Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Vse se da rešit.. taka plastika se da tm na vrh okol ... mah uglavnem zakaj mamo pol take motorje če nam jih je čist škoda :krneki: Fajn bi blo da bi nla kaka proga k ma tud offroad zravn da bi se še skakat dalo (tk k sm zadnjič na kros progi hehe..) Uglavnem če se bo organiziralo pa bom še mel motor me štejte zraven ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse se da rešit.. taka plastika se da tm na vrh okol ... mah uglavnem zakaj mamo pol take motorje če nam jih je čist škoda :krneki: Fajn bi blo da bi nla kaka proga k ma tud offroad zravn da bi se še skakat dalo (tk k sm zadnjič na kros progi hehe. .) Uglavnem če se bo organiziralo pa bom še mel motor me štejte zraven ;)

mene tudi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko ap tudi sedaj čeprav je žće skoraj zima.. sej če je 10 stopinj je dosti.. pač kupimo soft slajke pa je to to :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ewo fantje, situacija je sledeča ... za mene je zaenkrat sezone konc ... namreč glih pred domom, ko se pripelem iz krožnega, hočm dat v drugo ... crkne kuplonga, utrgalo je zajlo zgor pri ročki ... (da ne govorim kk fajn ga je blo tišat v klanc domo pa v garažo pol) ... sreča da se je to zgodlo pr manši hitrosti :doze: ....

zdej me pa zanima ... a je to pod garancijo, da pošlejo novo zajlo, da mi to serviser nardi??? kolk priblizno stane nova?

sploh nemorm vrjet kk je lahk zajlo vtrgalo ... TOMOS pač :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko rečt če ti bodo zajlo jemali pod garancijo. Težko se je zgovarjati, napaka v materialu....

Drugače pa Tomos :rolleyes: ,bolj kot je mrzlo bolj gre....hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej glede tega da bi najel dirkališe, probimo vsaj tko da ne bo predelč(nekaterim) ;) , pa še neki me zanima, a bi mi lahko kdo dau kšn link spletne strani kjer bi se dal kupt plastike pa nalepke za motor-za tekmovanje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah tomos ma plastike od Yamahe YZ125-250 od 96-2001 letnika kolkr vem, tk da če za to najdeš bi tud na tomosa pasal. Kolk dalč pa je pa tk ni važn, sam da je fajn :krneki: Js mam do Krškega 100km, pa nebi mel nč proti..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko gremo poleti en dan v koper na tisto progo, pa tut prespijemo v kermo kempu, pa drug dan proti večer domo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mobikrog je zaprt zdej.. js sm bil enkrat tm, pa je za tomosa čist preveč odprt k se lahko čist vse ovinke skor na polno pelješ :whistle: Sam je blo vseen fajn hehe. Raceland pride v poštev. Risko, ti pa ne zajebavi ludi :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha, sam za SM odprejo pol še štenge pa na prešerca

sej pravm :D pa noben ne verjame :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lih to je problem v sloveniji, da jih ni!!!! še mobija so nam zaprl ki je bil kolkr tolk podoben dirkališču, raceland je pa itq sam za učit se

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lih to je problem v sloveniji, da jih ni!!!! še mobija so nam zaprl ki je bil kolkr tolk podoben dirkališču, raceland je pa itq sam za učit se

pol maš pa še ene 2-3 gokart steze, ki so recimo primerne za tomose to je pa use kar mamo u slovenij

Popravljeno . Popravil mad driver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Sloveniji je Raceland čist vredu, drgač pa Marof al pa kej podobnega.. sam mislim da Racelandu za supermoto nič ne fali :) Drugače pa lokalni Hofer/Tuš/špar.. parking :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!