Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

ke mislite bo tomos tudi naredo kaki fake supersport 125. zgleda da je to zaj moderno tak ko suv med avtomobili

me je un hud... pomoj mda je GP 80, ampak na žalost je na voljo sam u italij

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej fantje a je kdo menu zadno luc z ledicami ? k bi jo jest menu pa me zanima ce je ponoc kej bols k stisnes na bremzo mislm s prvo lucjo ce se zmer utripne :??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Utripne? Meni ugasni in sveti slabše kot navadna luč dokler bremze ne spustiš.. utripne navadna recimo :rolleyes: Če bo kdo kej naredil se priporočam za kako slikco, ker se poleti k je topl dost ponoč vozm..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej fantje a je kdo menu zadno luc z ledicami ? k bi jo jest menu pa me zanima ce je ponoc kej bols k stisnes na bremzo mislm s prvo lucjo ce se zmer utripne :??

V osnovi LED manj porabijo in imajo manjše izgube kot navadne žarnice. Mogoče ne bi več utripalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm monteru akrapota na motor in morm rečt da je glas res ql. Me pa zanima če morm kej posebi dt v prometno dovoljenje zard homologacije??? :unsure:

lp, kvasko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam zadnjo led, pa nič ne "utripa" sprednja luč, ker kot je že zgoraj nekdo povedal led diode po defoltu porabijo manj štroma kot pa navadne žarnice+ v 3 mesecih sm jih zamenju 3 komade žarnic..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok vam gre tomos po kaki dolinci do konca???

:whistle:

po kaki ravnini ponavadi pokaze tut okol 105 .... drgac je pa sov ze tut cez 120 (po števcu) in se je kazalc obrno do tja ko kaže kolk mam prevoženih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni ob normalni vožnji in normalnem položaju redko redko pride do 95.. če so dobri pogoji gre tam nekje 92,93 :rolleyes: Po ravnem, normalen poloćaj, tak kot sm že reku. Po klancu pa nevem... kolkr gre, ne gledam števca ponavadi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni ob normalni vožnji in normalnem položaju redko redko pride do 95.. če so dobri pogoji gre tam nekje 92,93 :rolleyes: Po ravnem, normalen poloćaj, tak kot sm že reku. Po klancu pa nevem... kolkr gre, ne gledam števca ponavadi.

To maš ti zgleda uplinjač razštelan. Meni gre vedno čez 95, tudi če vozim proti vetru.

A pospešuje ti pa v redu? Ti ga zalije. če ga takoj odpreš do konca?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To maš ti zgleda uplinjač razštelan. Meni gre vedno čez 95, tudi če vozim proti vetru.

A pospešuje ti pa v redu? Ti ga zalije. če ga takoj odpreš do konca?

Gre mi popolnoma enako kot tomazin-u z Repliko in kolegu z navadnim tomosom..Če bi šel vedno vsaj 95 bi bil js res več kot zadovoljen :worship: A je možno da mamo vsi razštelane fergije? heh. Zalije ga samo če iz nule gasa takoj odprem čist do konca..

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni ga zalije samo kadar je mrzel če dam iz 0 gas do konca, ko se pa segreje pa nič več :rolleyes:

sel mi je pa 120 dol po klancu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje en vprašanje... zanima me, kje bi se dalo dobit za tega tomosa sprednjo pa zadno luč pa žmigavce... Mogoče kak link?? Pa kolk bi to kej stalo?

LP, Aleš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje en vprašanje... zanima me, kje bi se dalo dobit za tega tomosa sprednjo pa zadno luč pa žmigavce... Mogoče kak link?? Pa kolk bi to kej stalo?

LP, Aleš

Na tomosu, pokliči v Koper, pa ti bodo poslali po pošti.

Prav drago ne bo, verjetno okrog 50€ vse skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tomosu, pokliči v Koper, pa ti bodo poslali po pošti.

Prav drago ne bo, verjetno okrog 50€ vse skupaj.

Hvala... Pa celoten števec in tista stikala za kratko dolgo luč itd. , bi se tud dal na tomosu dobit? Kolk bi to približno stalo?

Popravljeno . Popravil alees
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tomos ma od yamahe motor noter ne? tak da mogoče paše akrapovič na yamaho xt125r? hvala za odgovor

motor ma že sam da bi direkt akrapo gor pasov , to pa ne, morš pomojm svoje nosilce nardit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Tomyboy,še zdej mi ni jasno kako da gre tebi toliko več? Ali pa ti le števec laže? Kakšne imaš zobnike? Nevem čem bi bla fora :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Tomyboy,še zdej mi ni jasno kako da gre tebi toliko več? Ali pa ti le števec laže? Kakšne imaš zobnike? Nevem čem bi bla fora :)

Števec verjetno kaže enako, saj sta enaka :trance_33_sleep:

Skrivnost je v športnem filtru in nastavljenem uplinjaču :winkiss: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Sicer gre pa samo par kilometrov več, tko da ni nevem kakšna razlika :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah je kr aveš.. ker pr men če piha včas tud več kot 85 ne gre.. več kot 95 pa samo če se sklonim/v zavetrju/če je vetr v rit..Kaj si pa spremenil pri original fergazerju?

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah je kr aveš.. ker pr men če piga včas tud več kot 85 ne gre.. več kot 95 pa samo če se sklonim/v zavetrju/če je vetr v rit..Kaj si pa spremenil pri original fergazerju?

Igla je dvignjna za en utor pa malo sem odprl iglo za gorivo (tisti vijak, ki gre od spodaj navzgor, je pa na spodnji strani uplinjača na sprednji strani)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!