Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Majketi? Men zadnja tk svinjsko glasno da me prov glava boli, sprednja pa nekje srednje glasno, z takim visokim tonom da mal manj kot od zadnje glava boli. Majkicu jim :whistle: Bom pelu na servis pa bom reku da nej zrihta pa me boli k*rac kk..

majkemi :D nobena ne cvili nč ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah kaj pa vem.. bom že zrihtu bremza pa gume, ker ga zgleda zdej še nebom prodal in bo ostal pri meni še eno sezono :trance_33_sleep: Sej bomo se šli mal razbijat enkrat v krško a prov? :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni sprednja samo prvih nekaj metrov, ko malo zarjavijo ploščice, ker mam motor zunaj parkiran.

Zadnja mi v bistvu nič ne škriplje, le pri obračanju npr. po dvorišču zadaj škriplje kot bi bil skrivljen disk, samo se ne sekiram kaj preveč.

Škripanje pa odpravi zamenjava ploščic z drugimi neoriginalnimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah kaj pa vem.. bom že zrihtu bremza pa gume, ker ga zgleda zdej še nebom prodal in bo ostal pri meni še eno sezono :trance_33_sleep: Sej bomo se šli mal razbijat enkrat v krško a prov? :worship:

itq :D pa na Marijo reko tut :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

majketi, a

jast sem slovenc ,mam mesečno

Majketi ja. Problem? Prvi tedn ko bo vreme se organiziramo en vikend, pa se dobimo dol. Bi prišo kdo?

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Majketi ja. Problem? Prvi tedn ko bo vreme se organiziramo en vikend, pa se dobimo dol. Bi prišo kdo?

Sam tko se je vse hudo slišal :whistle: drugač pa niamam problema ker mi je fotr od dol.

Jao v to vreme grete v Krško. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zdej, spomladi sm mislu, ko bo mal toplej. Pa gremo par krogov odpeljat oziroma cel dan furat :krneki: Pa tekmovat kdo bo manjkrat na tleh :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom tudi prišel v Krško, čeprav bo več kot 300km samo nima veze.

Po tleh se pa ne mislim metat. Ne bom vozil čisto na polno, ker mi ni do tega da razbijem motor in strgam oblačila za €€€ evrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej verjetno noben ne želi ravno padat, ampak se pa zna zgoditi.. Samo 300km je res malo huda, kaj pa če bi z avtom in prikolico prišel? Js bom menjal prednjo gumo, morm se še pozanimat kera je najbl soft, pa zavorni cilindr od kakega drugega motorja če dobim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej verjetno noben ne želi ravno padat, ampak se pa zna zgoditi.. Samo 300km je res malo huda, kaj pa če bi z avtom in prikolico prišel? Js bom menjal prednjo gumo, morm se še pozanimat kera je najbl soft, pa zavorni cilindr od kakega drugega motorja če dobim.

Oh bom že zdržal. Zakaj bi pa menjal zavorno čeljost. Ta ki je gor je ena boljših in zmoglivejših.Le ploščice bi lahko zamenjal.

Pa če boš menjal gume, zamenjaj komplet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te AJP so čist pocen varjanta :) Menjal bi cilindr, se prav tisti del na balanci gor, ččeljust bi pustil enako, ker ne verjamem da bi dobil takšno, ki bi pasala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko nekdo prosim odšraufa tisti valj ketne.. tam mal nazaj od sprednjega zobnika.. sej bote vidli kaj mislim. Namreč sm dobilnovega, pa bi rad dal identičn šrauf notri kot mora bit, ne pa krneki :P Bi prosu za mere :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko nekdo prosim odšraufa tisti valj ketne.. tam mal nazaj od sprednjega zobnika.. sej bote vidli kaj mislim. Namreč sm dobilnovega, pa bi rad dal identičn šrauf notri kot mora bit, ne pa krneki :P Bi prosu za mere :whistle:

Jest sm ga pospravu pa ti nemorm povedat a drugac si ze prssravfu gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nism še, ker tud moj zdej do konca februarja verjetno počiva.. nej en zmeri pa slika šrauf prosim, da vidim kaj nucam..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi pri meni je razum prevladal nad vožnjo z motorjem, tako, da sem ga pospravil za kakšen teden :whistle: :whistle: :whistle:

Kar se pa gum tiče, še ne morem podat ocene kakšne so. So pa sigurno boljše kot Sava.

Pred križiščem sem malo preveč okrog gledal in spregledal avto pred sabo, tako, da sem se peljel po sprednjem kolesu, po mokrem asfaltu čez talne označbe in pri dveh stopinjah, ter se seveda pravočasno ustavil pred avtom :naughty: :naughty: :naughty:

Če bi mel gor Savo bi imel samo dve možnosti.

Ali bi se razbil med zaviranjem ali pa bi se razbil v avto :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!