Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Če boš imel srečo pri nakupu motorja da bo bil dobro ohranjen, boš mogel na 5 ur menjat olje(1,2l olja) na 10 ur olje+filter, na 30 ur boš mogel odpret mašino in zamenjat stvari če je kej zjebano. Gume ti bojo šle v 2 vikendih. Torej če uzemeš rabljene gume boš mogel dat vsaj 120€ za eno zadnjo slick gumo 80€ za sprednjo(seveda že rabljene). Potem sprednje ploščice pridejo tudi nekje 20€ al neki takega. Potem če greš v logatec stane 20€ na dan, v krškem tudi neki takega. Potem je benzin. Jaz sem povprečno 10 l na 1uro in pol. Potem še če štejemo padce, ...

Pa verigo si pozabu in zobnike...pa tud kej vec je treba kdaj zamenat ja...tok lepo ohranjenga rablenga bos tezko dobu da nebi blo nic za zamenjat... Pa da ne razlagam kok stanejo lezaji,ojnica,bat.....(men je letos motor zaribal in sem dal 1400€ za popravilo...) ...in tud nekej ostale opreme vec bos potreboval kot je imas zdj...zascitne in tud orodja ter ostalih stvari...ce pa nicesar ne naredis sam na motorju je pa stvar se precej drazja...

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa verigo si pozabu in zobnike...pa tud kej vec je treba kdaj zamenat ja...tok lepo ohranjenga rablenga bos tezko dobu da nebi blo nic za zamenjat... Pa da ne razlagam kok stanejo lezaji,ojnica,bat.....(men je letos motor zaribal in sem dal 1400€ za popravilo...) ...in tud nekej ostale opreme vec bos potreboval kot je imas zdj...zascitne in tud orodja ter ostalih stvari...ce pa nicesar ne naredis sam na motorju je pa stvar se precej drazja...

Pa še pri ktm smr, treba nujno obstoječe vilce predelat ker original so katastrofa. (motor skače ko nor, in je premehek).

In predelava vilc najceneje pride okoli 400€!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo zamenja navaden izpuh z akrapovičem, SEVEDA z mojim doplačilom?? :whistle: sj vem da je kokr mal bv vprašanje sam mrbit se je pa kter od vs že naveliču tistga grmenja :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo zamenja navaden izpuh z akrapovičem, SEVEDA z mojim doplačilom?? :whistle: sj vem da je kokr mal bv vprašanje sam mrbit se je pa kter od vs že naveliču tistga grmenja :rolleyes:

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo zamenja navaden izpuh z akrapovičem, SEVEDA z mojim doplačilom?? :whistle: sj vem da je kokr mal bv vprašanje sam mrbit se je pa kter od vs že naveliču tistga grmenja :rolleyes:

:lol1: :lol1: :lol1:

jest zamenam (Tvoje doplačilo 500€) :D

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....sm ga že naroču pr prodajalcu tko da bom končno meu akrapota na tomosu :worship:

Pa upam, da ne boš dal več kot 300€, ker taka je prava cena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste vidl tega frajerja, na a vto net u prodaja rabljenga tomosa za 3000€ :naughty: , pa še motor je tak čudn, en kup neoriginalnih delov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Balanca je ena druga, pa ročke ma zamenjane( verjetno je letel po tleh), pa zadaj ima od replike disk

Pa zadnji desni smerokaz mi je sumljivo črn. Moj po 5500 km ni pol tok črn,vrjetn nafto tanka :naughty:

Prodam Big one racing izpuh za tomosa, če slučajno koga zanima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi absolutno prepoceni da bi bla dejansko uporabna.. kako pa je dejansko z to mašino pa nevem.. :rolleyes: Je pa dejstvo da bi blo fajn da bi blo nekej podobnega na tomosu fajn met :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdajle sem opazil na sliki motorja od NejcaZ, da ima zadaj drugačen zobnik kot jaz.

Je to originalen, a si ga že zamenjal?

Moj nima noter nobenih lukenj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Originalen je. Ti še imaš verjetno tistega čisto prvega.. k si mel tud prvi od nas motor.. potem pa so bili takšni gor kot ga imam jaz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Originalen je. Ti še imaš verjetno tistega čisto prvega.. k si mel tud prvi od nas motor.. potem pa so bili takšni gor kot ga imam jaz.

Ja verjetno je moj druga serija, ko imam tudi zadnjo čeljust srebrno, zato je pa moj hitrejši od vaših :whistle: :worship: :worship: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo fantje, za 260$ dobite novo mašino, z vodnim hlajenjem, pa 12.5kw/8000rpm.

Če se pa to ne splača, pol pa ne vem :whistle:

KLIK

:eek: Nebi si mislu da je sploh mogoce neki narest za tak dnar...Evo vam za Tomose predelavo... :D Menas lahko pa itak celo dvakrat na sezono pa te pride manj kot dva kompleta dobrih gum...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: Nebi si mislu da je sploh mogoce neki narest za tak dnar...Evo vam za Tomose predelavo... :D Menas lahko pa itak celo dvakrat na sezono pa te pride manj kot dva kompleta dobrih gum...

Vprašljiva je kvaliteta :whistle:

Pa izpuh verjetno nebi pasal gor, pa nove nosilce bi bilo treba narest.

Meni se tega za 3kw ne da delat.

Lahko pa kdo poskusi.

Bolj bi bilo zanimivo, če bi v Tomosa stlačil mašino od tanove yamahe WR250 :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da js mal pokomentiram savo zdej k je zima :whistle: Velikrat se vozim po minusu, pa tkle popoldne k je pri nas le kaka stopinja al pa 2 maksimalno. Guma ne drži absolutno NIČ, tudi po 10 minutnem predrkavanju po parkingu da bi jo le ogreh ne drži nič. NIČ. Bohnedaj na kake talne označbe.. si kr adijo.. Sej vem, ni zima za motor pa jebi ga..uglavnem menjajte čimprej :unsure: Da nebo kaj narobe..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menjat za katero gumo? Kaj pa misliš da drži v takem vremu. Kvečjem dežna tekmovalna guma bi bila primerna za tako nizke temperature.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z skuterjem z Savo MC16 ni blo niti približno polovico takšnih problemov kot z temi savami na tomosu.. :whistle: Nevem kaj drži, verjetno katerakoli druga gume, ne pa plastika od save.. Edino za skuterje majo zgleda vredu gume.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam na hondi Savo gor pa je živ pogreb od gume :ninja: zej mam tak drugo naročeno kar je pa nujno blo potrebn da ne grem prej na Mirno pot :P SAva nikol več :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!