Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Od kolega hehe.. jah veš kk je glede štempla.. js ga ravm, če grejo kake vlce al pa kej u qurac :krneki: Gume si že probal? Da vidm al naročam al ne?!

Nisem se kaj dosti vozil. Včeraj je sicer šlo v ene dveh ovinkih do stopalk.lahko samo rečem, da so boljše od Save, kaj več pa težko, ker mam s temi gumami prevoženo šele 60km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do stopalk? A ti resno to heh? K to je že kr orng veš.. dej še stetsirej mal, da boš povedal če se orng ogrejejo pa so fajn lepljive.. da vidim al naročam al ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne res, js bom vse dobesedno v kurac poslal.. kje majo pamet idioti devat enake ključavnice.. ključu sploh niso enaki, pa vseen pržigajo vse križam brez problema.. :headbang: Grem stavit da če bi nas blo 5 z tomosi bi njegov ključ prižgal vse, moj pa vsaj štiri.

haha :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem se kaj dosti vozil. Včeraj je sicer šlo v ene dveh ovinkih do stopalk.lahko samo rečem, da so boljše od Save, kaj več pa težko, ker mam s temi gumami prevoženo šele 60km.

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

do stopalk (te ni mama naučila, da lagati ni lepo?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

do stopalk (te ni mama naučila, da lagati ni lepo?)

sj če ga zbremzaš v slide pred ovinkam do stopalk, je to pumoje kr izvedljivo.. :D če ga pa zalagaš v ovinku do stopalk, je pa že druga zgodba :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj če ga zbremzaš v slide pred ovinkam do stopalk, je to pumoje kr izvedljivo.. :D če ga pa zalagaš v ovinku do stopalk, je pa že druga zgodba :D

da zanimiva ugotovitev, no potem je pa res celo možno, da greš pošrek, samo tudi pošrek morš it že čist speed-way-like :lol1:

ej fantje dejte to posnet, ker to me pa res zanima :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So že ble nekje 2 slikci tomosa na stopalkah.. od kolega od CAVALIER-ja... pa to je tk pelu da je mel lepo noge notr, pač normalna drža :rolleyes: Tak da se da, brez skrbi hehe, smao če se da pa na normalni cesti sploh zdle ko so zanič razmere še pa nevem..

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ti čist odkrito povem.. od kolegovega tomosa ključ prižge VSE tri, moj prižge 2, od tomažina pa tudi 2 :rolleyes: Vsa čast tomosu ane. Tole bom tak posnel ključe križam pa jih v kurac poslal :headbang:

moj kluč pržge tut vse 3 ;) na njegovem je tut delu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So že ble nekje 2 slikci tomosa na stopalkah.. od kolega od CAVALIER-ja... pa to je tk pelu da je mel lepo noge notr, pač normalna drža :rolleyes: Tak da se da, brez skrbi hehe, smao če se da pa na normalni cesti sploh zdle ko so zanič razmere še pa nevem..

čist tko informativno me zanima kolk ma ta frend od cavalirja kilogramov :) ker če ma velik kil ni težko do tačk pri SM.. pač zabiješ fedre u podn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So že ble nekje 2 slikci tomosa na stopalkah.. od kolega od CAVALIER-ja... pa to je tk pelu da je mel lepo noge notr, pač normalna drža :rolleyes: Tak da se da, brez skrbi hehe, smao če se da pa na normalni cesti sploh zdle ko so zanič razmere še pa nevem..

logično, da se da

samo pri -5 ~ 0 °C never :grrr na navadni cesti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, pomoje da nima tolko..Valda ni neki bajs ane :D Sej je na forumu tud, sam se ne spomnem točn ker nick že ma.

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist tko informativno me zanima kolk ma ta frend od cavalirja kilogramov :) ker če ma velik kil ni težko do tačk pri SM.. pač zabiješ fedre u podn :)

hahahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist tko informativno me zanima kolk ma ta frend od cavalirja kilogramov :) ker če ma velik kil ni težko do tačk pri SM.. pač zabiješ fedre u podn :)

ja tko je men ratal, k sm še enga pelov in sm čist mal po tačk podrajsov :) , pa še mal kuclčka je blo pred ovinkam tko da je fajn fedr notr zabil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je uspelo v Kranju skozi križišče pri F1 baru pridt do tačke. Je bilo pa ene 8 stopinj.

Zelena luč se je ugašala pa sem mal potegnu, da sem skoz prišel.

Mam pa 75kg, če boste zdaj računal kakšne sile, pa odvode in integrale in kaj pogruntal..... :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: to so tiste Chuck Noris fore :lol1: :lol1:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ja itak, pol sem šel pa še scat, pa sem se s scanjem podpisal v asfalt :rolleyes: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ja itak, pol sem šel pa še scat, pa sem se s scanjem podpisal v asfalt :rolleyes: :whistle: :whistle:

:worship: :worship: :lol1: :lol1: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahaha

hehe matex ne se smejat, ker se res da (videl na lastne oči na mobikrogu), sicer ima tisti od cavalierja frend (ali moj sosed, drugače povedano) replico, ki ima širše gume od navadnega, ima pa ene 75kg, tko na oko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe matex ne se smejat, ker se res da (videl na lastne oči na mobikrogu), sicer ima tisti od cavalierja frend (ali moj sosed, drugače povedano) replico, ki ima širše gume od navadnega, ima pa ene 75kg, tko na oko

jz dobr vem kako kakšni peljejo SM

sm videu že posnetke in par majstrov, k vozijo tud SM po kolenu :worship: , samo ne verjamem pa da je tist lahko furu v takih razmerah :lol1: ko nimaš pogojev da segreješ gumo, razen z grelci, pa še to ne pomaga kaj dosti, ker je asfalt premrzel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz dobr vem kako kakšni peljejo SM

sm videu že posnetke in par majstrov, k vozijo tud SM po kolenu :worship: , samo ne verjamem pa da je tist lahko furu v takih razmerah :lol1: ko nimaš pogojev da segreješ gumo, razen z grelci, pa še to ne pomaga kaj dosti, ker je asfalt premrzel

Hayden :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz dobr vem kako kakšni peljejo SM

sm videu že posnetke in par majstrov, k vozijo tud SM po kolenu :worship: , samo ne verjamem pa da je tist lahko furu v takih razmerah :lol1: ko nimaš pogojev da segreješ gumo, razen z grelci, pa še to ne pomaga kaj dosti, ker je asfalt premrzel

ne po kolenu, ampak tako da je stopalko podrsal po tleh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!