Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Ker model gum od save mate vi na tomosih, da pogledam če je res u katalogu

Drugače pa sava za endure dela zelo dobre gume. Po drugih forumih jih kar hvalijo, edino niso najcenejše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa sava za endure dela zelo dobre gume. Po drugih forumih jih kar hvalijo, edino niso najcenejše.

Vem da jih hvaljo, samo mene zanima kolk kej držijo na asvaltu, k jest bi uno gumo uzev k je bl cestna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo sem lastnik kawasakija kx 80 z 28 KM. ki pa se ga bom znebil saj rabim bolj ekonomičen ter homologiran motocikel. skoraj verjetno bom kupil tomos 125, ker pa se mi zdi malce premalo močan me zanima kateri model je najmočnejši ter predelave zanj. če je možno naj nekdo ki ni noob na to odgovori v enem postu. dobrodošla je cena za ta model. lahko rabljen saj so starejši lepši (maske)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomosi imajo vsi iste maske, ter vsi so enako močni. Predelave imaš fergazer, športni filter, športne odmične gredi. TO je to, kar se tiče osnovnih predelav. Močnejši so edino tisti ki so bili v državnem prvenstvu in so že tovarniško predelani.

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo sem lastnik kawasakija kx 80 z 28 KM. ki pa se ga bom znebil saj rabim bolj ekonomičen ter homologiran motocikel. skoraj verjetno bom kupil tomos 125, ker pa se mi zdi malce premalo močan me zanima kateri model je najmočnejši ter predelave zanj. če je možno naj nekdo ki ni noob na to odgovori v enem postu. dobrodošla je cena za ta model. lahko rabljen saj so starejši lepši (maske)

Verjetno boš vzel endura, ker maš že zdaj terenski motor.

Za na teren rabiš samo menjat verižni prenos, pa je to to.

Drugače pa lahko menjaš izpuh, uplinjač, odmično gred.

In pa večji posegi kot so poliranje kanalov, drug bat, struženje vztrajnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa bi menjal izpuh, ko pa imajo vsi že originalno komplet akrapoviča?

Enduro naj bi se še dalo dobit kakšno z navadnim izpuhom. Ker jih niso toliko prodali in je še nekaj zaloge v skladišču.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne bom vzel enduro modela, saj bi se raje spustil v supermoto vode, saj je cross motor predrag saj 2t motor zahteva zelo reden in drag servis. zanima me če kdo od vas prodaja motor na avto netu za 1600€. ta motor ni homologiran, pa je to možno? rabim namreč različico ki se jo da registrirati. koliko KM pa razvije tako navit motor kot ste ga prej opisali? se s tem zelo zmanjša vzdržljivost 4t motorja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti na avto netu so prototipi, prvi supermoto motorji od tomosa, in so vseskozi uporabljeni na dirkah, Tistega ne moreš registrirat nikakor. Tisti najbolj predelani naj bi imeli 15 konjev na zadnjem kolesu, kar pa je več pa se že pregreva mašina in ni za vozit sploh :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem če se ti splača kupit rableno dirkalno ker to so navite mašine ko majo 50 % moči več od navadnih ziher niso vzdržlive. pa se veš kak se to vozi prototipi niso glih super. vedno gre kaj narobe. če gledaš da bi se naj na protoitpih odpravle napake predn gre v prodajo pa če vidiš problemov majo pjebi z tomosi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tistega dirkalnega lahko registriraš, če ga opremiš z lučmi in ostalo kramo, ter opraviš homologacijo.

Pri dirkalnih motorjih je pa tako. Vzdrževani so sigurno vrhunsko, so pa bili jasno ves čas voženi na polno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem če se ti splača kupit rableno dirkalno ker to so navite mašine ko majo 50 % moči več od navadnih ziher niso vzdržlive. pa se veš kak se to vozi prototipi niso glih super. vedno gre kaj narobe. če gledaš da bi se naj na protoitpih odpravle napake predn gre v prodajo pa če vidiš problemov majo pjebi z tomosi...

Tisti trenutno na avtonetu so stock varjanta.

Tistega dirkalnega lahko registriraš, če ga opremiš z lučmi in ostalo kramo, ter opraviš homologacijo.

Pri dirkalnih motorjih je pa tako. Vzdrževani so sigurno vrhunsko, so pa bili jasno ves čas voženi na polno.

Tiste ki se prodajajo na avtonetu trenutno ne moreš registrirat. Dotični tud nimajo predelav na mašini. Ma pa vse čez oni Boris Pfeifer al kaj je, ki je pa itak butl in nima pojma.

Dalo pa se je registrirat tiste rdeče ja.. če si ga kupil so ti pošiljali del za delom po poštu, enkrat prednjo, drugič zadnjo luč, a kaj kurac, nisi mel štroma, samo luči..jeba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej tisti na avto netu odpade. nameravam kupit tomosa za okoli 1600€ po možnosti z akrapovičem, nato ba bi čez poletje dodajal še druge tuning dele. ve kdo za koga ki prodaja svoj rabljen motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tolko eurov ga neboš dobil nikjer, ni šans, ker so še dokaj novi modeli in ti nihče nebo dal novega motorja za polovico nove cene..Mogoče čez kaka 3 leta.

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[

Tiste ki se prodajajo na avtonetu trenutno ne moreš registrirat. Dotični tud nimajo predelav na mašini. Ma pa vse čez oni Boris Pfeifer al kaj je, ki je pa itak butl in nima pojma.

Dalo pa se je registrirat tiste rdeče ja.. če si ga kupil so ti pošiljali del za delom po poštu, enkrat prednjo, drugič zadnjo luč, a kaj kurac, nisi mel štroma, samo luči..jeba.

Matr si ti pameten.

A si že kupu SMR-ja???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tolko eurov ga neboš dobil nikjer, ni šans, ker so še dokaj novi modeli in ti nihče nebo dal novega motorja za polovico nove cene..Mogoče čez kaka 3 leta.

Ja to si kr odpiš k ga res nauš dubu za tok mal dnarja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 2700€ bi moral dobit novega. To je kar solidna cena.

Jas sem drugače dobil novega z akrapovičem pa še nekaj opreme za 2500€ :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pol bi mogu usaj 2 jurja naštimat zanj al koko? al pa ene 2300? hm bomo pač pa še malo našparali. torej kdo ga je voljan prodat? je možno da mi na kakem servisu zrihtajo rablenga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pol bi mogu usaj 2 jurja naštimat zanj al koko? al pa ene 2300? hm bomo pač pa še malo našparali. torej kdo ga je voljan prodat? je možno da mi na kakem servisu zrihtajo rablenga?

Vsaj 2300€ naštimaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[

Tiste ki se prodajajo na avtonetu trenutno ne moreš registrirat. Dotični tud nimajo predelav na mašini. Ma pa vse čez oni Boris Pfeifer al kaj je, ki je pa itak butl in nima pojma.

Dalo pa se je registrirat tiste rdeče ja.. če si ga kupil so ti pošiljali del za delom po poštu, enkrat prednjo, drugič zadnjo luč, a kaj kurac, nisi mel štroma, samo luči..jeba.

Matr si ti pameten.

A si že kupu SMR-ja???

Sem pameten ja, maš prov. Nisem kupil SMR-ja zarad drugačni načrtov oziroma sm si premislil. Nevem kaj vas boli, na pogladi izkušenj sm povedu svoje mnenje. Lahko me poješ :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaj 2300€ naštimaj.

Pomoje bo 2000€ za en let starga kr taprava cena k tkt gre garancija. Novi so pa bli okol 2700-3000€.

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!