Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

v kero smer si zavijov da si šu po tački? :)

post-5337-1201389742_thumb.jpg

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Iz Planine proti Kranju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se tudi zdi da je treba kr orng nagib k nevem če bi ga dobu na taki mrzli cesti.. :rolleyes: k0ci, širina gum res nima veze, tisti v DP majo nekateri nalašč še ožje gume gor :whistle: (in felne)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk se razburjate pa pametujete, pač je šlo do stopalke.

Bom od zdaj naprej pazil, da ne bo šlo nikol več :evilgrin: :evilgrin: , da boste lažje spali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ne, sej kul.. če je šlo je pač šlo.. nima veze ubistvu. Ti mi sam danes pejt na motor, da boš potem o gumah poročal :D Pa na neki parking pejt mal bremzat na sprednjo bl močn če bo kej lepljiva al nč :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ne, sej kul.. če je šlo je pač šlo.. nima veze ubistvu. Ti mi sam danes pejt na motor, da boš potem o gumah poročal :D Pa na neki parking pejt mal bremzat na sprednjo bl močn če bo kej lepljiva al nč :whistle:

Guma je kar fino mehka ko se segreje.

Pri nas je oblačno, pa par stopinj pod nulo, tko da mi ni ravno do motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ne, sej kul.. če je šlo je pač šlo.. nima veze ubistvu. Ti mi sam danes pejt na motor, da boš potem o gumah poročal :D Pa na neki parking pejt mal bremzat na sprednjo bl močn če bo kej lepljiva al nč :whistle:

težko da bo kj lepljiva v mrazu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se tudi zdi da je treba kr orng nagib k nevem če bi ga dobu na taki mrzli cesti.. :rolleyes: k0ci, širina gum res nima veze, tisti v DP majo nekateri nalašč še ožje gume gor :whistle: (in felne)

:grim

Ah ne, sej kul.. če je šlo je pač šlo.. nima veze ubistvu. Ti mi sam danes pejt na motor, da boš potem o gumah poročal :D Pa na neki parking pejt mal bremzat na sprednjo bl močn če bo kej lepljiva al nč :whistle:

če gre do tačke pri takih temperaturah :lol1: se mora kr fajn lept (huj k GP)

težko da bo kj lepljiva v mrazu

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guma se pri -5 al pa pr 0 stopinjah celzija lima? to je pa res neki novga :hmm: ...kako se bos pa pol vozu k bojo temperature nad 25?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guma se pri -5 al pa pr 0 stopinjah celzija lima? to je pa res neki novga :hmm: ...kako se bos pa pol vozu k bojo temperature nad 25?

pol se bo pa prlimu na tla pa se ne bo mogu pelat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaki minus 5, če vam pravi da je blo 8 stopinj..

Ma dobro takrat k je prisel do tacke...sej vrjamem da je podrsal je mozno, vem iz lastnih izkusenj... Samo ko je pa razlagal da se gume limajo pr tok nizkih temperaturah so pa mal buce...so lahko tople in zmehcane nikakor pa ne lepljive..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče se je mal nerodno izrazu.. :rolleyes: Ker js lahko za savo povem da tud topla ne rata.. mogoč mal mlačna :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je probal kdaj kdo od vas s tomosom po kolenu pelat?

še ni blo priložnosti.. drugač pa rajš na nogo furam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej mal bl zaprte ovinke tud men bl pase na nogo odpelat, kar je pa dolgih in bolj odprtih ovinkov pa rajsi vozim na koleno , ker si v ovinku bistveno bolj stabilen, motor je mirnejsi in tud kak pesek te ne odnese tako kot bi te ce bi vozu lomljeno tehniko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guma se pri -5 al pa pr 0 stopinjah celzija lima? to je pa res neki novga :hmm: ...kako se bos pa pol vozu k bojo temperature nad 25?

Slabo ste brali. Nikoli nisem napisal, da se lima. Napisal sem, da je fino mehka.V primerjavi s savo, ki je bila vedno trda kot plastika to ne pomeni da se lima. Pač je mehka, tako kot se spodobi, ni pa to čigumi :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je probal kdaj kdo od vas s tomosom po kolenu pelat?

Js sm ja, pa gre prav fajn, sicer nimam kombinezona, mam tekstilno opremo(ki je supr), pa sm dav od rolarjev ščitnike gr pa je šlo fajn ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih gledam tisti homologacijski list, pa ni kje videt da bi bil akrapo omenjen, ker smo ga mi že tovarniško meli gor in je nt kr zapisana tista moč z tem auspuhom...

Ker sta 2 različici motorja ... ena ma oznako YF ki ma 7,8 kW pa 10 Nm navora, druga (ta ki jo mamo mi, z akrapoto) pa je YR ki ma 8,2 kW in 10,3 Nm navora ...

No torej, mamo mi že v homologacijo označeno, da mamo YR ki ma 8,2 kW :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!