Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

ej una tačka tm pr temu frgazarju je sam za takrt kt je mrzu motor ... predn užgeš jo ene parkrat dvigneš al pa en cajt gor držiš pol bi ti pa mogu kuj užgt..ta frgazar nima zauga... pa baje če je frgazar dobr naštelan ne rabš sploh nč dvigvt pa prestavlat na frgazarju tko da more užgt kuj :whistle:

Popravljeno . Popravil DrMotospeed
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men vžge takoj.. ampak pospeški, končna, navor je isti kurac ko prej oz slabše.. pa še neko luknjo ma v srednjih obratih, tk k tiste 2t jajce (a.k.a RS, Mito :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men vžge takoj.. ampak pospeški, končna, navor je isti kurac ko prej oz slabše.. pa še neko luknjo ma v srednjih obratih, tk k tiste 2t jajce (a.k.a RS, Mito :whistle: )

meni je enkrat v cagivi zmanjkalo bencina in je šla potem toliko kot te 4T jajce (a.k.a tomos sm 125), okrog 4km/h peš pa zraven motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej veš da je bil hec noo :winkiss:

Drgač pa nevem.. a je možno da nikamr ne gre zarad slabe svečke? K že ma 5000km za sabo.. Pa če kdo ve, kje naj dobim 16 kluč za svečko?

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men vžge takoj.. ampak pospeški, končna, navor je isti kurac ko prej oz slabše.. pa še neko luknjo ma v srednjih obratih, tk k tiste 2t jajce (a.k.a RS, Mito :whistle: )

ej kt boš naštelu oz. mal bol nastavu ti bojo pospeški zlo dobri, kt jest mam pospeške dobre :worship: pa tud druge stvari so zdej že recimo ok :whistle:

Popravljeno . Popravil DrMotospeed
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam pospeške mal boljše kot original, končna pa je slabša kot na originalu :unsure: Kaj si pa ti nastavljal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se tud mučim z uplinjačem pa mi ne gre in ne gre.

Sem spustil iglo za eno zarezo, nastavil količino zraka. Pri ogretem motorju je delalo super. Ga prižgem čez dve uri, vžge takoj, ampak plin sem lahko dodal šele čez dve minuti.

Svečka pa čisto črna :headbang: :headbang: :headbang:

Sploh ne vem.

Mogoče bi moral iglo spustit še za dve zarezi, samo potem bi bila spuščena do konca.

Kakšen nasvet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kt boš naštelu oz. mal bol nastavu ti bojo pospeški zlo dobri, kt jest mam pospeške dobre :worship: pa tud druge stvari so zdej že recimo ok :whistle:

A ti maš samo fergi 26, pa nič druzga?

Al si kej menjal koleno? Mogoče airbox odpiral?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti maš samo fergi 26, pa nič druzga?

Al si kej menjal koleno? Mogoče airbox odpiral?

ja menu sm še gred, pa tm pr airboxu mam mau več

Popravljeno . Popravil DrMotospeed
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm ja.. z Fingijem sma pogruntala da je verjetno za probleme kriva luknja v airboxu, tam k gre potem na filter, katere notranji premer je 5x manjši kot tisti krogec na fergazerju.. več kot 5x manjši, čisto majhen uglavnem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm ja.. z Fingijem sma pogruntala da je verjetno za probleme kriva luknja v airboxu, tam k gre potem na filter, katere notranji premer je 5x manjši kot tisti krogec na fergazerju.. več kot 5x manjši, čisto majhen uglavnem..

Kaj je manjše? Luknja na airboxu ima premer 4 cm, na uplinjaču pa verjetno ni 20cm :naughty:

Na airbox gre pa potem samo še ena cevka, ta gre pa iz motorja, za hlape.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam gre cevka? Js nisem nikjer nič videl.. mislim sem tisti pimpek notri v airboxu, skozi katerega vleče zrak. In je tkao mali da kaj dosti zraka pač ne more potegnati čez..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam gre cevka? Js nisem nikjer nič videl.. mislim sem tisti pimpek notri v airboxu, skozi katerega vleče zrak. In je tkao mali da kaj dosti zraka pač ne more potegnati čez..

Zdaj ne vem katero cev misliš?

Iz airboxa gre na uplinjač Cev premera približno 4cm,potem gre pa še ena cevka na motor, približno tja kamor pride zajla od sklopke. Samo to je cev za hlape in nima veze z nastavitvijo uplinjača.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, samo tista luknja je zafilana in ne more zrak čez tiste 4 centimetre, ampak gre lahko čez recimo en del tistega.. Ej Fingi, dej nariš tk k si prej na msn.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, samo tista luknja je zafilana in ne more zrak čez tiste 4 centimetre, ampak gre lahko čez recimo en del tistega.. Ej Fingi, dej nariš tk k si prej na msn.. :whistle:

Ja ne vem, pri meni ni bilo nič zafilano. Zrak je lepo od zgoraj prišel v airbox, šel skozi peno, potem pa po 4cm cevi lepo v uplinjač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slika je avtorsko zaščitena, copyright by Fingi

In kaj hudiča je to rdeče???

Moj airbox ni emel nič takega noter, samo peno v eni plastični mrežasti škatli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da vidiš kako sem mislil. Tako je anrejeno. V airboxu je taka čist majhna luknjica potem, tako da res nima kje dobiti zraka..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka zdej pobi ... se še vozite kaj?

Js sm se v četrtek nazadne, pa je blo še kr mrzlo, zdej čakam na lepe dni!

AbNormaln (pišem iz njenga profila, ker sm v banovcih) :winkiss:

Popravljeno . Popravil pupika123
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka zdej pobi ... se še vozite kaj?

Js sm se v četrtek nazadne, pa je blo še kr mrzlo, zdej čakam na lepe dni!

AbNormaln (pišem iz njenga profila, ker sm v banovcih) :winkiss:

v banovcih si z razlogom, še enkrat se oglasi z tujega nicka pa bom še ta nik benal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!