej za drugo pri kakšnem serviserju pomivalnih/pralnih strojev, ker se tam uporabljajo iste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je kar enak način kot pri tebi! Hvala za pomoč :) Bom še jabil jutri kaj bomo sutvarili. Glede cevke pa je tako, da ima originalni fergazer dovod za benz na levi, ta Dellorto pa na desni, pa še tako navzdol obrnjeno.. rabiš kar precej daljšo cevko!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je kar enak način kot pri tebi! Hvala za pomoč :) Bom še jabil jutri kaj bomo sutvarili. Glede cevke pa je tako, da ima originalni fergazer dovod za benz na levi, ta Dellorto pa na desni, pa še tako navzdol obrnjeno.. rabiš kar precej daljšo cevko!

ker fergazar maš zdej pol? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takega kot ti. VHST 26. Mi poveš kako si naredil tam pri airboxu? Pa če mi še kdo zna povedati kako gre airbox sploh ven? :blush: Da lahko dobim sploh gumo notri..

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takega kot ti. VHST 26. Mi poveš kako si naredil tam pri airboxu? Pa če mi še kdo zna povedati kako gre airbox sploh ven? :blush: Da lahko dobim sploh gumo notri..

evo ti slike za pomoč

dsc00076.jpg

dsc00078.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej dejansko glede filtra nisi naredil nič.. Misliš da je to vredu? Kolikor sem js vrtel kurbl, tam vleče zrak notri.. :unsure:

Pa še.. kako si naredil z tistima luknjicama, k je a vsaki strani ena?

Vžgal je :krneki: Pa dejte kej pisat no, nebom se sam z sabo menil :whistle: Zdej me sam zanima še če ma kdo kak predlog kk nej nekje nardim nekakšno podložko za gas zajlo, k mi je mal viška hodi.. Pa še nekaj.. nevem kako deluje zaug na tem DellOrtu.. Namreč tista palčka se premika levo, desno, gor in dol. Kaj je zdej zaug in kaj normalno delovanje js pojma nimam :rolleyes: Ideje?

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej dejansko glede filtra nisi naredil nič.. Misliš da je to vredu? Kolikor sem js vrtel kurbl, tam vleče zrak notri.. :unsure:

Pa še.. kako si naredil z tistima luknjicama, k je a vsaki strani ena?

Vžgal je :krneki: Pa dejte kej pisat no, nebom se sam z sabo menil :whistle: Zdej me sam zanima še če ma kdo kak predlog kk nej nekje nardim nekakšno podložko za gas zajlo, k mi je mal viška hodi.. Pa še nekaj.. nevem kako deluje zaug na tem DellOrtu.. Namreč tista palčka se premika levo, desno, gor in dol. Kaj je zdej zaug in kaj normalno delovanje js pojma nimam :rolleyes: Ideje?

ejga ta frgazar morš tko naštimat da ti motor užge u prvo brez da bi kar kol prtisku :whistle:

no sej jest tud drgač še nimam maštelanga ... zato pa predn ga užgeš en cajt al pa parkrat dvign uno "palčko" pa more užgat pol ga pa sam še mal pogreješ pa gre :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa ta frgazar kokr jest vem zna nštelat luksy ... saj men je tko reku .)

morm ga še mal kontaktirat da se zmenmo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej dejansko glede filtra nisi naredil nič.. Misliš da je to vredu? Kolikor sem js vrtel kurbl, tam vleče zrak notri.. :unsure:

ja sej drgač pa s silikonam mal tm ukol potegneš pa je problem rešen :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lejga.. men je danes zjutrej užgal v prvo, sam dotaknu sm se stikalčka :whistle: Torej, kje je zdej zaug, k je una palčga gor al dol :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lejga.. men je danes zjutrej užgal v prvo, sam dotaknu sm se stikalčka :whistle: Torej, kje je zdej zaug, k je una palčga gor al dol :unsure:

a teb una palčka gor stoji?... no sej drgač pa bi ti pumoje dost o tem znou povedat luksy :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak ma tota ybr mašina čudno svečko :whistle: Mam cel set orodja za svečke šraufat, pa al je prekratko tist in zravn ne pridem, al pa predebelo.. :whistle: Se pravi svečka naj bi bila kavno rjava? Oz taka k čokolada milka :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejc, TLELE maš slikce svečk, kako zgleda prebogata, idealna, pa prerevna mešanica... niso lih najboljše slikce, sam, predstavlov si boš pa lahko :trance_33_sleep:

Čokoladasto milkasta svečka bi mela prebogato mešanco.

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi malo bolj svetla kot milka. Moram tako ali tako najprej ključ za svečko dobit...mogoče kdo ve kje ma Dell'Orto VHST 26 zaug? K je tista palčka gor ali dol? Pa ko jo dvignem čisto do vrha (ne ostane tam, se spusti nazaj na polovico) motor ugasne..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi malo bolj svetla kot milka. Moram tako ali tako najprej ključ za svečko dobit...mogoče kdo ve kje ma Dell'Orto VHST 26 zaug? K je tista palčka gor ali dol? Pa ko jo dvignem čisto do vrha (ne ostane tam, se spusti nazaj na polovico) motor ugasne..

Jap, mal bolj svetla.

A to, da ti crkne k jo maš čisto na vrhu, ti dela kadar je motor mrzu al ogret? Ponavadi je tko, da je zaug zmeri kdr potegneš al pa daš palčko gor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah čudn je motor, najprej se furam, štelam zrak.. končno pridem do nečesa k normalno laufa, ugasnem motor, grem na pijačo, pridem nazaj pa isti šmorn spet :whistle: Zna kdo dobr fergazer nastavt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!