Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

No, mam še js eno vprašanje.. obstajajo kaki že narjeni distančniki za supermoto/enduro motorje? Ker mam zadnji amortizer že čist zašponan, pa se mi še vedno zdi premehek oz prenizek zadaj med vožnjo :) Any ideas? Kak centimetr bi prov pršu hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaki linki, zapelji se od prvega mehanika, mu pokaži kak zobnik rabiš, poveš kolk zobov hočeš pa boš dobu...Sicer po večini nimajo na zalogi, ampak dobiš v roku par dni sigurno. Barvat ne rabiš.. kupi kar nove plastike pri tomosu, recimo bele, pa tiste belo rdeče nalepke.. če bi rad kaj ustvarjal :) Samo se ne splača.. Stanejo pa tud lih par € zobniki.

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne boš ti nič barval, ker so plastike iz PPja. Na PP ne prime nič, če pa že prime pa hitro stran pade :winkiss:

Verjetno s z razlogom gor nalepke in niso plastike barvane, kajne????

Lahko daš nekam delat nalepke po svoji želji, če že želiš met drugačen motor.

Upam da bodo kmalu suhe ceste da grem sprobat svojo novo sharkico :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sharkico? Kr pohiti z probo, pa gume mi testiraj :) A se mogoče teb kej sanja kk bi dobu kak centimet pr motorju zadi? Da bi bil višji..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sharkico? Kr pohiti z probo, pa gume mi testiraj :) A se mogoče teb kej sanja kk bi dobu kak centimet pr motorju zadi? Da bi bil višji..

Čelada Shark RSX hook.

Kolk si pa velik, 2m???

Mene moti samo to, da je premehko vse skupaj.

Mogoče bi dal kakšno debelo podložko med vzmet in matico.

Če imaš kaj v denarnici, pa kupiš drug zadnji amortizer na ebayu za par sto €€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, 183 tam nekje. Ja mene tudi zato moti ker je premehko vse skupaj, pa če bi bil kak centimetr višji se nebi tolk poznalo :)

Dobro čelado si to kupo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Continental ContiTwist SM

a so za kej te gume?

dej mal povej o njih- kok hitr se segrejejo koko so v ovinkih itd.

k so moje že čist v qurcu,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomyboy jih ma.. še čakamo informacije, baje jih še ni mel šans testirat :) Če bo njegova beseda kul jih bom js nabavil.. samo da Sport verzijo k nej bi bla kao za cesto in dirkališče.

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, amp jst bi te pa uprašu (...kt gledam tele slike...) kere amortizerje maš ti spredi pa zadi (pa če lahk pošleš link kšne spletne strani ker majo to :D ), pa ker frgazar maš gor....sej ti maš navadnga tomos sm an .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isti fergazer ima kot ti.

bladzo.. bi bi, čeprav se sliši zelo ugodna varjanta je še vseeno preveč. Žal :rolleyes: Če bi mel pa denar pa sem takoj zraven :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isti fergazer ima kot ti.

bladzo.. bi bi, čeprav se sliši zelo ugodna varjanta je še vseeno preveč. Žal :rolleyes: Če bi mel pa denar pa sem takoj zraven :)

Če imaš denar za po cesti se vozit, ga imaš tudi za odpeljat državno!

Motor že imaš! Opremo očitno tudi (al si v kratkih hlačah na cesti)!? Rabiš samo še voljo!

Če pa ti rata prit med prve 3 na DP, ti pa štartnino jaz pokrijem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Bladzo, a ni blo nekli rečeno, da lahk tekmuješ sam v kombinezono ??? (js mam recimo malo boljšo tekstilno opremo) :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš denar za po cesti se vozit, ga imaš tudi za odpeljat državno!

Motor že imaš! Opremo očitno tudi (al si v kratkih hlačah na cesti)!? Rabiš samo še voljo!

Če pa ti rata prit med prve 3 na DP, ti pa štartnino jaz pokrijem!

uuuuuu mamljivo fantje, če bi meni nekdo ponudil kaj takega, bi takoj z svojim motorjem ki ga uporabljam privat, pobral luči dol in se pognal na pisto je za premislit.........ozeroma levja priložnost :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luksy bo mel kr raketo.. pa moj fergazer hehe :rolleyes: bladzo, zakon ponudba ane, ampak z originalnim motorjem bi mogu bit prekleto dober da bi bil med prvimi tremi, kar pa definitivno nisem (še :krneki: ), pa še prva sezona bi bila tako da.. :)

Valda če zjebeš sam plačaš.. sej deli za tomosa so res poceni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!