Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

sm naletu na en problem pa me zanima ce je tud vm to ze kdaj nardil

Se pelem pa dam žmigovc za levo pa mi svet namest da bi utripu pa pogledam se druzga pa mi tko slabo svet pa na vsake 5s utripne mocnej WTF?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak, a si gledov oba leva, pa oba desna? Če ti gori lučka za žmigouc, pol je eden od para skurjen...žarnca no.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak, a si gledov oba leva, pa oba desna? Če ti gori lučka za žmigouc, pol je eden od para skurjen...žarnca no.

vsi delajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si mogoče prau motor...

jaz ko sem ha oprau sem upalu pa mi je začeu hitro žmigat pa crknu

sem dau proš kontakt pa je normalno delau...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si mogoče prau motor...

jaz ko sem ha oprau sem upalu pa mi je začeu hitro žmigat pa crknu

sem dau proš kontakt pa je normalno delau...

nism ga prav sm po dezju sm se vozu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism ga prav sm po dezju sm se vozu :whistle:

lahko tudi zaradi tega....

voda je voda… :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomos gre vsepovsod, tud po planinskih poteh do razglednih točk :krneki: :worship:

--

Čeprav je blo zafukan se nismo dali, pa smo z skupnimi močmi prišli preko ledu..

post-9211-1204475369_thumb.jpg

Mal za spomin..

post-9211-1204475407_thumb.jpg

In ratal je! Na koncu morm rečt da je blo prov zakon po tistem kamnitem travniku pa bunklnih.. tk zakon da sm dvakrat šol :worship:

post-9211-1204475493_thumb.jpg

post-9211-1204475510_thumb.jpg

Razgled je valda bil!

post-9211-1204475540_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tule gor pr ns.. ni tok dauč, ene pol urce recimo.. če se pa normalno pelješ pa ene 45 minut :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ve kdo kje bi dobu spredno masko pa ne od tomose eno drugo da bi mev bolso luc k ta je res problem (dovga svet k kratka kratka pa k pozicija) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ve kdo kje bi dobu spredno masko pa ne od tomose eno drugo da bi mev bolso luc k ta je res problem (dovga svet k kratka kratka pa k pozicija) :D

Kupiš drug žaromet za kratko luč v louisu za 35€ pa noter žarnico H4 pa si zmagal.Za primerjavo-zdaj je noter običajana 20W.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupiš drug žaromet za kratko luč v louisu za 35€ pa noter žarnico H4 pa si zmagal.Za primerjavo-zdaj je noter običajana 20W.

A to si ti naredu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjo luč zamenjaj z led in vozi z dolgo. Simple as that :)

to je ze v planu je reku un da jo dobijo zacetk marca tko da zdele enkrat more pridit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupiš eno ploščico, tiste ledice ko kupiš že majo tak upore nalotane zraven, pa ti lih recimo eno uro vzame da nardiš vse. Nič takega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupiš eno ploščico, tiste ledice ko kupiš že majo tak upore nalotane zraven, pa ti lih recimo eno uro vzame da nardiš vse. Nič takega :)

jest sm si tko celo zadno luc narocu Klik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomyboy, lahko že kako več bsedo poveš glede gum? Glede na to da so bli zdej en čas dnevi z konstantno 15+ stopinjami in si se verjetno kaj vozil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomyboy, lahko že kako več bsedo poveš glede gum? Glede na to da so bli zdej en čas dnevi z konstantno 15+ stopinjami in si se verjetno kaj vozil :)

Ima da lima :whistle: :worship:

Kar fino držijo, tudi po mokrem in mrzlem se v redu držijo, sploh ne moreš primerjat s savo.Nisem pa vozil na polno, imam še 1cm do roba gume.So pa zdaj na motogume.com dobili tudi Sport verzijo, cena je ista, tako da bi bila to še boljša izbira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!