Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Jaz felten sploh nebi menjal.Lahko si isto hiter s širokimi feltnami in ta ozkimi.

Edino s širšimi zgleda bolj nabildan, pa še gume so precej dražje :evilgrin:

Drugo leto, grem sigurno na kakšno amater dirko, pod pogojem, da bo še kdo s tomosom tam, da ne bom dirkal s samim seboj. :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo se že nekaj pogovarjali da najamemo kje kakšno progo za en dan zase ... sami amaterji :krneki: Bi blo pošteno, pa pač sao za dirko kupimo druge plastike, itq daš za vse skupej 40€ pri Tomosu :whistle: Če ne drugega prišparaš na nalepkah hehe. Drugače pa na tistih amaterskih dirkah k so zraven državnih tekmovanj je že kr zares ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K je že neki govora o nalepkah :whistle: me zanima kakšne nalepke imaš opcijo še kupit poleg teh navadnih črnih. Napisi nimajo veze sam nek sm zasledu ene kao carboon look. A je to res al se je men sam zdel da sm na en slik vidu te nalepke?? Če so pa še kšne druge pa kr napište :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K je že neki govora o nalepkah :whistle: me zanima kakšne nalepke imaš opcijo še kupit poleg teh navadnih črnih. Napisi nimajo veze sam nek sm zasledu ene kao carboon look. A je to res al se je men sam zdel da sm na en slik vidu te nalepke?? Če so pa še kšne druge pa kr napište :rolleyes:

Tako je, carbon look oz. replica cup nalepke. Komplet za cel motor 40€.

Samo je pa odstranjevanje starih nalepk in lepila, ter lepljenje novih nočna mora :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Replika style? To mam js.. Ni glih nočna mora, smao hitro zajebeš z novimi. Meni recimo desna sprednja ni ratala :( Lepilo pa gre dol, samo čas pa razredčilo rabiš :)

post-9211-1194032309_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sami fejkerji z replica nalepkami :D zj bom pa počas znoru s temi zadnimi lučmi.. zadnič so mi kr obe pregorele, potem sm zamenju z novo, pa vedn ko dam notr dela vse, se mal pelem pa še sam štop luč dela :slap: odšraufam dol jo dam nazaj notr isto delajo obe.. se mal pelem spet še sam štop luč dela. :hmm: kua je narobe ? :huh:

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo, neki slik še ...

Home made zaščita za cev:

udq-PIC-0006.jpg

_____________________________

cu3-PIC-0005.jpg

_____________________________

4a-zadek.jpg

:winkiss:

Popravljeno . Popravil totalnoAbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: zka pa si to zaščito za ceu gor dau :lol1: :slap:

Pa da si slučajno spet ne zažgem hlač (ki niso ble glih poceni) :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve kdo ka bi blo narobe z mojo zadno lučjo :?

Kaj a misliš da mi smo pa vedeževalci danny šmid :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj a misliš da mi smo pa vedeževalci danny šmid :naughty: :naughty:

sm že prej opisu :rolleyes:

sami fejkerji z replica nalepkami :D zj bom pa počas znoru s temi zadnimi lučmi.. zadnič so mi kr obe pregorele, potem sm zamenju z novo, pa vedn ko dam notr dela vse, se mal pelem pa še sam štop luč dela :slap: odšraufam dol jo dam nazaj notr isto delajo obe.. se mal pelem spet še sam štop luč dela. :hmm: kua je narobe ? :huh:

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izjava leta ... fotr: ahti da ti ne razpade tta koza :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve kdo ka bi blo narobe z mojo zadno lučjo :?

tukaj kot si napisal imaš problem v nosilcu žarnice, probaj ga tako zvit da bo šla žarnica na tesno noter, in da se bosta tista dva kontakta tesno prilegala na jezička zadaj........probaj jezička tak zvit da bosta malo šponala v žarnico, pa ne bi smel biti več problem, aja pa kontakte spucaj z etanolom, acetonom, ali katerimkoli drugim močnim čistilom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom probu zju3 še zrihtat nekot, pa ketno morm našpanat mal.. ma lufta velik pa še več :D a drugi ste jo že šponal kej? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, ketno je treba kr redno šponat ja, sploh če delaš razne burnoute pa to... :rolleyes: Drgač pa frendu isto jebe zadnja luč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej za dirko samih tomosov bi jst lahku zrihtal krško za eno nedelo. sam morte mal počakat da še jst dobim motor :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom probu zju3 še zrihtat nekot, pa ketno morm našpanat mal.. ma lufta velik pa še več :D a drugi ste jo že šponal kej? :whistle:

jo, je mela lufta 5 cm :unsure: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej je kul klede plastik, pa nalepk, kaj pa akrapović?

njega ne dobiš za 40 €. :whistle:

to je blo namenjeno eno stran nazaj

Popravljeno . Popravil tada
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!