Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

:grrr kolega ga fura po zadnji kolkr cajta hočš

Zihr ni tk lep ko pa js, zto pa js ne morm, ker sm prelep :winkiss:

Dej povej kako tehniko ma :whistle: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam niso usi motorji enaki d bi zdej npr. na šterki sprobu na SM 125 bi pa pol znanje prenesu :) mogu bi met tut enga SM 125(če razumš kva hočm povedat)

Pa ti tut veš ka sm hoto js povedat, pač na podobnem motorjo (najbols 125 4t, če hoč pol na tomosu) pa je toto, sam ko si 1x ulavfan ti tak ni problem na drugih motorjih pol :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zihr ni tk lep ko pa js, zto pa js ne morm, ker sm prelep :winkiss:

Dej povej kako tehniko ma :whistle: :D

ko boš v Ljubljano pršou ti ga bom predstavu, drugače pa prva prestava, 10 km/h , mal zbremzaš s prednjo zavoro, tolk da se ti prednje vzmetje posede - takoj, k ti vzmetje vn skoč istočasno motor k seb potegn pa gas (sklopka) dodaj. K ga pa v vago spravš je pa simple.

tipo ga ovlada + vmes še šalta

practice makes perfect :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ti tut veš ka sm hoto js povedat, pač na podobnem motorjo (najbols 125 4t, če hoč pol na tomosu) pa je toto, sam ko si 1x ulavfan ti tak ni problem na drugih motorjih pol :winkiss:

Sem ampak sem te popravu da bodo ostali razumel :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No po zadni ni fora samo v moči motorja, kolikor mi je en razlagal. Isto kot kolo...ravnotežje;) Vse kaže na yamaho...Mogoče ve kdo za koga ki ga prodaja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

e iščeš pravi supermoto pozabi Yamaho. To misliš XT al DT? Če XT, potem je to bolj potovalna zadevca, nizka balanca, enkrat manjši... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma iščem nekaj podobnega...za razumljivo ceno tam do 3000€. Jutri kličem tistega v Koper, saj ima oglas na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com). Bomo vidli kaj bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor gre po zadnjem brez problema. Sploh ni treba met nevemkakšne tehnike, ker ima dovolj moči.

To vem zato, ker sem ga tako razbil dva meseca nazaj.

Samo, da je mene takrat v drugi prestavi vrglo nazaj :whistle: :evilgrin: :evilgrin:

Danes bom vzel dol zadnji del motorja, da končno naredim novo luč z ledicami, kar odlašam že kar nekaj časa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem odkril motor, dal not ključ, obrnil in glej ga vžgal je v drugo :worship: :worship: :worship: :worship:

Motor je stal zunaj mesec in pol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej pravim, meni vedno v prco zapali, tudi zadnjič po 2 mesecih.. pač se štarter vrti 5 sekund, pa zalaufa :) Pe še nekej novega ri meni.. majka :worship:

post-9211-1199798588_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem odkril motor, dal not ključ, obrnil in glej ga vžgal je v drugo :worship: :worship: :worship: :worship:

Motor je stal zunaj mesec in pol.

ja ful ti je to treba nabijat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me je v prvo vžgal, pa je v garaži povprečno 1°C :OK:

jst sm pa meu dovod goriva ugasnen (na OFF) pa sem po 18-ih poskusih da bi ga pržgau spraznu akumulator

še števc (kolesarski k se napaja na akumulatorju) je crknu

zdej bo pa treba nest nafilat ga :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej pravim, meni vedno v prco zapali, tudi zadnjič po 2 mesecih.. pač se štarter vrti 5 sekund, pa zalaufa :) Pe še nekej novega ri meni.. majka :worship:

baje da ni tok dobr

kukr sm gledov pr sošolki se mi ne dopade preveč :)

Ker sem Nokio dobil đabe.. niti eura nism dal :worship: Pa čist kuslka je, ma vse kar rabm :) Drgač za obično šalabajzenje mam pa še onega SE 750i zraven :)

ja k ti jo je fotr dou... pr men ni noben niti €dou za K800i :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vzdrževanja skor ni ker je to 4t mašina.. dela skos :D ja hlače si pa lahk zažgeš na izpušni cevi ja.. če maš bol ohlapne pa da pritisneš ob motor.. zdej mam tak že motoristične hlače pa še škorne si bom kupu zle konc tedna.. pa nebom več problemov s tem.

ja 4200€ stane ja.. kr dost :D

če ze kupuješ škorne:

Vector

Tech 3

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k se mi ne da prebirat usega tega nabijanja pa iskat usako stran posebi..se dobi oz.

sploh obstaja kšn KIT za to mašino oz. se ga da bilokako sfrizirat da bi šou usaj ene 130-140km/h

in pospeški da bi ostal isti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k se mi ne da prebirat usega tega nabijanja pa iskat usako stran posebi..se dobi oz.

sploh obstaja kšn KIT za to mašino oz. se ga da bilokako sfrizirat da bi šou usaj ene 130-140km/h

in pospeški da bi ostal isti :)

Če maš denar....ene 1000€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no gledu sm mal oglase..pa sm vidu da se prodaja SM za tekmovanje dost pocen. Vem da so že bl zjahani pa tko ampak me to

niti ne mot tok..za tok kokr ga bom jst uporablu bo že delu ;) auf 1000€ če tko gledaš se mi že bl splača pol kupt KTM EXC 450 pa ga

u SM narest :unsure: smo tm tm z denarjm..moč je pa zihr večja pr KTMu :) hmm..bo treba še premislt dost :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no gledu sm mal oglase..pa sm vidu da se prodaja SM za tekmovanje dost pocen. Vem da so že bl zjahani pa tko ampak me to

niti ne mot tok..za tok kokr ga bom jst uporablu bo že delu ;) auf 1000€ če tko gledaš se mi že bl splača pol kupt KTM EXC 450 pa ga

u SM narest :unsure: smo tm tm z denarjm..moč je pa zihr večja pr KTMu :) hmm..bo treba še premislt dost :wacko:

Ka sploh hoč povedet???

KTM pod 3000 € ne bos dobo kakega ''vredo''

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hočm povedat da Tomos + predelava je cenovno skor tm tm kot KTM EXC 450 ;)

1600€+(Tomos)+1000€(predelava) = KTM 450 EXC .. ;)

jah..mislm da za 3000€ se že dubi tud tak KTM kakršnga bi jst hotu..ampak..

trenutno me še zmer mika Tomos..niti ne rabm da je homologiran :)

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!