Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Hah no shit :lol1: Sej do tja ko so bli ljudje sm js tak brez tablice, ostali pa tud.. pol pa sm jo dal nazaj gor k me je žulla mal :) Ker točno ta zemljevid k je na sliki.. o tem sem zadnjič pisal hehehhehe

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla pubeci

Sem že enih par dni prebiral to vašo debato ki je mnogokrat zašla :whistle: tak da je bol mučno kot zabavno brat.

No se mi pa zdi da vas skoraj poznam :rolleyes:

Če bo vse tak kot so oblubli bom tudi jaz od jutri naprej lastnik še enega tomosa . tokrat SM 125 f + akrapovič

Me zanima več stvari o tem kasneje , najbolj pa me zanima če ga je možno potisniti po tistm hribčku polek stopnic eno nadstropje višje ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla pubeci

Sem že enih par dni prebiral to vašo debato ki je mnogokrat zašla :whistle: tak da je bol mučno kot zabavno brat.

No se mi pa zdi da vas skoraj poznam :rolleyes:

Če bo vse tak kot so oblubli bom tudi jaz od jutri naprej lastnik še enega tomosa . tokrat SM 125 f + akrapovič

Me zanima več stvari o tem kasneje , najbolj pa me zanima če ga je možno potisniti po tistm hribčku polek stopnic eno nadstropje višje ?

probi pa bos vidu vsej je mogoce :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla pubeci

Sem že enih par dni prebiral to vašo debato ki je mnogokrat zašla :whistle: tak da je bol mučno kot zabavno brat.

No se mi pa zdi da vas skoraj poznam :rolleyes:

Če bo vse tak kot so oblubli bom tudi jaz od jutri naprej lastnik še enega tomosa . tokrat SM 125 f + akrapovič

Me zanima več stvari o tem kasneje , najbolj pa me zanima če ga je možno potisniti po tistm hribčku polek stopnic eno nadstropje višje ?

Saj pa ga vžgeš pa lepo hodiš poleg pa z malo gasa gor voziš, zakaj bi se mučil in porival, če ni potrebno... :)

Drugače pa tudi če ga spodaj pustiš, ga ne bo nihče vzel :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla pubeci

Sem že enih par dni prebiral to vašo debato ki je mnogokrat zašla :whistle: tak da je bol mučno kot zabavno brat.

No se mi pa zdi da vas skoraj poznam :rolleyes:

Če bo vse tak kot so oblubli bom tudi jaz od jutri naprej lastnik še enega tomosa . tokrat SM 125 f + akrapovič

Me zanima več stvari o tem kasneje , najbolj pa me zanima če ga je možno potisniti po tistm hribčku polek stopnic eno nadstropje višje ?

Porinu ga boš zelo težko. Lepo daš v prvo prestavo in ga zapelješ ven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vem da gre v pri lepo po hribčku gor ampak če naredim to ga moram startat praktično v bloku v kolesrnici in pol gor lepo počasi . V bloku pa je polno fosilov ko jih moti vsaka malenkost . ja pa dušilec mislim dat ven tak da bo verjetno glasno .

Po moje bi ga lahko potisno kar se teže tiče samo je kje za primit da ne polomim plastik ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to ni problema se ga da normaln prjet km za okvir ;) ....no ja vsaj pr nem je tko :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Porinu ga boš zelo težko. Lepo daš v prvo prestavo in ga zapelješ ven.

Če jest RSko porinem, bo pa on tud Tomosa...

Držiš pa normalno za balanco, mogoče malenkost zaleta vzameš pa sam porineš, ni problema. Na začetku naj ti kdo zadej pomaga, da se navadiš, potem bo pa šlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je fora ker ponavadi je tak narjeno da ni šans da si kaj zaleta vzameš hehe :) K ga je že težko poravnat da pride ravno do tistga "hribčka" k je tok mau placa..naj težijo v bloku, kaj... nima te kej skrbet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm dobu luc :whistle: pa tko namontiram mislm nsilc nardim pa hocem prklopt pa vidm da so razlicni stekarji na kablu pa na luci hehe zdej morm pa cakat na jutr da grem nove kupt pa jih namontiram :D

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm dobu luc :whistle: pa tko namontiram mislm nsilc nardim pa hocem prklopt pa vidm da so razlicni stekarji na kablu pa na luci hehe zdej morm pa cakat na jutr da grem nove kupt pa jih namontiram :D

jutr boš dau za en krog da vidm če gre kej bl z novo lučjo :P

pa drugič k se mim mene peleš mal bl glej..dons sm skaku k budala ti pa vs veseu enmu avtu za ritjo gas nažigaš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je fora ker ponavadi je tak narjeno da ni šans da si kaj zaleta vzameš hehe :) K ga je že težko poravnat da pride ravno do tistga "hribčka" k je tok mau placa..naj težijo v bloku, kaj... nima te kej skrbet

A si dec al baba. Klanc tud ni nevem kako strm ponavad pa še supermoto je lažji porint k cestaka pri katerem je balanca navzdol. Nej ti Fingi pove, da tud pri meni ni placa pa sm še zmeri motor vn dobu. Vaja dela mojstra! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nism reku da se ne da.. samo pravim pa da je po večini tak narjeno da ni placa za zalet.. drgač pa itak da se da, sm js tud svojga že porivu tak :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Placa je res ful malo za zalet ni čisto nič pa še poravnan na hrib ni . tak da je edina varjnta z spredno kolo malo na bregec pol pa z eno roko za belanco z drugo pa nekje za ogrodje .pa samo en poizkus je ker če zdrsne nazaj je stena. Slc 15 ko ma 70 kg ni blo blema bi ga magari neso gor samo 125 ka pa ma 40 kg več .

Me zanima še nekaj če bi ga potisno gor po bregu v drugi brzini pa da držim skopko pa če mi zrsne nazaj bi spusto sklopko da mašina zabremza da ne butne nazaj v zit . Kaj bi to škodlo motorju ?

vem da se mešno čuje samo se mi je že enkrat zgodlo pa je šla luč pa nosilec za tablico ....

Iz druge strani pa ne morem potisnit da bi bremzo stisno ker ni placa potka je mišlena za bicikle.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebi blo škode če maš v prestavi.. samo po mojih izkušnjah se precej lažje premika če ni v prestavi. Ko smo še mi živeli v bloku sm mel motor kr pri stari mami.. če maš tako možnost? :whistle: Sam js sm mel staro mamo lih 100 m stran heh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutr boš dau za en krog da vidm če gre kej bl z novo lučjo :P

pa drugič k se mim mene peleš mal bl glej..dons sm skaku k budala ti pa vs veseu enmu avtu za ritjo gas nažigaš :D

sej sm ti fakica pokazu pa zgleda nisi vidu :D pa pizda ce je pa tok pocas zenska vozila da nemors vrjet no

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebi blo škode če maš v prestavi.. samo po mojih izkušnjah se precej lažje premika če ni v prestavi. Ko smo še mi živeli v bloku sm mel motor kr pri stari mami.. če maš tako možnost? :whistle: Sam js sm mel staro mamo lih 100 m stran heh

Ja sej to vem da ni škode če maš v prestavi pa tišiš , zanima me kaj se zgodi če ga tišiš v prestavi nazaj se pravi rikverc ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej to vem da ni škode če maš v prestavi pa tišiš , zanima me kaj se zgodi če ga tišiš v prestavi nazaj se pravi rikverc ?

:? :? Čak a ti mislš motor porivat rikverc? :?

In zakaj ga preprosto ne držiš za balanso in porineš? :hmm: Sam pazi, da niso spolzke stopnice pa bo šlo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? :? Čak a ti mislš motor porivat rikverc? :?

In zakaj ga preprosto ne držiš za balanso in porineš? :hmm: Sam pazi, da niso spolzke stopnice pa bo šlo...

ne bom ga potiskal rikverc , sej sem napisal malo višje da je zelo osko pa nerodno za gor potisnit in če mi slučajno zdrsne nazaj po hribu butne v steno edini način da ga zadržim je ta ga mam v brzini in da motor zabremza ko spustim kuplongo . in če se to zgodi me zanima če to škodi motorju ventili pa to ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in zakaj čist tko baj d mim ne bi mogel stisnit prve bremze če ti spodrsne :blink: in ne nič ne škodiš motorju, sej avto tut tko ko parkiraš zategneš ročno pa daš v prvo al pa drugo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se lahk osamo v tomos temi dogaja...

mitoti pa rske se vozjo po cestah pa dirkajo..vi pa študirate kako tomosa parkirat... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej to vem da ni škode če maš v prestavi pa tišiš , zanima me kaj se zgodi če ga tišiš v prestavi nazaj se pravi rikverc ?

ne bom ga potiskal rikverc , sej sem napisal malo višje da je zelo osko pa nerodno za gor potisnit in če mi slučajno zdrsne nazaj po hribu butne v steno edini način da ga zadržim je ta ga mam v brzini in da motor zabremza ko spustim kuplongo . in če se to zgodi me zanima če to škodi motorju ventili pa to ?

Pa to sm ti zgori napisu da ni nč narobe. Dost offtopic :rolleyes: Boš že porinu nekak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal sm razmišlu:

a bi se dal recimo drug, manjiši cilindr kupt za tomosa.(Ker če je manjši je večji volumen).

tko recimo delajo pr 50ccm pa druzga kupjo pa dobijo 70,80ccm vn.

ce se da kje bi se to kupl, pa ce bi se dal to doma zmontirat brez problemov???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!