Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Js sm si tudi premislil in se to zimo nebom več vozil :whistle: Konec frebruarja začnem, nardim redni servis, pa gasa :) Z novimi gumami seveda.. Tako da sem za letos z 6100 kilometri zaključil..

post-9211-1197140515_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah do Februarja ne vem če bom zdržal.....

Mene tud še servis čaka. Najraj sploh ne bi šel, bom kar sam porihtal. Kar je crknlo je crknlo,sicer pa tud če hočeš kej garancijo uveljavlat moraš it v Koper ali pa motor v Koper pošiljat.

Se bom probal zmenit pri serviserju, da mi samo knjižco poštemplja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm si tudi premislil in se to zimo nebom več vozil :whistle: Konec frebruarja začnem, nardim redni servis, pa gasa :) Z novimi gumami seveda.. Tako da sem za letos z 6100 kilometri zaključil..

A si dobo akumulator vn, pa ga dal polnit? fotr pa brat sta to naredla, js pa ga kuj not pustim pa se vsak mesec pelem, ko bo lep dan pa suhe ceste, da a napolnim (namreč v garaži je povprećno 1°C :trance_33_sleep:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si dobo akumulator vn, pa ga dal polnit? fotr pa brat sta to naredla, js pa ga kuj not pustim pa se vsak mesec pelem, ko bo lep dan pa suhe ceste, da a napolnim (namreč v garaži je povprećno 1°C :trance_33_sleep: )

Ne nism, ker je ziher vedno več kot 10 stopinj v garaži, pomoje je kr več kot 15 skor skos.. ćče pa nebo na akumolator vžgal ga bom pač porinu mal O:-) Sam ne verjamem, pomoje da bo zapalil v prvo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nism, ker je ziher vedno več kot 10 stopinj v garaži, pomoje je kr več kot 15 skor skos.. ćče pa nebo na akumolator vžgal ga bom pač porinu mal O:-) Sam ne verjamem, pomoje da bo zapalil v prvo.

Ju viš :D :naughty:

He, jest mam mojga zunej v zunanji garaži, sicer zaprti, sam nč preveč dobr izolirani, pa so kr nizke temperature, sm se zanč enkrat kr fajn namatrou da mi je užgau :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj je vedno zunaj pod streho.Nekakšna odprta garaža brez sten. Pa je stal po 14 dni pa je vedno vžgal brez problema.

Zaenkrat sem ga pospravil.Se bom pa sigurno še vozil zdaj pozimi samo moram najprej ene poštene zimske rokavice dobit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je brezveze kao konzervirat motor :D

js sm tud mislu, da bom to naredu pa je še vedno pršou kak dan, ko sem se enostavno mogu jit pelat. tko da je biu sam na štendru pa z rjuho pokrit pa še to ne skos :D, akumulatorja nism nikol odklopu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je tebi blizu :whistle: Kaj pa če bi se v Logarski dobili hehe? Pa mamo mi iz naših koncev kr neki do tja, pa vi z vaših tud :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spomladi bi se lahko vsi tomosakiji dobili pa skp nekam šli na eno furco, na bled recimo,

Jaz sem za. Sam lahko bi se pa kam dalj peljal kot pa na Bled.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz z vaših koncev res ni daleč, za mene pa je ogromno.. Recimo tomazin bi mel še 30km dlje kot js, AbNormaln pa še več..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj a vi mislite, da je samo na Koroškem pa na Savinjskem lepo? Morate mal na Gorenjsko pridt.

Če vam je pa predaleč, gremo pa lepo na Štalensko goro (večina temu hribu pravi Golica, čeprav to ni) nazaj gremo pa čez Wainebene (Golica nad Deutschlandsbergom)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej to na zemljevidu nariš da vidim kje se to gre? BTW, Tomyboy, tebe nič ne bolijo jajca na motorju? Js že pri 30km začnem čutit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda pol pa nevem, verjetno mam preveč oprijete boksarce looool :D Pa neke širše hlače bo treba začet nost jao. Da jih bom ja zažgal na auspuhu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej to na zemljevidu nariš da vidim kje se to gre? BTW, Tomyboy, tebe nič ne bolijo jajca na motorju? Js že pri 30km začnem čutit :)

Ma ne da se mi rista. Poglej na zemljeviza Magdalensberg, to je nekje nad Radljami ter poišči kraj Deutschlandsberg, to je pa 40 km severno pa 20 km vzhodno. No na zahodni strani nad Deutschlandsbergom pa piše Koralpe, tukaj čes naj bi se peljali.

Ja mene začne bolet šelo po 250 km. Je pa res da letno prevozim z biciklom par tisoč km, tako, da se je moja koža že spremenila v usnje. :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jh tkole je glede tehle spomladanskih turc mal prezgodi te se začel ment mal počakte da vsaj mal snega pade pa da ta skopne :krneki: pol se bi pa lahk res dobr zmenil za kšno turco (sam ne samo do bleda, lahk tud mal dali) :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js grem poleti z fotrom pa brato neko dalso turco ... na grobo: Iz Koroške po Avstriji vse tja do Bleda, pol Tolmina, Nova Gorica in nato Primorksa, kjer bi prespali, drug dan pa domo :winkiss: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem že cel teden doma in mi je mejčken dolgčas, mam prvi predlog za nas ki smo bolj v severo-vzhodni sloveniji doma :whistle: Sicer je pot narisana od mene naprej, pa dobr :rolleyes: Je pa od mene Naprej skor genau 90km do Blejskega otoka, potem pa še cirka 30 do Bohinjskega jezera. Pomoje lep izlet za en dan :unsure: Se pravi 120km v eno smer.

post-9211-1197532702_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar v redu, edino iz Kranja bi šel čez Tržič in Begunje pa potem v lesce in naprej na Bled. Ker od Tržiča pa do Begunj je najlepši del poti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!