Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Ma ni treba na prvem servisu.. men tud ni, pa kolegu tud ne, pa še enmu tud ne.. na drugem ga je kao spucu, nč menju hehe. Me je kr strah ratalo k mi je on stari reku da bo mašino odpiru :unsure: Itak te mašine laufajo, ne skrbi. Js mam 7k km pa laufa brez vsakršnih problemov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam pravim da to ni nič narobe če mu ni oljnega filtra menjal pri 500km. Sm pa zihr da bi tole nardilo tud 50km brez problema :) Če bo kdaj mel toliko km, ga sigurno nebom js mel več :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima če in pa kje ima tomos oljni filter??? :unsure:

Tomos (oz. yamaha) nima klasičnega oljnega filtra. V motorju je le mrežica, ki se lahko občasno očisti. Torej, na servisu se manja le olje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje a se vam je ze kdaj zgodil da ku das gas do konca ne gre nikamr sm nek poka....men se je.....pol sm ga pa pustu mal ene 10 min pa je blu dobr :unsure: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naredilo se mi je, da sem se po mirni vožnji ustavil na parkingu, da bi pogledal kdo me kliče na fon, ugasnu motor, vidu da je nepomembno :krneki: , hotu nazaj pržgat, pa sploh ni užgal, kr verglalo uu prazno, tud na pritisk ni prpalil, šele na tretje je na pritisk vžgal Ni bil akumolator ker je bil čist povn, tak da nevem kaj ga je pičl :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vm k gas spustite fajn poka iz avspuha (ko se ustavlaš recimo)?? Men ful sam upam da je to normalno... sprašujm pač k nism navajn sm meu prej original avspuh od tomosa gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj seka boljše je :OK: Js mam filing da mi je na začetku ful bl pokal k zdej.. ka pa vem.. kontra še vedno vseka ko pištola :grim

Ni to nč narobe ne.

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naredilo se mi je, da sem se po mirni vožnji ustavil na parkingu, da bi pogledal kdo me kliče na fon, ugasnu motor, vidu da je nepomembno :krneki: , hotu nazaj pržgat, pa sploh ni užgal, kr verglalo uu prazno, tud na pritisk ni prpalil, šele na tretje je na pritisk vžgal Ni bil akumolator ker je bil čist povn, tak da nevem kaj ga je pičl :rolleyes:

isto men- ni in ni hotu užgt pa 3min nazaj sm se furu!

sam sm pol pogruntu da sm dau Kill Switch notr k sm lezu dol z motorja :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vm k gas spustite fajn poka iz avspuha (ko se ustavlaš recimo)?? Men ful sam upam da je to normalno... sprašujm pač k nism navajn sm meu prej original avspuh od tomosa gor.

mene kr fajn bolijo ušesi ko se pelem kje doug po hribu navzdol.. ko mam v nizki prestavi da mi ni treba tak bremzat.. pa skos poka orng vn :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr men pa ponavad poka k so kake pičkurine okol, pa mal kuplungo stisnem, pa gas za eno četrtinko oobrnem(da neb slučajn prevč usekal) :krneki: Ejga, kaj gremo ta vikend do Krškega pogledat kak se drži proga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dejmo mal se izpovejte kok ma ker km'???' :worship: :worship:

pa če ste mel ze kake probleme'??

Popravljeno . Popravil s1m0n
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dejmo mal se izpovejte kok ma ker km'???' :worship: :worship:

pa če ste mel ze kake probleme'??

Neka cez 4000 ...

Ja ... zajla od kuplonge se mi je strgala sred krožnega .... zdej je pa začelo olje na vilcah puščat, tk da ga morm v pondelek pelat v MB na servis :headbang:

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7000, nč problemov, samo enkrat se je ena masa iztaknala pa je pol mal elektronika jebala :) Pa tisti standard z mehko prednjo zavoto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!