Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Na začetku ko je bil star 1 mesec je bil stik v napeljavi pri zadnji luči- sem sam popravil

Zablokirala mi je zadnja zavora-popravljeno v garanciji

Spustilo mi je olje iz vilc-popravil sam, dve urci dela

Gledano kot celota sem še vedno zelo zadovoljen in če bi še enkrat kupoval bi se odločil enako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednjič k bo treba spet spucat 2 strani jih nebom ampak bom celotno temo zaklenil!

:worship: :worship: :yes: :yes: :yes: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se mogoče komu sanja kje bi lahko dobil te tomosove nalepke v digitalni obliki, da bi jih lahko potem sam stiskal? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se mogoče komu sanja kje bi lahko dobil te tomosove nalepke v digitalni obliki, da bi jih lahko potem sam stiskal? :rolleyes:

Am.. men ne zakaj bi pa to ze rabu??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak, da bi si jih mal spremenil, da bi mi bile potem čisto všeč, oz take kot hočem :) Pa še mam nekoga k mi to lih za đabe sprinta :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žiujo. mene pa zanima če ma kdo od vs v tomosu power kit? kok da kej moči?kdo od vs je meu največjo končno(kok).

kupujem zdej motor sam še nism 100% odločen za tomosa(useen bi meu rajš 2-takt).sam problem je v tem da bi se velik vozu in bi blo pri 2taktu velik več stroškov(dokler nebi zaribu al pa kej podobnga :unsure: )

lp, anže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes na rajclandu videni trije al celo štirje tomosakiji

lp

jp nejc pa njegovi frendi, jst z tzr-ko(po zadnih furov) pa 50ccm s runerco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je ta rajcland?

čist mi je isšlo iz glave..

v krškem zravn nuklearke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje... na desni strani motorja, kjer je za olje-bremze se mi je pokrovček med vožnjo zgleda odšraufau. Zdaj me zanima, če se je že komu to zgodilo in če imajo to po večini servisov za motorje? Pa če bi lahko kdo mi dal mero le tega pokrovčka. Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

modra astra caravan ;)

hm nism opazu.. sm bol za motorji gledu.. :D

hehe vidiš kavalir, prodaj avto pa kup motor ;)

pa ko je nekdo omenjal power kit, kok ma tisto HP potem, 15 :hmm: isto kot 2T zablokiran, tko da bolš da kupiš 2T pa magar pustiš zablokirano, pilo bo isto kot toml s power kitom, pa še ko se boš naveličal teh 15HP samo odpreš pa imaš čisto drug motor, medtem ko s power kitom si dosegel maksimum mašine

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm nism opazu.. sm bol za motorji gledu.. :D

pol smo vas prehitel na ravnini od nuklearke, k sm še avto tam posliku

hehe vidiš kavalir, prodaj avto pa kup motor ;)

ovinki čez bučko so gajstni tud brez motorja :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hee a si me vidu ko sm po zadni žgal :naughty:

sej bi še dlje sam je bil en kabl čez parking pa je ruklno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje... na desni strani motorja, kjer je za olje-bremze se mi je pokrovček med vožnjo zgleda odšraufau. Zdaj me zanima, če se je že komu to zgodilo in če imajo to po večini servisov za motorje? Pa če bi lahko kdo mi dal mero le tega pokrovčka. Hvala!

Men se je enako nardilo ... ko sm šov na servis smo mo tam rek da rabim pokrovček pa mi ga je naroču, pa sm ga nasledni dan dobo po pošti ... zej sm ga pa lpo zalepo gor, da se mi spt ne ponovi ta "bedarija"

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp! Tudi jaz sem kupil Tomosa že poleti....

Prva stvar ki je bila narobe že od začetka je da mi je olje iz vilice puščalo tako da sem peljal na servis...

Na srečo je bil samo vijak odvit... :D

Drugače je odličen motorček :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!