Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Zej sm zamenjo zajlo od kuplonge ... tak da sem spet v vozenm stanjo :D

Je pa kuplonga kr trda, dost ol ko prej .... a se to zmehča kaj zajla (odtegno sm pa kolkr sm lahko) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se zmehča ja, ko se strga :rolleyes: Js sm pa zdejle naredu enih 30km, po kakem tednu.. cel premražen pa živčn pršu nazaj k nmikamr ne gre to hehe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima kake špegle kaj uporablate vi ki mate SM čelade ... js mam dvojne no name oranžno pa črno steklo ...

zdej sem pa rabo še ene z prozorno šipo ... sm pa vzev te Scott 83X ... pa morm rčt da sm kr zadovoln

scott_83x_black.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bi tut rad prestopo iz te koze na kaksn pravi SM ... do zdej pa ostajam na uličnih dirakah (seveda 4t med sabo :)) .... sm pa zadnc tekomoval proti xt ... in morm rect da je dost bol svoh ko pa tomos ... :winkiss:

sigurno dragate a

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima kake špegle kaj uporablate vi ki mate SM čelade ... js mam dvojne no name oranžno pa črno steklo ...

zdej sem pa rabo še ene z prozorno šipo ... sm pa vzev te Scott 83X ... pa morm rčt da sm kr zadovoln

scott_83x_black.jpg

js mam Progrip 3400 carbon look, so light sensitive, z njimi sm zlo zadovoln :whistle:

3450-carbon-new.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kufer na SM je pa čist sfaljen :D ... tk bi ga ž mev mogoč pa še taj ne če bi se na morje pelu!

Ka dušilc maš še zdej not???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no dušilc mam not k sm v bloku vrjetn nebi blu fajn da bi ga pred blokom naviju da bi ga po stopnicah gor dubu. Sploh če bom šu u šolo z njim k bom use zbudu. Kufr sm pa zatu dav gor da ne bom rabu čelade po šol nest. K so enmu sošolcu vizer uničl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj te BK za druge.. nima jih kaj motit. Mi mamo polno sosedov k majo neke majhne froce. Če lahka js njihovo jamranje poslušam bojo tud uni potrpel tistih par sekund k se js prpelem oz odpelem. Sicer smo v hiši, pa vseen. Čelado bi pa js raj po šoli nosu k kufr mel. Vsaj zajeban zgledaš :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morš vedt da mam jst motor v kolesarnci in je vsem dostopn. Pa nebi rt vidu da mi negdu namernu poškuduje motor zrt tega. Še tu da omenm jst morm motor po stopnicah gor dobit 1m zravn so pa okna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimaš kje blizu kake babice al pa kej? Da bi lahko tam parkiral? Ko smo mi bli še v bloku, sm js pr stari mami mel motor.. Sam je pa res da je melabajto lih 100 metrov stran..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, pa dušilca ne met pršraufanga notr pa je :worship: Vedno daš vn ko prideš stran od blokov. lool, mam ideje ja :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam Progrip 3400 carbon look, so light sensitive, z njimi sm zlo zadovoln :whistle:

3450-carbon-new.jpg

isto jst

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si kaj ojačal zadnji del motorja, da ti zdrži kovček.

Mislim, da je tisti zadnji blatnik malo prešvoh, da bi zdržal poln kovček.

Kovček se meni valja doma že pol leta pa ga še nisem dal gor.

Drugače se pa jaz tudi vozim v šolo z njim, v Ljibljano, vsak dan 70 km.

No zdaj grem samo še do železniške postaje, ko je premraz do Ljubljane.

Čelado pa kar s ključavnico zaklenem za balanco.Res pa je, da je bolj ena cenena čelada.

Glasnost izpuha, zna bit včasih res malo nadležna.

Brez dušilca pa motor dela bolje, pa še sam izpuh se manj greje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to na sliki si pa ti? :kva1:

ne sej se hecam.dobr si to naredu. :worship:

pa vidm na tretji slikci(ta drug del )ma pa nekdo pr vas yamaho FZ6(sm sklepu po avspuhu) .

a se motm?

Popravljeno . Popravil tada
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je fz6. Delal smo pr fotrovm kolegu. Na zanji sliki pa je njegov sin. Uporabnišku ime ma Mirmidej. Fz 6 je od Mirmidej

Popravljeno . Popravil tad3y
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sm vedu :yea1:

prov motorje vem napamet :kva2:

drugac pa lepo narjen ni kej.

ceprav ful cudn zgleda kufr na tomosu, bom mel tut jst probleme k bom z nim pomlad v solo hodu.bom mogu celado v roki drzat. :doze:

Popravljeno . Popravil tada
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super je tole narejeno.

Sam sem imel v mislih malo drugače, vendar bom naredil približno tako kot imaš ti.

Na kovčku mi piše max. 120km/h. Bom moral drug kovček kupit, ker ne bo zdržal končne hitrosti mojega mopeda :winkiss: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!