Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

novi pa je bil 2700... če boš dobo 2 jurja je dobro ;) ni to cagiva, da bi se prodajal za med

:grim :grim (no, jest bi bil lahk kr tih raj :blush: :xx: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novi je kr 3000 :winkiss: In moj je dejansko nov, star 4 mesce, brez praske :P

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novi je kr 3000 :winkiss: In moj je dejansko nov, star 4 mesce, brez praske :P

no no no fant... kadar se piše o tem, da je motor dejansko nov brez praske, potem naj motor tudi tak bo, ne pa da je že dal skozi prometno nesrečo, bil n-krat na tleh in tudi z motorjem ni bilo delano nič kaj lepo :) saj ne rečem, privoščim ti da ga čimbolje prodaš ampak ni pa treba lagat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bi lahko jaz za svojega rekel, da je kot nov

Sicer, ga pa jaz sploh ne bom prodal.

Tudi, ko bom kupil drug motor bo ta ostal pri hiši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma pol je pa moj tud kot nov, čeprov je str 7 let :whistle: . Zdej me je že dost folka uprašal če je nov, pa k povem da ni nov rečejo "aja, sam je pa lep" :D

Popravljeno . Popravil mad driver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no no fant... kadar se piše o tem, da je motor dejansko nov brez praske, potem naj motor tudi tak bo, ne pa da je že dal skozi prometno nesrečo, bil n-krat na tleh in tudi z motorjem ni bilo delano nič kaj lepo :) saj ne rečem, privoščim ti da ga čimbolje prodaš ampak ni pa treba lagat ;)

Sej veš kk je to :trance_33_sleep: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ker razmišljam o dirkalnem supermotu.

Sanja svinja o koruzi......

Sej je Tomos dirkalen SM.

Zamenjaj gume, odstrani luči, malo še dodelaj agregat pa pojdi dirkat.

Kaj boš zdaj kupoval nek navit dirkalen supermoto.

Po cesti se z njim ne boš mogel vozit, ni registracije.

Imel boš kup stroškov, servisi (zelo navita mašina), gume....

Vsak dan ga pa tud ne boš s prikolico na dirkališče vozil.

Tako je moje mišljenje.

Lepo dve leti boš še gonil tega Tomosakija, pol pa kupiš kakšnega 600ccm....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, Tomos je absolutno prešvoh in je škoda karkoli dodatno vlagati v njega.. Vsak dan se pač nebi mogel vozit, jebi ga, bi pa zato tiste 2x na teden recimo trikrat bolj užival na pisti :) Nikol ne mormo met vsega, je tak? Sej še ni fiksno, samo razmišljam o tem, kako se bo na koncu obrnilo pa še nevem, bomo vidli. Niti nisem mislil it dirkat, pač bi vozil za sebe. ne pa v nekih državnih prvenstvih in podobno. Ker tega si pa res niti približno nebi mogel privoščiti.

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejcz te spodbujam pri tvoji odločitvi ;) tudi sam bi imel takoj kakšnega ktma smr 450... :) prodaj tomosa, prvič je mnogooo prešvoh, drugič pa že na novem vse crkuje, zdaj bo šlo še vse skup samo na slabše... Res, da so na dirkalnem supermotu stroški, ampak tudi s tomosom bi jih bilo vedno več, imam občutek :) je pa tisto 1000x večji užitek :)

osebno pa bi na tvojem mestu kupil kompromis... praktično dirkalnik, gre pa ga registrirati pa tudi dobijo se z zelo malo kw v prometni (21kw mislim da) in sicer: KTM SMC 625 ali KTM SMC 660 :) to dvoje sta moja favorita :D

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi tega tomosa hotu met za kakšno resno stvat bi mogu pol tolk vložit k bi dal za enga KTM-ja. Stroške, recimo en bat na sezono, olje na vsakih nekej ur, gume pa itak moreš sprejet. Seveda samo to v najboljšem primeru :whistle:

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja o dirkanju sm tud jest že mal razmišlu sam ne še kuj :glare: , u bistvu bi biu za začetk kr dobr tale tomos (vsaj moj :whistle: ) no ja pa je res to en mal večji strošek, sam zato pa obstajajo sponzorji :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam zato pa obstajajo sponzorji :worship:

ki jih je treba najt, seveda pred tem VELIKO pokazati, da te je sploh kdo pripravljen sponzorirat...

vse to seveda po pošteni poti :) če pa imaš veze je pa zgodba drugačna... jih dobijo pa tudi tisti, ki niso ravno med najboljšimi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bi tut rad prestopo iz te koze na kaksn pravi SM ... do zdej pa ostajam na uličnih dirakah (seveda 4t med sabo :)) .... sm pa zadnc tekomoval proti xt ... in morm rect da je dost bol svoh ko pa tomos ... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, ulične dirke :worship: Ti bi mogu situacijo pri nas videt ja.. O:-)

Ulične dirke???.... :headbang:

Za sezoni 2008 so sprejete naslednje spremembe pravilnika za supermoto:

- razpisani razredi za državno prvenstvo so

o S1 (prej SM 450)

o S2 (prej SM Open)

o S3 (prostornina motociklov do 144 ccm 2T in do 250 ccm za 4 taktne motorje)

o S 125 (prej SM 125)

- Razpiše se razred pokalno prvenstvo Amater

- Starostna meja

o za razred S 125 se spremeni za moške od dopolnjenih 12 do dopolnjenih 18 let.

o Za razred S3 od dopolnjenih 15 let do dopolnjenih 25 let

o Za razred Amater od dopolnjenih 16 let dalje. V razredu Amater lahko nastopajo

vozniki, ki 5 let niso sodelovali na dirkah državnega prvenstva v supermotu, kar pa ne

velja za voznike, starejše od 35 let.

vse drugo in bolj natančno na AMZS strani (pod komisije - supremoto - sklep 4)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!