Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Že maš ti kerega nagledanega? Js bi ga zdaj kupil, da mam potem čez sezono mir. Od replice ne paše baje zato ker ma drugače narjeno felno :) Ejga tomazin, dej mi nared še eno uslugico :wub: :wub: Kaj lahko zmeriš razdalje med šraufi na prednjem disku? Prosiiim O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že maš ti kerega nagledanega? Js bi ga zdaj kupil, da mam potem čez sezono mir. Od replice ne paše baje zato ker ma drugače narjeno felno :) Ejga tomazin, dej mi nared še eno uslugico :wub: :wub: Kaj lahko zmeriš razdalje med šraufi na prednjem disku? Prosiiim O:-)

okei bom.. ;) ja ta disk pa ne paše na navadno felgo ja.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zamenjaj zavorne cevi z jeklenimi,..

Ker se očitno toliko segreje,da se cevi raztegnejo in potem je ročka bol mehka pa še slabše prime.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Levo bočno plastiko dej dol (zadi) sedež dej dol, pol maš pa tam pod sedežom tak mali šraufek skrit, še tistega odšraufaš da gre zaščitna plastika dol, spodi pa maš akumolator.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Levo bočno plastiko dej dol (zadi) sedež dej dol, pol maš pa tam pod sedežom tak mali šraufek skrit, še tistega odšraufaš da gre zaščitna plastika dol, spodi pa maš akumolator.

Tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NejcZ ni mi jasno zakaj bi šel ti menjat radialno pumpo z navadno od mitota. S tem ne boš prav nič rešil.

če maš zdaj v originalni dovolj tekočine noter, pa če je dobro odzračena, mora delat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah nevem, pol pa pojma nimam zakaj ne ostane tak ko mora.. Btw, nekej takega mislim zadn nosilc nardit (primer na starem nosilcu, k sm novga dobu :whistle: )

post-9211-1198428291_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr nosilc nejc!!! :worship:

________

Alo TomyBoyček ... povej malo kak se nove gume obnesejo, mnalo opiši :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr nosilc nejc!!! :worship:

________

Alo TomyBoyček ... povej malo kak se nove gume obnesejo, mnalo opiši :P

Prevozil sem šele 50 km, pa še to vglavnem po mokrem in po ledu, tako, da še ne morem rečt kakšne so.

Občutek je pa sigurno boljši kot na savskih gumah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bom pa še to sezono kr savine uporablo, pol nasledno bom pa vido a bom kupo nove al bom prodal motor ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prevozil sem šele 50 km, pa še to vglavnem po mokrem in po ledu, tako, da še ne morem rečt kakšne so.

Občutek je pa sigurno boljši kot na savskih gumah.

Se pravi se lepo segrejejo? Zračnici si dobil zraven? Kje si vzel, koliko te je prišlo vse skupaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa tukej nimajo SPORT varjante.. vsaj zadnje ne?

Vem je, saj jaz mam navadne contitwist.

Je pa cena za komplet teh gum pri vulkanizerju okrog 150€, tukaj so pa 100€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaka je pa razlika sploh med navadnimi in sport?

Sport naj bi bile še malenkost mehkejše. Boljši oprijem in krajša življenjska doba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!