Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Tomyboy, boš že kaj poročal kako se obnese guma na tomosu? Zdaj ko je bilo par toplih dni si mnda ja mal testiru!?

Se mi ga ne da ven vlečt.

Pri nas so ceste toliko posute s peskom, da je isto kot makadam, tako, da mi ni do kakšne vožnje.

Bo treba počakat še kakšen mesec ali dva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem no.. js še letos nism dosegu magične številke 100 heh.. 97 maksimalno :rolleyes:

aja :lol: js sm biu pa učiri pa dans na avtocesti od Ljubečne do Žalca.. pa gre kr fain ko si sklonjen.. :D morm dat kolesarski števc gor da vidm res kulk gre ko ta tak premal kaže :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem no.. js še letos nism dosegu magične številke 100 heh.. 97 maksimalno :rolleyes:

Pa kaj ti tankaš noter, dizel mogoče???

More it čez sto.

Piši v tazadnjem motoristu, zadaj v ceniku.....Tomos 125SM moč:14,1KM Max. hitrost 120km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nima 14 konjev nikoli haha :D Ne tankam dizla ne, tako pač je.. mogoče pa edino meni pa kolegu dokaj prav kaže? Pa nama gre enako.. nevem.. pa še tistih 97 je bla cesta mal navzdol, sicer bi tud po ravnem šol, samo se je treba sklont..več kot 110 sem dobil samo enkrat not.. Aja AbNormaln, nosilc sm ŽE porihtu haha :D

Tistih 14 konjev, do skor 15 majo tisti najbolj natunani ( na zadnjem kolesu).. sej bi še baje šlo več, samo mašina ne more kr je zračno hlajena :whistle:

post-9211-1200932568_thumb.jpg

post-9211-1200932578_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Nejc ... supr nosilc :worship: ... mi bos na msnjo mal povedo ka si naredo, pa za števc me nek zanima :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo pubeci, js bom zdej pocas naroco ščitnike za roke pa ročico sklopke ... ka to lahk kr na trgoavto rečem da mi naročijo??? nejc kolk si že rek da so ti ščitniki?

Pa... a lahk kupim sam ročico sklopke al morm celo tisto držalo zravn pa vse, pa kolk stane?

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No od srede sem lastnik tomos sm 125 replica cup. Prvi vtisi na motorju :worship: :worship: kolikor sem se imel možnost zapeljati, je lahko vodljiv in pomoje bom kar užival v vožnji z njem. Imam pa samo še eno vprašanje in sicer za tablico, našraufate na plastiko? Bi blo dobro z samozateznimi maticami?

Aja no mogoče sem mal...preveč pedanten ampak useeno, se še komu na robovih delno odlimala nalepka? Sam razmišljam sicer v smeri sekundno lepilo, če se vam je kaj takega pojavilo, kako ste rešili?

Drugače pa hvala za nasvete!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No od srede sem lastnik tomos sm 125 replica cup. Prvi vtisi na motorju :worship: :worship: kolikor sem se imel možnost zapeljati, je lahko vodljiv in pomoje bom kar užival v vožnji z njem. Imam pa samo še eno vprašanje in sicer za tablico, našraufate na plastiko? Bi blo dobro z samozateznimi maticami?

Aja no mogoče sem mal...preveč pedanten ampak useeno, se še komu na robovih delno odlimala nalepka? Sam razmišljam sicer v smeri sekundno lepilo, če se vam je kaj takega pojavilo, kako ste rešili?

Drugače pa hvala za nasvete!

Jaz mam prinetano gor.

Ne seri ga s sekundnim lepilom, ker ti bo stekel po plastiki, pa še vse bo postalo belo tam okrog kjer boš lepil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sennheiser čestitke :OK:

Probi se izogibat sekundnemo lepilo ... js sm tut probo nalepke z enim čist norim lepilom, pa se mi je malo popacalo, pa je okrog belo, sicer ni hudega ... ampak, dej rajs z čem drugim ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgodaj u jutro štartal proti Velenju. Sicer manj kot 20 kilometrov, a kaj hudiča, ko je bilo zunaj -6 :rolleyes: Mislu sm da bom umru, brez zajebancioje, pa sm bil zlo zlo dobr oblečen.. sploh tam v kotlinah raznih ko je cele dneve senca je fino žgal ta kurčev mraz. No, će koga zanima, za drugi servis @ 6000km, sem dal 60€. Sicer me je mal strah kaj je on neki mašino odpiral, pa dobr... upam da bo delal hehe :rolleyes:

post-9211-1201353210_thumb.jpg

Na veliko srečnih kilometrov, brez izrednih servisov :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno opravil servis pri 5800km, prišlo me je 10€ :naughty:

sem pa kar sam naredil, se mi ne da več tja na servis vozit.

Popravljeno . Popravil Tomyboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tist štempl me prov bk.

Od katerega pujsa je pa tomos, ki je zraven čoperja. Lahko bi ga spucal kdaj. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kolega hehe.. jah veš kk je glede štempla.. js ga ravm, če grejo kake vlce al pa kej u qurac :krneki: Gume si že probal? Da vidm al naročam al ne?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn tebi če ti da kar tako štempl :rolleyes: Evo nas danes:

a se usi trije na isti kluč pržgejo :P :whistle: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ti čist odkrito povem.. od kolegovega tomosa ključ prižge VSE tri, moj prižge 2, od tomažina pa tudi 2 :rolleyes: Vsa čast tomosu ane. Tole bom tak posnel ključe križam pa jih v kurac poslal :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ti čist odkrito povem.. od kolegovega tomosa ključ prižge VSE tri, moj prižge 2, od tomažina pa tudi 2 :rolleyes: Vsa čast tomosu ane. Tole bom tak posnel ključe križam pa jih v kurac poslal :headbang:

posnemte to da z enim klučem užgete 3 motorje... pol pa zahtevite različne klučavnice... :whistle: pomojem bi vam jih mogli dat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne res, js bom vse dobesedno v kurac poslal.. kje majo pamet idioti devat enake ključavnice.. ključu sploh niso enaki, pa vseen pržigajo vse križam brez problema.. :headbang: Grem stavit da če bi nas blo 5 z tomosi bi njegov ključ prižgal vse, moj pa vsaj štiri.

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!