Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Fantje kolk ste dal za une polisport začite ročk??

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30€.. ne kupuj, k boš za meno ponavljal :rolleyes: Amm, pa improvizirat je treba da jih gor dobiš k valda na tomosa nč ne paše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30€.. ne kupuj, k boš za meno ponavljal :rolleyes: Amm, pa improvizirat je treba da jih gor dobiš k valda na tomosa nč ne paše.

Sm jih že... pa se mi je ful pocen zdel sm sam 20 eurov odštel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm jih že... pa se mi je ful pocen zdel sm sam 20 eurov odštel

Kdaj si jih naroco, pa kje, pa sam 20 € si dal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, a tist tomos, k je mal bel pa rdeč.. ma tut že serijsko akrapota gor? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja...

mah nism vedu :D k nimam pojma o teh tomosah.. sam k jih kdaj vidm kšne brez akrapotou :) in sm mogu prašat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če misliš tistega na avto-net v Kopru ima akrapoviča.. imajo zgleda neko akcijo :rolleyes:

Ne zgleda da bi mel akrapota ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurno ma, ker jih ne delajo več brez.. js sm tud svojega tam kupil.. :rolleyes:

Newem od ke ti te informacije... tm k sm ga jst kupu ga še vedno dobiš brez akrapoviča

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa nevem.. tak je rekel tam njihov glavni pri prodaji, on k je tud v homologacijskem kartočnku napisan.. :rolleyes: Ker sm hotu direkt na tomosu js vzet, pa sm reku nej dajo navadnega, tak k je Tomyboy nabavu, ful ugoodno, pa je reku nema više, sam še z akrapovičem.

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Newem od ke ti te informacije... tm k sm ga jst kupu ga še vedno dobiš brez akrapoviča

Stara zaloga, ki se valja v trgovini že tri leta :trance_33_sleep:

Moj je zadnji primerek, ki se je ga dalo dobit brez akrapota, zato je bil tudi velik popust :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stara zaloga, ki se valja v trgovini že tri leta :trance_33_sleep:

Moj je zadnji primerek, ki se je ga dalo dobit brez akrapota, zato je bil tudi velik popust :naughty:

A si že nabavo akrapota?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oo lejga legenda :krneki: Ma on akrapota že skos, nč ne spremlaš :rolleyes: Takrat takoj ga je kupil za 300€ se mi zdi.. Saj je pisal nekaj o tem da lažje diha motor z njim ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oo lejga legenda :krneki: Ma on akrapota že skos, nč ne spremlaš :rolleyes: Takrat takoj ga je kupil za 300€ se mi zdi.. Saj je pisal nekaj o tem da lažje diha motor z njim ;)

Sm se spomno pol ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri bom začel z izdelavo luči, sicer mam tri izpite....

Ravno sem zaključil z izdelavo prejektne za tehnično dokumentacijo, če ne bo 10ka bom popi.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm motor kupu zacetk avgusta 2007 pa sm ga brez dobu sm mogu akrapota doplacat da so ga mi nastimal 450€

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomyboy, boš že kaj poročal kako se obnese guma na tomosu? Zdaj ko je bilo par toplih dni si mnda ja mal testiru!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!