Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Tako ja.

Lahko da ti sam števc mal preveč kaže. Men gre največ 95 po ravnem brez vetra pa da nism sklonjem k to mi je pa najbol glupo. Tk da newem no nama z nejcem gre nekako isto po podatkih tuki. Sam a nimaš ti tut neki predelan? Aja pa jst sm brez akrapoviča :whistle:

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko da ti sam števc mal preveč kaže. Men gre največ 95 po ravnem brez vetra pa da nism sklonjem k to mi je pa najbol glupo. Tk da newem no nama z nejcem gre nekako isto po podatkih tuki. Sam a nimaš ti tut neki predelan? Aja pa jst sm brez akrapoviča :whistle:

Jaz mam samo akrapoviča, športni filter pa malo bolj nastavljen uplinjač.

Poleti pa zamenjam 22mm uplinjač za 26mm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje da se boma mogla uzadih furat , če grema zraun njih , da ne bojo olja vohal :whistle: :P

Js TTS tankam, tak da diši za mano :whistle:

Pa ne vem, kak bi kej moji živci prenesl 95km/h...

Popravljeno . Popravil MmAaTtIiCc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a men pa kr paše taka vožnja :whistle:

No saj jaz tud bolj umirjeno vozim, nisem nek dirkač. Pač ko enkrat zletiš po tleh se malo umiriš. Tako, da bi bila ta naša turca bolj turistična.Mogoče tam na Pokljuko bi si malo privoščili...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No mene je že 3x fuknal, pa me še ni izučil :whistle:

Pa to je blo dvakrat iz položaja ko je po kolenu šlo, pa je zdrsnal vse skup, sm letos fajn eno obcesno ograjo na podmeji zviu...pol pa 3dni se mal bol u izy, pol je pa spet filing nazaj..je pa res da mam srečo drugač, si nikol nisn nč naredu...Tak da za nasledno sezono pa kombinezon nujno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo stari ja to je jeba. ker pol pa ti oni spredaj ko so dobri vozniki hitro vozijo. oni zadaj ko so ponavadi začetniki pa morejo dohitevat pa divjat so pa za to še najmajn primerni. edino vredu je če majo vsi enakr motorje pol ni taki razlik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm, torej če se že zdej motor ne zvrti vedno do konca, je brezpomensko zadi dat kaka 2 zoba manjši zobnik ane? :whistle: Pa amm, kje nej dobim tisti specijaln šrauf:

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?s=...t&p=1183865

To nikjer nimajo podobnega, rad pa bi mel vredu narjeno :whistle: Sicer ko sem naročal tisti valj vodila verige so na tomosu rekli da ga dobim zraven, ampak temu ni bilo tako :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm, torej če se že zdej motor ne zvrti vedno do konca, je brezpomensko zadi dat kaka 2 zoba manjši zobnik ane? :whistle: Pa amm, kje nej dobim tisti specijaln šrauf:

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?s=...t&p=1183865

To nikjer nimajo podobnega, rad pa bi mel vredu narjeno :whistle: Sicer ko sem naročal tisti valj vodila verige so na tomosu rekli da ga dobim zraven, ampak temu ni bilo tako :krneki:

Nejc sej jst mislm da je tko, da tomos pač pri 90 km/h že zgubi tisto svojo največjo moč oz. navor zdj lih konkretno na obratih ne znam povedat sam men motor vleče zvezno do 85 pol se pa začne matrat. Tko da mislm da če boš manjši zobnik bi pomoje mogl jt hitrej. Zvrtet se pa ne more do konca saj u peti brzini ne zato k nima več tiste moči in se motor "matra".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misim da je blo v tej temi enkrat napisan, kako zaščitit podplat na škornjih, sam zdej tistega posta ne najdem. Mi prosm kdo pove kako ste to rešil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misim da je blo v tej temi enkrat napisan, kako zaščitit podplat na škornjih, sam zdej tistega posta ne najdem. Mi prosm kdo pove kako ste to rešil?

Blo je omenjeno, zarad mojih skornov, nismo pa nasli resitve kako bi ''oblekli'' gumijast podplat z kovino :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah to bom jest probov kšno tako posebno lepilo dobit, :) ker da bi kašne žebje notr zabijov al pa kej podobnga se mi pa škornjev škoda zdi. A drugače si vprašal kšnga čevljarja kaj bi blo za nardit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm si naredu kovinske podplate, pa se jh sam lepo da gor na čevl... sam bl slabo stojijo + na tanku sm meu naaajvečjo rajso zarad tega :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm si naredu kovinske podplate, pa se jh sam lepo da gor na čevl... sam bl slabo stojijo + na tanku sm meu naaajvečjo rajso zarad tega :headbang:

Kdo ti je pa kriv da delas akrobacije in sotjis na tanku :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ti tuki gor, bejš u šolo :D Za škornje pa nevem, zihr bi znalkak čevlar kej pomagat, čene pač redno limaš nov podplat gor hehe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ti je pa kriv da delas akrobacije in sotjis na tanku :P

Sm se hotu vozt tko, pr stran, pač noge dol, zato sm tud naredu te komplet drsnike, v upanju da se bo kej iskril... pa ni ratal. Eh, :topic: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm se hotu vozt tko, pr stran, pač noge dol, zato sm tud naredu te komplet drsnike, v upanju da se bo kej iskril... pa ni ratal. Eh, :topic: :whistle:

napačn material :whistle: probi s titanam :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi Tomosrajderji ki imate že par tisoč kilometrov za sabo. Zanima me, če se je tudi vam zrahljala prednja bremza? Namreč ko sm mel še motor čisto nov sm se lahko peljal z top speed ala 90,100 in se že pri tej hitrosti postavil na sprednjo. Zdej lahka držim ročko do konca, pa se dvigne šele pol nekje pri 30km/h. Tud ročka je waaay by mehka kot je bila ko je bila nova, pa sem vmes že enkrat menjal olje, nekej časa blo kul, zdej pa spet isti drek. Pr frendovem tomosu je enako..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak ti se verjetno nisi vsakodnevno drkal voziti po prednji? :whistle:

To ravno ne, samo šparal je pa tudi nisem.

Ko sem se spuščal iz Pavličevega sedla proti Železni kapli, se mi je zelo mudilo. Pospeševanje po klancu navzdol na polno, ter tik pred ovinkom, zaviranje na polno,v glavnem je bilo to zaviranje iz 80 na 20kmh. Po 7 km spusta, se ni ročka nič zmehčala, oz. nisem opazil da bi se zavorna moč kaj zmanjševala.

Tako, da iz moje strani nimam pripomb, prime kot treba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno maš srečo, meni zadeva po 10 minutah na parkingu skoraj ne prime več dokler se ne ohladi.. Kje bi lahka mi k mamo navadne tomose dobli nek plavajoč prednji disk? Ti bi ga tudi ziher mel hehe :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno maš srečo, meni zadeva po 10 minutah na parkingu skoraj ne prime več dokler se ne ohladi.. Kje bi lahka mi k mamo navadne tomose dobli nek plavajoč prednji disk? Ti bi ga tudi ziher mel hehe :whistle:

Seveda bi ga mel.

Nevem zakaj tisti od replice ne paše?

Na spletni strani od NG brake discs imaš seznam motorjev in lahko pogledaš kateri motor ima enak disk kot tomos.

Sicer je v italjanščini samo se da razumet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!