Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Kaj s tem mislte da je ketna že raztegnjena? A da vm je že unih zobkov zmankal na matici za šponanje ketne?? K jst sm do zdej prestavu oz. našponu za sam en "zobk" pa mam mal mn k 4k km in je ketna še kokr tok ql

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol al pa maš drugo ketno al pa ga čuvaš do kraja..Js lahka za en zob zategnem lih vsakih par 100km.. Jih mam 6k, pa sam še par zobov.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pač nvm zka mama z nejco tok odšonane ketne non-stop .... divja vožnja, speljevanje tak da ga na zadno daš, taj ketna najbol trpi, ko jo na hitr cukne :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol al pa maš drugo ketno al pa ga čuvaš do kraja..Js lahka za en zob zategnem lih vsakih par 100km.. Jih mam 6k, pa sam še par zobov.. :whistle:

No ja lih šparam ga ne, k je enkrt ogret je zlo dinamična vožna sam use v mejah normale in samo po cest (po travnk mam slabe izkušnje) pa tut kšnega speljevanja po zadni ne delam in se ketna kr dobr drži morm rečt :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js tud ne delam nobenga speljevanja po zadnji, edino včas kak krogec pa take fore.. drgač čist lepo do konca teram :rolleyes: Sej ne moreš drugače...Mah travnik.. sej a nimamo vsi slabih izkušenj :) Sej je fajn, pač padeš, se sam umažeš, z motorjem pa je tud isto :) Se pa js velikoooo vozim po makedamu. Nevem no, vseen bi mogla ketna dlje zdržat.

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js tud ne delam nobenga speljevanja po zadnji, edino včas kak krogec pa take fore.. drgač čist lepo do konca teram :rolleyes: Sej ne moreš drugače...Mah travnik.. sej a nimamo vsi slabih izkušenj :) Sej je fajn, pač padeš, se sam umažeš, z motorjem pa je tud isto :) Se pa js velikoooo vozim po makedamu. Nevem no, vseen bi mogla ketna dlje zdržat.

pol maš srečo k jst sm pa na travnk ubrisu tapru dan k sm motor dubu in sm zlomu masko, ročki za obe bremzi pa še balanco sm skrivu :headbang: Pa ni blo več k 20kmh sam jebat ga narodn sm prletu :whistle: tko da zdj ne grem več s ceste :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale ketna ki je na tomosu (kmc) je čist zakon 8000km, kros proga, makedam asfalt, niti enkrat ne spelm da nebi šlo po tazadni pa še zmer drži, gonm ga usako prestavo do blokade, samo vsake 2000km jo je treba v grafitni masti spucat pa redno mazat pa drži

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale ketna ki je na tomosu (kmc) je čist zakon 8000km, kros proga, makedam asfalt, niti enkrat ne spelm da nebi šlo po tazadni pa še zmer drži, gonm ga usako prestavo do blokade, samo vsake 2000km jo je treba v grafitni masti spucat pa redno mazat pa drži

Je težko tako moč krotit ane :kva1: :P :lol: :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amp-ja pa uni kt ste letos kej tekmoval u DP bi prašu kere zubnike mate zadi gor pa kero ketno?? :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao kok pa vi zategujete ketno :hmm:

SM mora namreč imeti precej lufta v ketni ker ima zelo dolg hod amortizerja, ko pa vi zategujete ketno in se potem gonite čez vse mogoče skakalnice in ne vem kaj še se pa ketna raztegne, ker v bistvu zavira hod amortizerja

zato imajo SM, endure,... tist ˝usmerjevalnik˝ ketne pred zadnjim zobnikom, da ni tolk našponana in še vedno ne pade z zobnika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js jo že pravilno šponam.. da ma še luft. :rolleyes: Tistega usmerjevalnika pa nimam več,zgleda da je odpadu nekje :rolleyes: Me pa že čaka na servisu nov, samo cajta ni da bi ga dvignu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale ketna ki je na tomosu (kmc) je čist zakon 8000km, kros proga, makedam asfalt, niti enkrat ne spelm da nebi šlo po tazadni pa še zmer drži, gonm ga usako prestavo do blokade, samo vsake 2000km jo je treba v grafitni masti spucat pa redno mazat pa drži

1. skor ne verjamem, da ta reč tolk leti

2. a da ima blokado?

:alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js jo že pravilno šponam.. da ma še luft. :rolleyes: Tistega usmerjevalnika pa nimam več,zgleda da je odpadu nekje :rolleyes: Me pa že čaka na servisu nov, samo cajta ni da bi ga dvignu :)

Kako ti je lahko stran padu, če je ketna napeljana skozi njega.

Danes prevozil prijetnih 40km v okolici Kranja.Ni pretirano mraz, samo sem pa naletel tudi na poledico :unsure:

Je pa zanimivo, da v tem mrazu dokaj nezvezno pospešuje, nekaj ga zamori na vsake toliko časa, po ravninah se pa povsod lepo zvrti na 110kmh (po števcu) brez da bi se sklanjal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zvrti normalno do 90km/h :whistle: No, mislim sem tisti kolešček tam malo nazaj od prednjega zobnika, tistega sem izgubil. Pa normalno pospešuje, kot poleti... Zadnjič sem edino sklonjen pa mejčkn je blo dol naklona dosegu 106 :worship: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zvrti normalno do 90km/h :whistle: No, mislim sem tisti kolešček tam malo nazaj od prednjega zobnika, tistega sem izgubil. Pa normalno pospešuje, kot poleti... Zadnjič sem edino sklonjen pa mejčkn je blo dol naklona dosegu 106 :worship: :evilgrin:

Ja očitno gre meni malo bolje. Športni filter pa malo prenastavljen uplinjač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja očitno gre meni malo bolje. Športni filter pa malo prenastavljen uplinjač.

športni filter ?? am mi lahko kej več poveš o temu (kerga si dau) ;)

Popravljeno . Popravil DrMotospeed
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

športni filter ?? am mi lahko kej več poveš o temu (kerga si dau) ;)

NIč posebnega, navaden no name konusni za 10€.Malo odrežeš airbox pa ga lepo natakneš na uplinjač.V airboxu mam pa zdaj spravljeno orodje, pa sprej za gumo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NIč posebnega, navaden no name konusni za 10€.Malo odrežeš airbox pa ga lepo natakneš na uplinjač.V airboxu mam pa zdaj spravljeno orodje, pa sprej za gumo.

ejga tega dobr to.. :worship: . sam uno cevko iz manjalnika al iz kje pa kr not pustiš, sam jest mam že tko na airboxu najlonko , uno peno pa sm vn pobru, tko da nwem če nau isti učinek, :unsure: sam kva pa kt ga pereš, al pa kdr je dž naprimer a je kej nevarnosti da ti voda pride v mašino??? a frgazarja pa še nis menu? :whistle:

Popravljeno . Popravil DrMotospeed
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma Tomy tud fergazer doma :rolleyes: Drgač pa tisti k so dirkal kolkr so rekli so tud po toči fural pa niso meli nekih prolemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. skor ne verjamem, da ta reč tolk leti

2. a da ima blokado?

:alien1:

očitno premalo poznaš motor da neveš, namreč ima limitator obratov (blokada obratov)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja uplinjač mam doma, samo zsaj pozimi nimam montiranega, ker mi pač ne dela tako kot bi hotel.

Perem ga brez problema, pač pazim da ne špricam po filtru, vožnja po dečju pa tud ni problem.

Danes sem dobil še tasprednjo gumo, tako da jo jutri zmontiram.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!